Τι σας κάνει έξω φρενών;

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Όταν μου λέει ο άλλος ότι θα μου έχει έτοιμη την εργασία μέχρι τα Χριστούγεννα και όταν του τη ζητάω στις 27 του μήνα με ρωτάει τι είχε να κάνει.

TRUST NO ONE.

Όταν έχει αλλάξει ο χρόνος και εγώ ακόμα περιμένω.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Να μην βρισκω τα πραγματα μου (π.χ κλειδια), τη στιγμη που τα εχω αναγκη και εχω αργησει. Τοτε εκτος απο το οτι εχω κανει ανω κατω ολο το σπιτι, εχω τα νευρα μου για μια ολοκληρη μερα:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
με εκνευριζει απιστευτα να μιλαω σε ενα ατομο και να με αγνοει!
με κανει εξω φρενων, με τρελαινει!!
ειναι ο μοναδικος λογος που μπορω να μαλωσω με καποιον και να βρισω ασχημα!!
καλυτερα γυρνα και πες μου δεν εχω ορεξη για κουβεντα, παρα να με αφηνεις να μιλαω χωρις να δινεις σημασια..
πως αντιδρω;; βρισιδι! ανεξελεγκτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το "παραμύθιασμα" του άλλου οτι δουλεύει πολύ και ότι αποδίδει....:P


Ασε μας ρε φίλε....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Να με αποκαλούν γεροντοκόρη:mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Ο Σνομπισμός,:rant: η Αντιγραφή στο σχολείο που κάνουν απο εμένα,:angry: οι ενοχλητικοί γείτονες να τιάχνουν διάφορα πράγματα πχ.κούνια και να κάνουν πολύ θόρυβο...:wall:
Μου έρχεται να τους σκοτώσω! (:D):beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
η Αντιγραφή στο σχολείο που κάνουν απο εμένα,
[/SIZE][/FONT][/CENTER]


Έχεις δίκιο. Να ξέρεις όμως ότι εκείνοι/ες που αντιγράφουν βλάπτουν πάνω απ' όλα τον ίδιο τον εαυτό τους, ενώ εσύ που μελετάς και γράφεις με τις δικές σου δυνάμεις, θα έχεις και μακροπρόθεσμο όφελος από την προσπάθειά σου. Να σου πω την αλήθεια εμένα αυτή η συμπεριφορά (η αντιγραφή) με ενοχλεί περισσότερο όταν εκδηλώνεται από ενήλικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Eμένα με ενοχλεί πολύ:
- Όταν κάποιος με στήνει σε ραντεβού είτε για άσκηση του σχολείου είτε εκτός σχολείου.
- Όταν κάποιος με κοροϊδεύει μπροστά μου ή και από πίσω μου.
- Όταν κάποιος λέει για κάτι "στα @@ μου" Αυτό με τρελαίνει...

Πώς τα αντιμετωπίζω; Βρίζω από μέσα μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Eμένα με ενοχλεί πολύ:
- Όταν κάποιος με στήνει σε ραντεβού είτε για άσκηση του σχολείου είτε εκτός σχολείου.
- Όταν κάποιος με κοροϊδεύει μπροστά μου ή και από πίσω μου.
Έχεις απόλυτο δίκιο, Δημήτρη. Η κοροϊδία και το στήσιμο λογικά τον/την καθένα/μία ενοχλούν.:eek:

Εμένα πάλι με ενοχλεί πολύ να "γλείφει" κάποιος/α τον/την προϊστάμενο/η ή τον/την καθηγητή/τρια, προκειμένου να σφετεριστεί την εύνοιά του. Αυτή η τακτική συνιστά δουλοπρεπή και ανελεύθερη συμπεριφορά, λίαν επιεικώς!!!.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
η αγνοια και η υποκρισια!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Η αλαζονεία κάποιων που νομίζουν τους εαυτούς τους για ικανούς,η ψευτομαγκιά,η τσιγκουνιά-γυφτιά-κλάψα (ε και πόσα παίρνουμε τώρα,δεν έχουμε λεφτά να φάμε,και τι θα κάνουμε,....που μας πρίζουν όλοι συνεχώς),η προπαγάνδα,.....Με βγάζουν απ'τα ρούχα μου!!!:kill::beating::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ο Έζρα, το κουτάβι που μάζεψα πριν λίγες μέρες απο τον δρόμο.
Κλαίει όλη την ώρα και δεν μπορώ να κοιμηθώ.

Γενικότερα, με εκνευρίζουν τα ζουζούνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πόπη Μ

Νεοφερμένος

Η Πόπη Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ειρωνεία και υποκρισία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Να με καταπιέζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το κενό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Να με διακόπτουν την ώρα που μιλάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Το μάσημα τσίχλας, κατσίκα style.
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna....

Νεοφερμένος

Η anna.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Με εκνευρίζει η αχαριστία των ανθρώπων και η διπροσωπία. Πώς αντιδρώ; Σταδιακά, τους βγαζω απ΄την ζωή μου, είναι αναπόφευκτο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εμένα με εκνευρίζει ιδιαίτερα η κομπλεξάρα ορισμένων καθηγητών/τριών και η κακή τους συνήθεια να λογοκρίνουν ό,τι γράφουμε στο φόρουμ της σχολής, ενώ δεν λέμε κάτι που να τους θίγει. Απλώς ανταλλάσσουμε απόψεις. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
- Να βοηθάω κάποιον πχ σε μία άσκηση(μιάς και ο ίδιος βαριόταν ακόμη και να την διαβάσει στο σπίτι του)και μετά από λίγη ώρα να το ξεχνάει τελείως σαν να μην έγινε ποτέ και πιό μετά να ξανάρχεται πάλι...Εε τον βρίζεις ή δεν τον βρίζεις σε αυτήν την περίπτωση?...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top