Τι σας αρέσει να μαζεύετε;

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μαζεύω δεγράφυλλους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δε κανω συλλογη αλλα μου αρεσει πολυ να μαζευω φυλλα απο το μονοπατι που βρισκεται διπλα απο το σπιτι μου....Επειτα παιρνω ενα ενα φυλλο και το βαζω μπροστα στον ηλιο και θαομαι και το παρατηρω.Πολυ θα μου αρεζε να εχω ενα μικροσκοποιο, η μαμα μου ειναι γεωπονος και θα μου τα εξηγουσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή είχα τρέλα με τα αυτοκόλλητα. Όλες μου οι φίλες και εγώ μαζεύαμε μανιωδώς.:P Ακόμα έχω κρατήσει τα άπειρα άλμπουμ.:)
Τώρα μου αρέσει να μαζεύω καπάκια από κουτάκια αναψυκτικών και όταν μαζευτούν πολλά τα αξιοποιώ φτιάχνοντας βραχιόλια.:D
Φυσικά, μαζεύω και βιβλία. Έχω πάρα πολλά ως γνωστή βιβλιοφάγος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αποδείξεις.................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Προσκλησεις γάμων/βαπτίσεων/πάρτι κτλ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
κουτάκια τσίχλας, ετικέτες ρούχων και μπουκαλια κολονιας! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Xάντρες, φτερά, κοχύλια, φύλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Διάφορα είδη χαρτιών αλληλογραφίας και φακέλους.... Έχω ένα σωρό από αυτά!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Μαζεύω οτιδήποτε πιστεύω ότι μπορεί να μεταμορφωθεί σε κάτι άλλο...Για παράδειγμα μαζεύω χάντρες από χαλασμένα κοσμήματα,τα διακοσμητικά από λαμπάδες ή από μπομπονιέρες κ.ά...Πρόσφατα ζωγράφισα έναν πίνακα αφηρημένο και το διακόσμησα με χάντρες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
μαζεύω εισιτήρια για ταινίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
μινιατούρες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τιποτα!
Ισα ισα, παντα ψαχνω μια ευκαιρια να ξεσκαρταρω και να πεταξω!
Δεν ειμαι φαν των συλλογων.

Αντε μαζευω δειγματακια απο κρεμες, μαντηλακια κ τετοια αλλα ο μονος λογος ειναι πρακτικος - μια εκδρομη ας πουμε οπου δε θα χρειαστει να παρω ολοκληρα μπουκαλια μαζι μου.

Κατα τα αλλα θεωρω τις συλλογες ασκοπες, εκτός - λέω εκτός αν η συλλογή είναι κειμήλια και φέρουν με το πέρας των χρόνων αξία. Πάλι η πρακτικότητα, κανένας συναισθηματισμός :)

Μικρη μαζευα τηλεκαρτες και εισιτηρια.. Απορω πως τα μαζευα..
Εχω κρατησει μονο ορισμενα που θελω να τα δει αυριο το παιδι μου, μετα πεταμα κι αυτα αμα δεν τα θελει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Κουτιά από σπίρτα, ταμπακιέρες, μπρελόκ, τράπουλες, ευχετήριες κάρτες, βώλους, γάτες διακοσμητικές κάθε είδους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ο,τιδήποτε μου έχει αρέσει από τα ταξίδια στο εξωτερικό. Έστω και μια μικρή πέτρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ο,τιδήποτε μου έχει αρέσει από τα ταξίδια στο εξωτερικό. Έστω και μια μικρή πέτρα ;)

οοο, μαζευα κι εγω κουπες μεχρι που μου σπαγαν σε κανα πλυσιμο και ειπα δε θα ξαναπαρω, ασε που χα γεμισει τον τοπο με κουπες

Α! Να τι μαζευω απο εξωτερικο! Καλλυντικα! Καλλυντικα! Καλλυντικα!! Ειναι κι αναλωσιμα οποτε μια χαρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Παλιά εκανα συλλογή απο τηλεκαρτες,κομιξ και κοχύλια!!
Τώρα πλεον μαζεύω δείγματα καλλυντικών σε περίπτωση ταξιδιου,μαγνητακια απο τα ταξίδια που παω και παπούτσια!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
και παπούτσια!:P:redface:

Μα ποια εισαι? Η Κερι Μπρατσο??:P
Κι εμενα μαρεσουν τα παπουτσια. Ονειρο μου οπως και καθε γυναικας φανταζομαι ενα δωματιο ΜΟΝΟ παπουτσια!!!!!! (και ασορτι τσαντες βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Μα ποια εισαι? Η Κερι Μπρατσο??:P
Κι εμενα μαρεσουν τα παπουτσια. Ονειρο μου οπως και καθε γυναικας φανταζομαι ενα δωματιο ΜΟΝΟ παπουτσια!!!!!! (και ασορτι τσαντες βεβαια)

Βασικά σπάνια δινω/χαρίζω παπούτσια οποτε τα κραταω μέχρι να μου χαλάσουν .Έτσι έχω μαζέψει κάμποσα και κάθε χρονο όλο και κάποιο ζευγαρι θα πάρω! ( δεν έχει σημασία ακριβά η φτηνά απλα είναιτο πρωτο πράγμα που παιρνω οποτε πάω για ψώνια!)Τις τσάντες δεν τις πολύ συμπαθω! :redface:

Παιζει να είμαι και η μοναδική που δεν έχω δει καθόλου καμια ταινίας της Καρυς!:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δε ξέρω κατα πόσο θεωρείται συλλογή,αλλά γεμίζω το πισι με albums καλλιτεχνών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μαζεύω άρθρα εφημερίδων, περιοδικά, σχέδια, ιστορίες και επίσης κρατάω πολλά πράγματα των γονιών μου που δε χρειάζονται (κουπόνια απο τη κρουαζιέρα στη Βενετία, τη παλιά Olympus Trip που είχαν, φωτογραφίες τους, αρώματα που έκανε δώρο ο ένας στον άλλον) και τέλος έχω μανία με το να αγοράζω σκουλαρίκια και ας φοράω πάντα το ίδιο ζευγάρι. :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top