Τι περιοδικά διαβάζετε στο WC;

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η τουαλέτα και η λογοτεχνία πάνε πακέτο. Ακόμα και όταν πάω για ένα λεπτό κουβαλάω μαζί βιβλίο :P Έχει τύχει να κάτσω και μία ώρα επειδή ξεχάστηκα στο διάβασμα. :hehe:

Δεν ανησύχησαν???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πολύ δυσκοιλιότητα έχει πέσει ε?:bleh:


δεν διαβάζω τίποτα, δε προλαβαίνω:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Έχει τύχει να κάτσω και μία ώρα επειδή ξεχάστηκα στο διάβασμα. :hehe:

εμένα με έχει πάρει ο ύπνος:redface::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Η τουαλέτα και η λογοτεχνία πάνε πακέτο. Ακόμα και όταν πάω για ένα λεπτό κουβαλάω μαζί βιβλίο :P Έχει τύχει να κάτσω και μία ώρα επειδή ξεχάστηκα στο διάβασμα. :hehe:
Αχ! πόσο μου'χει λείψει που δεν μπορώ πιά να ξεχνιέμαι έτσι κι εγώ. Πάντως το βιβλίο το παίρνω μαζί οπωσδήποτε έστω και χωρίς παραπανίσιο ξέχασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Προσπαθώ να είναι συνοπτική διαδικασία, οπότε ετικέτες και καμιά Athens Voice, Lifo και Look. Ότι πάνω-κάτω είπε η Corpse.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
To look δεν το βρισκω πια ρε γμτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
To look δεν το βρισκω πια ρε γμτ :P
μάθανε ότι το διαβάζετε στις τουαλέτες κι απογοητεύτηκαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κατι ελαfree μωρε....καμια εγκυκλοπαιδειουλα, κανα λεξικακι 5κιλο,...καμια ιστορια της ανθρωποτητας...τα συνηθισμενα!


Οκ, συνηθως περιοδικα για αυτοκινητα... Ενιοτε αν εχω αρχισει καποιο βιβλιο, να το ροκανιζω λιγο λιγο εκει μεσα. Αμα δε μαθεις να απολαμβανεις την τουαλετα, δε κάνεις τπτ. Ο μεσος ανθρωπος περναει, λεγεται, εναμιση χρονο στην τουαλετα (συμπεριλαμβανομένου του πλυσιματος-ντουζ κλπ). Ας τον αξιοποιησουμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Δε μου αρέσει να παίρνω περιοδικά... αλλά το laptop! :redface: Hail wireless routers!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Λοιπόν, έχω μια ιδέα, να εκδόσουμε WC magazine! Θα βγάλουμε τρελά λεφτά! :P

Καλά μιλάμε, αυτό θα ήταν ΤΟ παρακμιακό περιοδικό.:clapup:

Ρε Δήμητρα, ούτε ο Κωστόπουλος δεν τόλμησε να το σκεφτεί κάτι τέτοιο. :P:D

Θα χεστούμε στο τάληρο μιλάμε αδερφέ μου, αν το εκδώσουμε. :hehe::lol::rofl:

Τώρα για να είμαι on topic και να μην θεωρηθεί ότι υποβαθμίζω το σοβαρό αυτό θέμα, :P θα σας πω ότι συνήθιζα να διαβάζω στην τουαλέτα όταν ήμουν σ' εφηβική ηλικία. Τώρα δεν το προτιμώ, για λόγους ταχύτητας. :D Τότε όμως, το αγαπημένο μου ανάγνωσμα ήταν η Ιστορία του σχολείου. Μιλάμε, έτσι και διάβαζα Ιστορία εντός του WC, δεν μου ξέφευγε ούτε ημερομηνία, ούτε τ' όνομα του κουμπάρου του Αυτοκράτορα του Βυζαντίου ξεχνούσα.

Κάπου διάβασα, πως το 80% των ιστορικών δεδομένων που διαβάζουμε, δεν συνέβησαν ποτέ...
Λέτε να είχε σχέση;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δε μου αρέσει να παίρνω περιοδικά... αλλά το laptop! :redface: Hail wireless routers!
:worry::worry::worry: πόση ώρα κάθεσαι μέσα δηλ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Απο συσκευασιες οδοντοκρεμας μεχρι τις οδηγιες χρησης του χαρτιου υγειας. Αμα θελησω κατι πιο λογοτεχνικο το ριχνω στα σαμπουαν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχει το χαρτί υγείας οδηγίες χρήσεως; :P Σε πόσες γλώσσες; :P Εγώ που δεν τις έχω διαβάσει ποτέ, λέτε να κάνω κάτι λάθος; :hmm: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Λοιπόν στην τουαλέτα διαβάζω κυρίως περιοδικά αυτοκινήτων (και μόνο η θέα μιας porsche σε κάνει να επιταχύνεις). Ακόμα έμαθα απ' έξω πώς βγαίνει κάθε λεκές από τα ρούχα διαβάζοντας επανειλημμένα το βιβλιαράκι που έδινε δώρο το καθαριστικό ρούχων.Α! και τις οδηγίες χρήσεως του σεσουάρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ακομα ονειρευομαι αυτο το γραφειο-τουαλετα... Παντος οποτε παρω laptop χαλαρα θα βαλω ασυρματη συνδεση και θα περναω ωρες μεσα στην τουαλετα, ευκαιρια να καθαρισει το εντερο.
Προς το παρω την βγαζω με το κινιτο και με κατι παναρχαια περιοδικα (αφου δεν περνω πια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε μου αρέσει να παίρνω περιοδικά... αλλά το laptop! :redface: Hail wireless routers!
Μαν, laptop στο shit room;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Απο συσκευασιες οδοντοκρεμας μεχρι τις οδηγιες χρησης του χαρτιου υγειας. Αμα θελησω κατι πιο λογοτεχνικο το ριχνω στα σαμπουαν!:D

Μια από τα ίδια και εγώ συν όλες τις ετικέτες των απορρυπαντικών και κυρίως περιοδικά για γονείς...έχει τύχει να πάω προς νερού μου μόνο και να κάτσω μέσα μισή ώρα για να τελειώσω το περιοδικό μου μιας και με τον μικρό δεν μπορώ να διαβάσω με ησυχία στο υπόλοιπο σπίτι :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Έχει το χαρτί υγείας οδηγίες χρήσεως; :P Σε πόσες γλώσσες; :P Εγώ που δεν τις έχω διαβάσει ποτέ, λέτε να κάνω κάτι λάθος; :hmm: :hehe:

Πιθανοτατα!Μη το γελας!:hehe::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
1.PC-MAGAZINE
2.Τιμοκατάλογοι από Πλαίσιο :P
3.Διαφημηστικά Multirama :P

και φυσικα...Τα κομμένα εισητήρια των LINKIN PARK.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top