Τι κάνετε όταν είστε μόνοι στο σπίτι;

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κανω την αναγκη μ ;ρ με την πορτα της τουαλετας ανοιχτη... η απολυτη αισθηση κυριαρχιας στ σπιτι !!!!

Κλαίω :rofl:

Εγώ με κανα ίντερνετ ασχολούμαι, μιλάω με κανα φίλο... αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Κλαίω :rofl:

Εγώ με κανα ίντερνετ ασχολούμαι, μιλάω με κανα φίλο... αυτά :P
Oποιος πει οτι δν ισχυει ειναι τερααααστιος ψευτης ! :ΡΡΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
weeell τα ιδια πανω κατω π.χ. γυριζω το σπιτι απο τη βαρεμαρα,βγαινω στο μπαλκονι,ζωγραφιζω,βλεπω τηλεοραση κτλ
απλα νιωθω πιο ανετα οταν ειμαι μονη,ας πουμε προτιμω να μιλαω τοτε στο τηλεφωνο γιατι δεν με ακουει κανεις και μπορω να εκφραστω πιο ελευθερα
ακουω μουσικη χωρις ακουστικα και σχεδον οσο δυνατα θελω
αυτο με την τουαλετα και την ανοιχτη πορτα (:P!)
και μετα μπορω και να καπνισω
εε και το καλυτερο ειναι οτι μπορω να ανακατεψω τα παντα, να πεταξω τα πραγματα μου οπου να ναι, γενικα να τα κανω μπουρδελο και να μην σκεφτομαι τωρα θα με ξεχεσουν (το κανω και γενικα αυτο αλλα αλλη φαση οταν δεν ακους απευθειας κυρηγμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αράζω στο κρεβάτι. Μπαίνω ίντερνετ.Τραγουδάω δυνατά.Κοιμάμαι με την ησυχία μου (σπάνιο για σπίτι με 5 άτομα συν το σκυλί :P ) .Μιλάω με καμία φίλη μου...Τίποτα ιδιαίτερο...
Τώρα βέβαια τον περισσότερο χρόνο μόνη μου αναγκαστικά (δυστυχώς) τον περνάω διαβάζοντας..Αν εξαιρέσουμε τις στιγμές που με παίρνει ο ύπνος πάνω στο βιβλίο..Είναι περίεργο όλη μέρα δε νυστάζω αλλά το μεσημεράκι όταν παω να διαβάσω ξεραίνομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μιλάω στο τηλέφωνο, λέγοντας ελεύθερα ο,τι θέλω :-P βλέπω ταινίες, ακούω μουσική, η γράφω στο blog μου :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria..

Νεοφερμένος

Η valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ταινιες,φαγητο,μουσικα,internet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marimar!33

Νεοφερμένος

Η Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κι εγω καραοκε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Δεν είμαι ποτέ μόνος μου, πάντα έχω 2 ματάκια να με κοιτάνε :redface:

Όταν είμαστε μόνοι μας λοιπών ή βάζουμε δυνατά μουσική και παίζουμε, ή παίζουμε εμείς μουσική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Τραγουδάω δυνατά (ιδίως Florence and the Machine) ε κι άμα έχω κέφια δραστηριοποιούμαι σεξουαλικά χωρίς κανέναν ενδοιασμό και περιορισμό :P
Μαγειρεύω αριστοτεχνικά μακαρόνια ή τοστ για να μη λιμοκτονήσω,βλέπω καμιά ταινία (ιδίως αυτές με ομοφυλοφιλικό περιεχόμενο που έχω σταμπάρει στο IMDb τις προηγούμενες μέρες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
πώρωση στο πσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
τραγουδάω με την απαίσια φωνή μου (τους γείτονες λυπάμαι) :sorry:
και χορεύω μέχρι να σπάσω τα μούτρα μου :vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτά που είχαμε όντως σχεδιάσει πως θα κάνουμε από την στιγμή που το σπίτι θα ήταν άδειο. Λιώσιμο στον υπολογιστή, από διπλά τίποτα για να τρώμε κιόλας (από την βαρεμάρα και μόνο), μουσική στη διαπασών, λιγότερα ρούχα. Επιπλέον θα πεις και κανένα τραγούδι έτσι για να ξεσπάσεις, δεν μπορεί. Και ας έχεις χάλια φωνή, σιγά. Έτσι και αλλιώς το σπίτι είναι άδειο ποιος θα σε ακούσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top