Τι κάνατε την Πρωτομαγιά;

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Τι κάνατε την Πρωτομαγιά? Περάσατε ωραία ή μείνατε στο σπίτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Βολτα με την οικογένεια, φαγητό και μετά σκάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Εγώ πήγα με την οικογένειά μου στο Φόδελε μαζι με την οικογένεια ενός φίλου του αδερφόυ μου. Ωραία ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Που είναι το Φόδελε άν επιτρέπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κινέτα σε φιλικό εξοχικό με μεγάλη παρέα, πήγε κάποια στιγμή να μας τα χαλάσει ο καιρός αλλά μετά ξαναέφτιαξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι κάνατε την Πρωτομαγιά;

Τον απεργοσπάστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

batmancor

Νεοφερμένος

Ο batmancor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εκδρομη στο νησακι στα γιαννενα!εβρεχε αλλα καλα ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εδώ δουλειά. Άτιμο καντόνι.

Που είναι το Φόδελε άν επιτρέπετε?
Το Φόδελε είναι στο νομο Ηρακλειου, στο ένα τρίτο tia διαδρομής από Ηράκλειο προς Ρέθυμνο. Παραλιακό χωριο και τόπος καταγωγής του Δομίνικου Θεοτοκοπουλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Κι εδώ δουλειά. Άτιμο καντόνι.


Το Φόδελε είναι στο νομο Ηρακλειου, στο ένα τρίτο tia διαδρομής από Ηράκλειο προς Ρέθυμνο. Παραλιακό χωριο και τόπος καταγωγής του Δομίνικου Θεοτοκοπουλου.
Πήγες στο Φόδελε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Στη Λάρισα, με φίλους, heavy metal, ψησταριά και πολύ φαί, μπύρες (αμέτρητες), τσίπουρο, κρασί, γέλια, φωνές, σαματάς. Το ψήσιμο κράτησε 7 ώρες περίπου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εμείς τη βγάλαμε σε ταβέρνα. Π**τσόκαιρος εδώ κλασσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Στη Λάρισα, με φίλους, heavy metal, ψησταριά και πολύ φαί, μπύρες (αμέτρητες), τσίπουρο, κρασί, γέλια, φωνές, σαματάς. Το ψήσιμο κράτησε 7 ώρες περίπου :hehe:
Ούτε αρνί να σουβλίζατε:D:D:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και νόμιζα πως ήμουν η μόνη που δούλευα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εμείς τη βγάλαμε σε ταβέρνα. Π**τσόκαιρος εδώ κλασσικά.
Κι εμείς τα ίδια.Μεσημέρι και βράδυ φαγητό.

Και νόμιζα πως ήμουν η μόνη που δούλευα...!
Κι εγώ δούλευα :worry: ..τον κόσμο :p


Πέτυχα και ολόκληρο Τέτρα Πρωτομαγιάτικα.Είδα μια αφάνα να πλανάται στον ορίζοντα και λέω δεν μπορεί :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ δούλευα. Μπορεί τις υπόλοιπες ημέρες να μη δουλεύω συνήθως, αλλά την Πρωτομαγιά του 'δωσα και κατάλαβε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εγω πηγα Ναυπλιο με παρεϊτσα ωραια, αλλα λες να την κανεις για μια μερα απ'την Αθηνα και τη βρισκεις παλι μπροστα σου ρε φιλε... Ελεεινο. Πολυ κοσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα με έσυραν 2 παλιές συμμαθήτριες Γλυφάδα (ή Βουλιαγμένη? Όλα αυτά ίδια μου φαίνονται και σαν στυλάκι και σαν κόσμος) και κάναμε 6ωρο μαραθώνιο κουτσομπολιού. Μετά σπίτι, μαγείρεμα, άφιξη έτερου ήμιση, φαγητό κι άραγμα μέχρι τελικής πτώσεως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
λουτρακι πηγαμε και φαγαμε την κινηση του αιωνα μεχρι να φτασουμε,κλασικοι ελληναρες,σαν τα σαλιγκαρια.
τουλαχιστον η καλη παρεα , το καλο φαγητο και το κρασι μας αποζημιωσαν και με το παραπανω.και ειδαμε και τον αγωνα το βραδυ.παλι με φαι και κρασι.(τελικα αν πινεις ολα ωραια ειναι.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top