Τι θα έπαιρνες από τον προηγούμενο και τι θα του χάριζες;

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Γεια σας! Τι θα περνατε απο τον προηγουμενο και τι δικο σας θα του δινατε? πχ: Θα επερνα το αβαταρ και θα του χαριζα την υπογραφη μου... Δεν ειναι απαραιτητα θα θελετε κατι εξωτερικα αλλα και εσωτερικα... οπως: την ευαισθησια του κλπ
Καλη διασκεδαση

MAYROULIS

New member

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα έπαιρνα τις γνώσεις σου στα γερμανικά και θα σου έδινα τις δικές μου :redface: (μην ανυσηχείς, ich spreche Desutsch aber du kannst besser :redface:) ελ΄πιζω να το έγραψα σωστά :worry:

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
θα έπαιρνα τις γνώσεις σου στα γερμανικά και θα σου έδινα τις δικές μου :redface: (μην ανυσηχείς, ich spreche Desutsch aber du kannst besser :redface:) ελ΄πιζω να το έγραψα σωστά :worry:
Du sprichst ziemlich gut!:):);) Ελα βρε θα μαθεις και καλυτερα!!!!:clapup:

Deutsch... Lover

New member

EnnisDelMar!

New member

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.
θα έπαιρνα την ικανότητά της στα μαθηματικά και θα έδινα ένα το Faust του ‎Goethe στα γερμανικα:D

Deutsch... Lover

New member

θα έπαιρνα την ικανότητά της στα μαθηματικά και θα έδινα ένα το Faust του ‎Goethe στα γερμανικα:D
:redface::redface: με συγκηνεις ρε συ!
Θα επερνα λοιπον το Faust του Γκετε και θα της εδινα μετα χαρας λιγες γνωσεις μου στα μαθηματικα:)

Στρουφιτα

New member

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Θα επερνα τον τροπο
με τον οποιο την κανει να
φαινεται τοσο γλυκιά.
Τωρα ελπιζω πως και στην πραγματικότητα
να ειναι ετσι ο χαρακτηρας σου,
τουλάχιστον απο τον τροπο που
γραφεις δειχνεις πολυ γλυκιά και
ευαισθητη!¡!¡!¡!
Στον επομενο θα εδεινα
το ταλεντο να γραφει πολυ
ωραία γραπτα κειμενα
και εκθεσεις...
(Ελπιζω τουλάχιστον να της/του
χρησιμεύσει)

Deutsch... Lover

New member

Ω ευχαριστω κοριτσαρα:D
Θα επαιρνα το ονομα της:P και αυτο που μου χαρισε φυσικα!
Και θα της εδινα λιγο απο την ευαισθησία που θελω να αποβάλω

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...