Τι έχετε στο avatar σας;

Stargazer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stargazer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Τον Jason Becker, έναν από τους αγαπημένους μου κιθαρίστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ειναι το λαγουδακι που μου εφτιαξε ο ^^ και το εμαθε να λεει οτι ειναι το βικ-βικ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Maurizio Cattelan, Not afraid of love.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Maurizio Cattelan not afraid of love 2.jpg
    Maurizio Cattelan not afraid of love 2.jpg
    22.3 KB · Εμφανίσεις: 99

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μία βλακεία που βρήκα σε ένα άσχετο φόρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
έναν αρκούδο που βρήκα τυχαία στο νετ :happy:

τώρα ο sid λέει ότι είναι ο δικός του, μα λέει ψέματα επειδή ζηλεύει που εκείνος δεν έχει :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.

Ένα καλλιτεχνικό αριστούργημα που θα ήταν πολύ καλύτερο χωρίς τη...μύτη :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τον μιχαλακη...




...οταν ηταν ακομη ομορφος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το μέρος που τελευταία φορά έκανα την ανάγκη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
έναν αρκούδο που βρήκα τυχαία στο νετ :happy:

τώρα ο sid λέει ότι είναι ο δικός του, μα λέει ψέματα επειδή ζηλεύει που εκείνος δεν έχει :X

πόσο μου αρέσουνε τα θρεντ που πάσχουνε από παροδικότητα
πού είναι ο εν λόγω αρκούδος ; τσακωθήκαμε ποιος θα τον πάρει και τώρα πεινάει στον δρόμο - σε λίγο θα αρχίσει και να κρυώνει :worry:

έχω τον καλύτερο φίλο του αρκούδου , που ένα σκοτεινό βράδυ (ε βράδυ είναι - σκοτεινό θα ναι) του πήρε την θέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μια αθλια στυλιστικα ντυμενη κοπελα που εχει πεσει στα... εεεεε;;; :confused:


Δεν ξερω τι δειχνει, πραγματικα.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pink

Νεοφερμένος

Η viky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω εβαλα αυτη την εκονα γιατι...... δεν ξερω απλως μου αρεσε!! και τη βρηκα σε ενα ξενο σαιτ που τωρα δε θυμαμαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Έχω την εικόνα ενός αγγέλου, σκεπτικού και μάλλον λίγο θλιμμένου. Ίσως αυτά με χαρακτηρίζουν. Άλλωστε Il pensiero σημαίνει σκέψη στα Ιταλικά, οπότε ταίριαζε η εικόνα με το όνομα μου στο στέκι αλλά και την διάθεσή μου. Την βρήκα σε ένα site πριν πολύ καιρό, όμως δεν το θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ο γάτος κοιτάει απ'το παράθυρο...λέγεται "περιμένοντας"...Είναι το ζώο των μαγισσών. Το δωμάτιο δεν ξέρεις αν πάει να σκοτεινιάσει όλο ή να λουστεί με φως. Δεν το προχωράω μην με πάρουν τα ζουμιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
που βρήκατε αυτήν την εικόνα?

σε ένα τραγούδι του Θάνου Πετρέλη


γιατί τη βάλατε? :)

γιατί το μαύρο με αδυνάτιζε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ωραία εικόνα, σιντ. Για όσους δεν έχετε ιδέα από Τέχνη, είναι η Ρώσικη Επανάσταση.

Στη μέση του πίνακα αχνοφαίνεται ο τσάρος, ο οποίος έχει λαβωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
που βρήκατε αυτήν την εικόνα?
γιατί τη βάλατε? :)
Κατι που θα ηθελα πολυ να φωναξω..
Μα δεν μπορω ουτε να παρω εναν ανεξιτηλο μαρκαδορο για να το γραψω...οποτε αρκουμε στην εικονα,που την βρηκα μετα απο πολυ κοπο και με αντιπροσωπευει πολυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Ωραία εικόνα, σιντ. Για όσους δεν έχετε ιδέα από Τέχνη, είναι η Ρώσικη Επανάσταση.

Στη μέση του πίνακα αχνοφαίνεται ο τσάρος, ο οποίος έχει λαβωθεί.

α χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....:hehe: που το θυμήθηκες!


ενα ζευγάρι με ένα γλυκό φιλί :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ένα ζευγάρι με ένα γλυκό φιλί

me too.

deviantART.com :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
το ηξερα οτι αυτο το παιδι εχει ταλεντο:whistle:

Δεν είναι αυτό που νομίζεις.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top