Τι έχετε στο avatar σας;

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειναι η αερογραφια πανω σε ενα κρανος. Ειχα πετυχει την φοτο του κρανους πριν απο κανα 2 χρονια στο internet καθως εψαχνα για φοτο με Harley Davidson και την αποθηκευσα γιατι μου αρεσε. Ε καπια στιγμη που ηθελα να αλλαξω avatar καπος μου εκατσε αυτη η φοτο, την επεξεργαστηκα αφηνοντας μονο την αερογραγφια και την εβαλα.
Και το Road King απο κατω εχει πολλες ενιες
1)H Harley Davidson ειναι ο Βασιλιας της ασφαλτου
2)Εγω οταν αποκτισω μια θα γινω Βασιλιας της ασφαλτου
3)Ολοι οι Χαρλεαδες ειμαστε βασιλιαδες της ασφαλτου
4)Ετσι λεγετε το αγαπημενο μου μοντελο της εταιριας
5)πΑνω σε μια χαρλευ αιστανεσε βασιλιας
κλπ,κλπ,κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μόνο μην πάρεις Ultra, Krone μου...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μην ανυσιχεις και ξερω ακριβος τι και πως θα παρω... Ο πατερας μου θελει να παρει Harley και μαλλον θα την παρει του χρονου οποτε του εχω πει να παρει μια Road King Costum να την περιπειηθω εγω (φαναρι, ανεμοθραυστη, κροσια, βαλιτσες, παραφαγκαλα κλπ) και οταν βγαλω δηπλωμα μου την δεινει και περνει αυτος καινουργια;)
Τα ultra μοντελα δεν ειναι για Ροδο... που να το στριψεις, που να το παρκαρεις; Καλυτερα να παρεις λιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μια "σημαδεμενη" που απλα μου αρεσει :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλημέρα και καλώς σας βρήκα.Δυστηχως τίποτα. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;Δεν ξέρω και πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλημέρα και καλώς σας βρήκα.Δυστηχως τίποτα. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;Δεν ξέρω και πολλά.


Καλημέρα και καλώς ήρθες :)
Λοιπόν.... αν θες να βάλεις κάποιο avatar απ τα υπάρχοντα που σου δίνει την δυνατότητα το φόρουμ ακολουθείς τα εξής βήματα!
1) απ την κεντρική σελίδα πας πάνω αριστερα στον πίνακα ελέγχου σου
2) Στον πίνακα ελέγχου σου αριστερα έχει ένα μενου, πατάς πάνω στο επεξεργασία avatar
3) Ψάχεις απ τα προκαθορισμένα και βρίσκεις ποιο σου αρέσει να το χρησιμοποιήσεις
4) το μαρκάρεις στην κουκιδίτσα από κάτω απ την φωτογραφία
5) Πατάς κάτω κάτω το κουμπάκι που λεει αποθήκευση αλλαγών

Για δικό σου άβαταρ είναι πιο πολύπλοκο... θα το κάνουμε στο επόμενο μάθημα :P (πλάκα κάνω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είναι ένας πήγασος....
Ναι μεν είναι ένα απ τα προκαθορισμένα του bulletin αλλά αντιπροσωπεύει το παραμύθι... το ανύπαρκτο για όλους.... που όμως... αν εχεις μάτια στην ψυχή, το βλέπεις παντου γύρω σου....
Ναι ρε... το παραμυθι υπάρχει και εγώ ειμαι η σταχτοπούτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κακή Επιρροή ευχαριστώ για τις οδηγίες απλές κατανοήτες και έτοιμο!Σας ευχαριστώ για την άμμεση ανταπόκριση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Τον γάτο μου να μας κοιτάει μέσα από μια υφασμάτινη θήκη για εφημερίδες και περιοδικά... Baloo είναι το όνομα του

@: Γίδι μπράβο στην φίλη σου!! Μπράβο κι σε 'σένα, κούκλα είσαι, φτου!!! να μη σε ματιάξω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...

@: Γίδι μπράβο στην φίλη σου!! Μπράβο κι σε 'σένα, κούκλα είσαι, φτου!!! να μη σε ματιάξω!!

:D Να σου ζήσει, παίδαρος είναι!!! :D

:redface: Και.. ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... :redface::redface::redface::redface::redface:

:bigarmhug

Maggie: ΤΕΛΕΙΑ υπογραφή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Γίδι! Πολύ γλυκιά φωτο :)



!!!

edit thaaaanx :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
δλδ πάλι καλά που έχουμε το avatar του troll (και τη σκατόφατσα του γιος βεβαίως βεβαίως :tongue:) γιατί πολύ ζαχαρώσαμε εδώ πέρα :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
δλδ πάλι καλά που έχουμε το avatar του troll (και τη σκατόφατσα του γιος βεβαίως βεβαίως :tongue:) γιατί πολύ ζαχαρώσαμε εδώ πέρα :) :D

Λίγα για τη σκατόφατσά μου ε; Δεν αργώ να τα πάρω!!! :angry: :tongue:
Η δικιά σου δηλαδή είναι καλύτερη;;;:tongue: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Λίγα για τη σκατόφατσά μου ε; Δεν αργώ να τα πάω!!! :angry: :tongue:
Η δικιά σου δηλαδή είναι καλύτερη;;;:tongue: :teasing:
BAN him ;) :D :D :D :P







-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Δεν αργώ να τα πάω!!! :angry: :tongue:

ποιά; :confused: τα παιδιά στο σχολείο; :teasing:

Η δικιά σου δηλαδή είναι καλύτερη;;;:tongue: :teasing:

όι. αλλά δεν την βάζω και ως avatar, σεβόμενος την υψηλή αισθητική του στεκιού :D :whistle:

ψ. πέτρο, εσύ στο μπανιστήρι πρώτος είσαι :hehe:. μη χάσεις ευκαιρία! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
:'( no offence Hunter, αλλά ο γιος σου είναι λίγο τερατάκι.
Κατααγχώθηκα μιλάμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.


εμεινα μαλ@κας τώρα...
πότε εγιναν όλα αυτα ρε...
εγω δεν πήρα χαμπαρι...
το είχες γραψει εδω??
καλα βεβαια εγω την Παρασκευη που μας περασε δε μιλιόμουν κι ολας ....αλλά....

πω ρε ......
τι να σου πω... βρισκομαι σε σοκ τωρα...
ευτυχως που τελος καλο ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top