Τι έφαγες σήμερα για μεσημεριανό;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
ετοιμάζω ντολμαδάκια με πατάτες τιγανητές. δεν πολυστέκει σα συνδυασμός, ε; :redface: :P

Αν σ'αρέσει εσένα.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Παστίτσιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
Ναι πιθανόν... Χμμμ εμένα με συγκινούν ταμάλα λολ, αλλά τι να κάνουμε... Πάντως από παρασπονδίες στο όνομα της παρέας άλλο τίποτα, αυτά τα όντα με κανένα θεό δεν σ'αφήνουν ήσυχο έτσι και δεν πας με την κοινή γνώμη (go with the flow tbh) λολ. Και αυτό πολύ σπαστικό, σωστοί δρόμοι και ιστορίες για αγρίους! :ermm:

Αυτό ξαναπέστο. Εδώ έτυχε να έχουμε βγει χτες με το αγόρι μου και έναν φίλο του και έτυχε να το φέρει η κουβέντα σε vegeterians και vegans. Το σχόλιο του; "Πυροβολημένοι" :mad: (όχι του αγοριού μου, του φίλου του).
Γενικά έτσι και κάνεις κάτι διαφορετικό οι έλληνες έχουν έτοιμη την ταμπέλα "αφύσικος, τρελός, παράλογος, ανώμαλος, πυροβολημένος, ψώνιο" κλπ κλπ. Απο το δημοτικό κιόλας μαθαίνουν να κοροιδευουν όποιον είναι διαφορετικός έστω και λίγο.
Χαρακτηριστική περίπτωση: Μεγάλωσα σε επαρχιακή πόλη μέχρι τα 15 μου. Μέχρι τα 12 μιλούσα φυσιολογικότατα, δεν έκοβα τις λέξεις, δεν είχα περίεργη προφορά, επειδή έτσι είχα μάθει. Κάποια στιγμή έμαθα οτι με κοροίδευαν γιάυτό!! Και επειδή στην αρχή ειδικά της εφηβείας θέλεις να νιώθεις αποδεκτός άρχισα να το κάνω επίτηδες!!! Τώρα που το σκέφτομαι μου φαίνεται τραγικό αλλά τότε είχα άλλη ψυχολογία...

ΥΓ: Μήπως να γίνει ένα splitάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Τα ίδια με χθες....:(
Καταραμένη σιλουέταααααα.....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Φακές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μακαρονια με κιμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ψάρια τηγανιτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μια τονοσαλάτα...

Πάλι λιτοδίαιτα έφαγα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αυγό με πατάτες τηγανιτές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κοτόπουλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ρολό στο φούρνο με πατάτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
σαλάτα,γιατί είπα να κάνω λιγάκι δίαιτα.. :mpliaks: :( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
σαλάτα,γιατί είπα να κάνω λιγάκι δίαιτα.. :mpliaks: :( :'(

Η δίαιτα δεν είναι ανάγκη να είναι άνοστη. Ούτε η σαλάτα είναι ανάγκη να είναι :mpliaks: Υπάρχουν σαλάτες που προσωπικά τις προτιμώ και απο πίτσα!
Πχ η τονοσαλάτα στην Pizza Hut. Ναι ξέρω, δεν έχει τόσο λίγες θερμίδες όσο μια σκέτη σαλάτα, αλλά και περισσότερο σε χορταίνει, και στερημένη δεν νιώθεις (εγώ σου λέω την προτιμώ που δεν κάνω δίαιτα και θα μπορούσα κάλλιστα να πάρω πίτσα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Το ξέρω Μισέλ μου,ότι οι δίαιτες δεν χρειάζεται να είναι άνοστες,αλλά επειδή είμαι και λιγάκι ιδιότροπη στο φαγητό,μπορώ να πω ότι οι σαλάτες δεν μ'αρέσουν καθόλου,πλυν ελαχίστων εξαιρέσεων..μία απ'αυτές παρεπιπτόντως,είναι και η σαλάτα λαχανικών στην Pizza Hut (ε ρε,διαφήμιση που πέφτει..:P)..πάντως,αφού βολεύεσαι και με σαλατούλες αντί για πίτσα,δοκίμασέ την κάποια στιγμή..ειλικρινά,είναι τέλεια... :clapup:σ'ευχαριστώ και για την εναλλακτική σαλάτα που μου πρότεινες..είμαι περίεργη να την δοκιμάσω..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Την έχω δοκιμάσει την pizza τους καλέ! ;)
Πάντως γενικά, μην κολλάς στις σαλάτες μόνο. Δεν είναι η δίαιτα μόνο σαλάτες.
Εγώ θυμάμαι τα χρόνια που ήμουν σε δίαιτα είχα σκεφτεί μέχρι και συνταγή για light cheesecake! (200Kcal το κομμάτι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κρέας με κριθαράκι θα φάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
,είναι και η σαλάτα λαχανικών στην Pizza Hut (ε ρε,διαφήμιση που πέφτει..:P)..]

Ααααα ναι αυτή είναι όλα τα λεφτά..ειδικά η Ceasar's..Αχχχχχ μιαμ μιαμ..Να χα μια τώρα..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
H Ceasar's είναι μια αηδία σκέτη imho.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μακαρόνια με κιμά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γεμιστα! αλλα τωρα θα φαω κατι pasteria-νο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top