Τι έφαγες σήμερα για μεσημεριανό;

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Χόρτα με ψητά ψάρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Πάω να φτιάξω την καλύτερη ομελέτα όλων των εποχών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
λολ :D

αύριο περικαλώ να μη ποστάρει κανείς σε αυτό το θέμα :angry: γιατί θα μείνω νηστικός όλη μέρα :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Μίλησα πριν με την mother και μου είπε να πάω να φάω εκεί σήμερα..
κολοκυθάκια βραστά με πατάτες βραστές..:sick:
Με βλέπω για Goody's ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Πολύ ζέστη... Για μεσημέρι έφαγα παγωτό! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μακαρονάδα :D :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κεφτεδάκια με πατάτες τηγανιτές και σαλάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ομελετα με λουκανικα, τυρι μπεικον και προσουτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιαούρτι με φρούτα και δημητριακά και κριτσίνια ηλιόσπορου :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γεμιστά που τα εφτιαξα μόνο μου, αμίαμίαμίαμί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πέντε πιρουνιές φασολάκια που μου έφτιαξε η γιαγιά μου και μισή ντομάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Σρλουπ!!!!!
Σήμερα έφαγα μουσακα της κυριας Γεωργίτσας!!!!!
Απίστευτη γεύση.....από θερμιδες.....ας μην το σκέφτομαι καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ποια είναι η κυρά Γεωργίτσα?:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μετά από πολύ καιρό 2 Hamburgers και μια μπυρίτσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μακαρονια με κιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μακαρόνια με κρέας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
φιδέ :(

φχαστώ που με γράψατε στα μπολς σας :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ζόρικο είναι επειδή ζούμε στην ελλάδα. :/: Στην Αμερική έχουν τα πάντα και για vegans, μέχρι και μπεικον απο σόγια (που ήταν και ΠΟΛΥ καλύτερο απο κανονικό μπεικον imho).

(όχι δεν είμαι vegan, τουλάχιστον όσο ζω στην Ελλάδα δεν νομίζω να γίνω)
Ναι, όντως κι εγώ το έχω ακούσει για Αμερική και για Γερμανία (που έχω και προσβάσεις λολ), έχουν τα πάντα, εδώ άντε να βρεις τυρί από τόφου ή ακόμα και απλώς τόφου λολ, η σόγια δεν είναι τόσο εύκολη να τη συναντήσεις! Εδώ ακόμα και στις βιολογικές/οικολογικές αγορές/μαγαζιά που βρίσκονται διάσπαρτα στη χώρα εξεζητημένα πράματα δεν έχει, και αν έχει, θα πρέπει να ξηλωθώ για να φάω ας πούμε, πράγμα δύσκολο έως αδύνατον, να δίνει κανείς κάνα τριαντάρι ευρώ για κάθε γεύμα, καλύτερα η πείνα...! Είναι σχετική βλακεία να γίνεται κανείς vegan στην Ελλάδα, αφού στην ουσία στερείσαι πάρα πολλά ενώ ξέρεις οτι άλλοι ομοϊδεάτες σου σε άλλα σημεία του πλανήτη τρώνε άνετα "τα πάντα" και χωρίς δαιμονισμένα έξοδα.:/:

Και btw σήμερα έφαγα μια μπύρα και κάτι ψιλά από σάντουιτς λολ, επιτέλους εξετάσεις τέλος και ολονύκτιο γλέντι αναμένεται απόψε! (άσχετο tbh)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
Ναι, όντως κι εγώ το έχω ακούσει για Αμερική και για Γερμανία (που έχω και προσβάσεις λολ), έχουν τα πάντα, εδώ άντε να βρεις τυρί από τόφου ή ακόμα και απλώς τόφου λολ, η σόγια δεν είναι τόσο εύκολη να τη συναντήσεις! Εδώ ακόμα και στις βιολογικές/οικολογικές αγορές/μαγαζιά που βρίσκονται διάσπαρτα στη χώρα εξεζητημένα πράματα δεν έχει, και αν έχει, θα πρέπει να ξηλωθώ για να φάω ας πούμε, πράγμα δύσκολο έως αδύνατον, να δίνει κανείς κάνα τριαντάρι ευρώ για κάθε γεύμα, καλύτερα η πείνα...! Είναι σχετική βλακεία να γίνεται κανείς vegan στην Ελλάδα, αφού στην ουσία στερείσαι πάρα πολλά ενώ ξέρεις οτι άλλοι ομοϊδεάτες σου σε άλλα σημεία του πλανήτη τρώνε άνετα "τα πάντα" και χωρίς δαιμονισμένα έξοδα.:/:

Και να βρεις κάτι τέτοιο εδώ θα είναι σκέτη αηδία ή τελείως άνοστο και θα δώσεις και τα μαλλιά της κεφαλής σου για να το αγοράσεις. Γενικά είμαστε πολύ πίσω σε αυτό το θέμα. Στην αμερική υπάρχουν ολόκληρα μαγαζιά μεγέθους ελληνικού super market (πχ Mrs Green's) ΜΟΝΟ με τέτοια προιόντα. Στην Ελλάδα τέτοιου είδους μαγαζιά έχουν μέγεθος τρύπας με ανάλογη ποικιλία (μάλλον έλλειψη ποικιλίας) :down: .
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Και να βρεις κάτι τέτοιο εδώ θα είναι σκέτη αηδία ή τελείως άνοστο και θα δώσεις και τα μαλλιά της κεφαλής σου για να το αγοράσεις. Γενικά είμαστε πολύ πίσω σε αυτό το θέμα. Στην αμερική υπάρχουν ολόκληρα μαγαζιά μεγέθους ελληνικού super market (πχ Mrs Green's) ΜΟΝΟ με τέτοια προιόντα. Στην Ελλάδα τέτοιου είδους μαγαζιά έχουν μέγεθος τρύπας με ανάλογη ποικιλία (μάλλον έλλειψη ποικιλίας) :down: .
:(

Όντως, όντως... η Ελλάδα δεν είναι για διαφορετικές απόψεις έτσι κι αλλιώς... οι μισοί της πλειοψηφίας θα σε πουν καθυστερημένο, οι άλλοι μισοί (της πλειοψηφίας πάντα) αυτοπροβαλλόμενο και πόζαρο λολ, και η έλλειψη οργάνωσης και δυνατοτήτων (πχ αυτά τα μαγαζιά) κάνουν ακόμα χειρότερη την όλη κατάσταση. Άσε δε για την ποικιλία, που μάλλον στο "σχεδόν τίποτα" είναι κάπως δύσκολο να υπάρχει ποικιλία! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top