Τι έφαγες σήμερα για μεσημεριανό;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χθες ρεβύθια! (Ωραία ήταν!)
Σήμερα ομελέτα, συκώτι και κολοκυθόπιτα! Το σάββατο έχει ΤΣΙΠΟΥΡΕΣ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Τι έγινε Γιαννάκη;;;;
Τέρμα η δίαιτα;;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ!!:clapup::clapup::clapup:

ωραίο φαϊ έχεις τζόνι σήμερ, ιντιντ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Τι έγινε Γιαννάκη;;;;
Τέρμα η δίαιτα;;;;:)

Όχι πιδιμ! ίσα ίσα που σε λίγο καιρό θα γίνει πιο έντονη, αυτά που έγραψα είναι σε μικροποσότητες (εκτός απο τις σαββατιάτικες τσιπούρες!:P ) Ε, σαν παιδί και εγώ να μην κάνω την αποτοξήνωση μου?
Πάντος 10 κιλάκια τα αποχαιρέτησα άλλα 5-6 μπορεί να θέλω και μετά βλέπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ΝΤΟΛΜΑΔΑΚΙΑ!!:clapup::clapup::clapup:

ωραίο φαϊ έχεις τζόνι σήμερ, ιντιντ :D

Τώρα θέλω και εγώ ντολμαδάκια :( !
Πόσα MB τα έχει κάνει η μαμά σου να μου στείλεις με mail κανένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χθες φαγαμε σνιτσελ με πατατες τηγανιτες!

Σημερα εχουμε κοτοπουλο με (παλι) πατατες τηγανιτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
το βραδυ φαι παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Τώρα θέλω και εγώ ντολμαδάκια :( !
Πόσα MB τα έχει κάνει η μαμά σου να μου στείλεις με mail κανένα?

η μαμά μου?:P

και εγώ τι στο καλό την έχω την καινούρια κουζίνα και τις κατσαρόλες?:P:P

καλά, άντε, μόνο τα αμπελόφυλλα μου έδωσε από την κληματαριά στο χωριό:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
η μαμά μου?:P

και εγώ τι στο καλό την έχω την καινούρια κουζίνα και τις κατσαρόλες?:P:P Για μόστρα? :hmm:

καλά, άντε, μόνο τα αμπελόφυλλα μου έδωσε από την κληματαριά στο χωριό:redface: εσύ χαρά μου έβαλε το τσουκάλι και το ρύζι?:P

Λετς ιτ ντουζο-ντολμαδάκια!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Όχι πιδιμ! ίσα ίσα που σε λίγο καιρό θα γίνει πιο έντονη, αυτά που έγραψα είναι σε μικροποσότητες (εκτός απο τις σαββατιάτικες τσιπούρες!:P ) Ε, σαν παιδί και εγώ να μην κάνω την αποτοξήνωση μου?
Πάντος 10 κιλάκια τα αποχαιρέτησα άλλα 5-6 μπορεί να θέλω και μετά βλέπουμε!

Άντε μπράβο βρε τζόνι!:)
Είπα και 'γω.....μήπως τώρα με το μουντιάλ.... ίσως στρεσάρεσε βρε παιδί και ξεσπάς στο φαγητό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Άντε μπράβο βρε τζόνι!:)
Είπα και 'γω.....μήπως τώρα με το μουντιάλ.... ίσως στρεσάρεσε βρε παιδί και ξεσπάς στο φαγητό!:P

Το έχω πάρει πιο χαλαρά το θέμα να σου πω την αλήθεια αλλα δεν κάνω και τρελές καταχρήσεις όπως και να το κάνεις πορώνεσε μετά απο ένα σημείο και γουστάρεις να βλέπεις αλλαγές στο σώμα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Γιουβαρλάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κολοκυθάκια γεμιστά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Το έχω πάρει πιο χαλαρά το θέμα να σου πω την αλήθεια αλλα δεν κάνω και τρελές καταχρήσεις όπως και να το κάνεις πορώνεσε μετά απο ένα σημείο και γουστάρεις να βλέπεις αλλαγές στο σώμα σου!

Χαίρομαι που άρχισες να "αγαπάς" το σώμα σου..:) ..μη γίνεις κανα ψώνιο μόνο πρόσεχε....και αρχισεις τπτ μυστήριες γυμναστικες και διατροφες και γίνεις σαν φουσκωτο μπαλονι με μορφη ανθρώπου!:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Χαίρομαι που άρχισες να "αγαπάς" το σώμα σου..:) ..μη γίνεις κανα ψώνιο μόνο πρόσεχε....και αρχισεις τπτ μυστήριες γυμναστικες και διατροφες και γίνεις σαν φουσκωτο μπαλονι με μορφη ανθρώπου!:P :D

Καμία σχέση, δεν μου αρέσει το φούσκωμα αλλα η γράμμωση η όψη ντουλάπας είναι κάτι που μου είναι αδιάφορο ντοντ γόρυ!:)

Το τσάκισα το συκώτι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Γιουβαρλάκια :P

Κι εγω με ντοματοσαλάτα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Το πιάτο περιελάμβανε, φασολάκια και κολοκυθάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μακαρονια με κιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αυγό με πατάτες τηγανιτές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Φακές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top