Τι έφαγες σήμερα για μεσημεριανό;

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
εγώ έχω πάρει μαζί μου τόστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το μενού διαίτης σήμερα περιλαμβάνει ψάρι ψητό (ξιφία) και σαλάτα.
(Η χαρτοσακούλα :sick: είναι προαιρετική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
μανιταροσουπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πατατουλες φουρνου με σαλατα λαχανο καροτο......
με φαγανε τα μεξικανικα ...... πηρα κιλα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μια σαντουιτσαρα ΝΑΑΑΑααααααααα (με το συμπαθειο :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Φιλετάκια κοτόπουλο πανέ, λίγη φέτα κι ελιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πίτσα όπως και χθες γιατί βαριέμαι να μαγειρέψω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
μπιφτεκάκια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
γεμιστα... τα βαρεθικα πια δεν αντεχω αλλα... Οχι αλλο καρβουνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
επειδη χθες το βραδυ εφαγα ΚΑΙ σουβλακι ΚΑΙ πατατάκια... σημερα θα τη βγαλω παλι με γιαούρτι και αχλάδια.. α! και τρεις φρυγανιες σικαλεως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...(χθες) έφαγα φιλέτο ψάρι με σάλτσα σαφράν, ρύζι και λαχανικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εγώ πάλι σουβλάκια. βρε παιδιά τι κάνετε όσοι δουλεύετε ώρες γραφείου; τι τρώτε; εγω έχω σκίσει τα σάντουιτς με αποτέλεσμα να φοβάμαι αβιταμίνωση, (το βράδυ γυρνάω αργα σπίτι κ άντε να φας μετά τις 11) και από την άλλη φοβάμαι κ τα κιλά που βλέπω να πλησιάζουν απειλητικα!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν μπορείς να βρεις κάτι πιο σαλατικό; Πχ αυτά του Everest κλπ, ή κάτι τέτοιο;
Αλλιώς κάνε ταπεράκι με λαχανικά (καροτάκια κλπ) ή και ολόκληρη σαλάτα!!! Εδώ πολύ φοριέται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγώ πάλι σουβλάκια. βρε παιδιά τι κάνετε όσοι δουλεύετε ώρες γραφείου; τι τρώτε; εγω έχω σκίσει τα σάντουιτς με αποτέλεσμα να φοβάμαι αβιταμίνωση, (το βράδυ γυρνάω αργα σπίτι κ άντε να φας μετά τις 11) και από την άλλη φοβάμαι κ τα κιλά που βλέπω να πλησιάζουν απειλητικα!!!:mad:

ταπεράκι!!!! στην αρχη ντρεπομουν και πηγαινα σε μια αιθουσα που την εχουμε κλειστη, σαν αποθηκευτικο χωρο για γραφικη υλη αλλά τώρα.... ούτε που με νοιαζει.. καθομαι στο γραφειο και τρωω χαλαρα.. εχω παρει και γεμιστα, και μπιφτεκια, μεχρι και φασολακια... :P πριν που ντρεπομουν τσακιζα τα κριτσινια, επαιρνα κανα γουδις, ή καμια πιτσα στις μεγαλες πεινες.. δε λεει ομως... :/: γιατι, οπως λες κι εσυ, τα κιλα πλησιαζουν απειλητικα!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ταπεράκι!!!! στην αρχη ντρεπομουν και πηγαινα σε μια αιθουσα που την εχουμε κλειστη, σαν αποθηκευτικο χωρο για γραφικη υλη αλλά τώρα.... ούτε που με νοιαζει.. καθομαι στο γραφειο και τρωω χαλαρα.. εχω παρει και γεμιστα, και μπιφτεκια, μεχρι και φασολακια... :P πριν που ντρεπομουν τσακιζα τα κριτσινια, επαιρνα κανα γουδις, ή καμια πιτσα στις μεγαλες πεινες.. δε λεει ομως... :/: γιατι, οπως λες κι εσυ, τα κιλα πλησιαζουν απειλητικα!!!! :P

ρε evouli ντέπομαι. άλλωστε δεν είμαι σε μεγάλο γραφείο όπου όλοι τρώνε έτσι κ αλλιώς. είναι μόνο το αφεντικό και ένα ακόμα παιδί που όλο έξω είναι για δουλειές. κολλάω λοιπόν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έλα βρε συ, για τα μάτια του κόσμου (και σιγά τους πολλούς, ακριβώς ;)) θα πάρεις κιλά και θα μειώσεις τις βιταμίνες σου;; ;) Μη μασάς... μάσα υγιεινά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Επειδή εχθές λόγω αργοπορίας προσέλευσης στο σπίτι έφαγα στα Goody's σήμερα θα φάω τον ξιφία που δεν τίμησα yesterday! Μπλιαχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ρε evouli ντέπομαι. άλλωστε δεν είμαι σε μεγάλο γραφείο όπου όλοι τρώνε έτσι κ αλλιώς. είναι μόνο το αφεντικό και ένα ακόμα παιδί που όλο έξω είναι για δουλειές. κολλάω λοιπόν...:(

ε ισα ισα που εισαι μονη σου σχεδον στο γραφειο γινεται πιο ευκολο να φας.. ;) εγω τι να πω που τις δευτερες με βλεπουν 15 ατομα να τρωω;;; :P :P :P το αφεντικο ειναι καλο τουλαχιστον; γιατι εμενα οποτε μου ζητησει κατι και μετα δει οτι ετρωγα εκεινη την ωρα μου ζηταει και συγνωμη... :D αν ειναι το αφεντικο καλο, μη μασας τιποτα... μαλλον οχι, μάσα υγιεινα!!!! (που λεει και το γιδάκι) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Και τώρα που λέμε υγιεινά, επειδή ξέρω ότι το βράδυ θα το ρίξουμε στα ανθυγιεινά με την αδερφή μου, έφαγα μια μικρή ινδική κοτόπιτα, ένα μανταρίνι και ήπια ένα Actimel.

:offtopic: Βρε παιδιά, ξέρετε πόσα ανθυγιεινά τρώνε εδώ; Όλο burger, πίτσες και κάτι ξέμπαρκα βρωμερά πράγματα κατεβάζουν στην καθισιά τους. Και πολύ παχυσαρκία παίζει! Ακόμα και στα normal καταστήματα έχει μεγάλα μεγέθη ρούχων. Εγώ που φοράω το 12 τους αισθάνομαι ένα μικροσκοπικό πλασματάκι (και να πεις ότι ήμουν).:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
σήμερα για μεσημεριανό έφαγα ότι και χθες δηλαδή τοστάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top