Τι έκανες χθες το βράδυ;

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κουβανική βραδιά. Έρωτας. Εκείνον τον 92χρονο που τραγουδούσε τόσο ντούρα τον θέλω.

Στην αρχή διάβασα 29χρονο και λέω νταξ νορμαλ, μετά πρόσεξα το 92 που βγάζει μάτι! :worry:

Τι να τον κάνεις καλέ τον 92χρονο;!
Σιστεράκι σε πείραξαν οι Άλπεις, κατέβα κάτω γρήγορα! :p

εδιτ.
τι έκανα...
διάβασα λιγάκι, χάζεψα στο νετ και νάνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πόσο ντούρα αλήθεια μπορεί να τραγουδήσει ένα 92χρονος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ετοίμαζα μια παρουσίαση για σήμερα και ένα paper ... για σήμερα επίσης.

Κοινώς... έπηζα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στην αρχή διάβασα 29χρονο και λέω νταξ νορμαλ, μετά πρόσεξα το 92 που βγάζει μάτι! :worry:

Τι να τον κάνεις καλέ τον 92χρονο;!
Σιστεράκι σε πείραξαν οι Άλπεις, κατέβα κάτω γρήγορα! :p

Μμμμ, ζήλεψες που βρήκα τον έρωτα τον αληθινό! :pfff:

Να ο κύριος. :inlove:


Και για να είμαι εντός θέματος: Επίσης χθες είδα δύο επεισόδια American Dad. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το μπαστουνάκι είναι για το μουσικό δρώμενο ή είναι απλά αναγκαίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μμμ ζηλεύεις την αγάπη μου! :pfff: Να δεις όμως σέηκ-σέηκ τη λεκάνη ο κύριος...!

Χθες βράδυ αράξαμε με καλό φαΐ (μμμμμ χιλοπίτεεεεες) και λίγη ταινία, λίγη wii. Γουίιιιι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Διάβαζα ένα μάθημα που απορώ γιατί είναι υποχρεωτικό στο πρόγραμμα σπουδών μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ήπια το τσαγάκι μου
(μπππρρρ πολύ γεροντίστηκο ακούγετε)
και πέσαμε να κοιμηθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ήμουν στα γενέθλια μιας φίλης. Ήπια 2 gin και μία σαμπούκα σφηνάκι και έγινα goal. βιάστηκα τόσο να φύγω να ξεραθώ στον ύπνο , που έχασα το "Bridge Of Death"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σινεμά. Πολύ καλό το Απλά δε σε γουστάρει. Γι' αυτό που είναι, δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το πήγαμε σερί από το μεσημέρι- βόλτα Γλυφάδα, φαγητό, καφές και μετά στο σπίτι μιας φίλης για ταινία και chill out. :)


πς. σιστεράκι εμένα η συγκεκριμένη ταινία μου φάνηκε πως δεν είχε κανένα απολύτως νόημα. Ούτε καν έξυπνες ατάκες δεν είχε... Κάτω του μετρίου :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βγήκα εκτός πόλης, ανέπνευσα αεράκι φρέσκο και πολύ το χάρηκα. Πολύ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Πήγα για την επιλογή του νυφικού μου....
Πήρα και τον Γιώργο μαζί λες να πάει γρουσουζιά που το είδε;
Το διάλεξα επιτέλους και όλα προσωράνε με ταχής ρυθμούς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
Πήγα για την επιλογή του νυφικού μου....
Πήρα και τον Γιώργο μαζί λες να πάει γρουσουζιά που το είδε;
Το διάλεξα επιτέλους και όλα προσωράνε με ταχής ρυθμούς....

οχι καλε τι γρουσουζια!αρκει να του πατησεις καλα το ποδι στην εκκλησια!κι ολα θα πανε κατ' ευχην!ντου νοτ γορυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
οχι καλε τι γρουσουζια!αρκει να του πατησεις καλα το ποδι στην εκκλησια!κι ολα θα πανε κατ' ευχην!ντου νοτ γορυ!

I am not worry!!!! περιμένω αυτή τη μέρα πως και πως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
έγραφα το ένα από τα 2 "βαριά" κεφάλαια του διδακτορικού μου (με μετρια επιτυχία :P) και τσάταρα στο msn με ομοιοπαθούντες :P
(-Έλα μια σελίδα ακόμα, γράψε και αυτό και σταματάς μετά..
-Καλά αλλά θα γράφεις κι εσυ παράλληλα εκείνο για να εχω παρέα :P)

Αυτό το πενέδ2003 έχει δημιουργήσει μια μεγάαααλη στρατιά καμμένων υδ τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ήμουν σπίτι μιας φίλης, συγκεντρωθήκαμε η καμμένη τριάδα μετά από καιρό και λιώσαμε στο γέλιο. Μαγειρέψαμε, μπουρδολογήσαμε, συζητήσαμε σοβαρά μετά , νυστάξαμε και το διαλύσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξύλο. Αληθινό όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Γύρισα από ταξίδι σε ένα νησί που έκανα μίνι διακοπές, ανανεωμένος, γύρω στα μεσάνυχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ασχολήθηκα με μια εργασία μέχρι τις 11 και μετά βγήκα για ποτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top