Τι έκανες χθες το βράδυ;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άραξα με διβιδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηταν να παμε για φαγητο σε μερος που ειχε χιονια, αλλα επεσε η ιδεα να παμε σε μαγαζι με κρητικους μεζεδες και δε θα μπορουσαμε να κανουμε κατι καλυτερο. Αποδειχτηκε πολυ καλη ιδεα και οχι μονο, αφου εκτος του εκπληκτικου φαγητου και του ρακομελου, ειχε και δυο παιδια που επαιζαν λιρα και ενα αλλο οργανο, τωρα δε θυμαμαι πως το λενε :redface:, και τραγουδουσαν κρητικα τραγουδια. Πολυ ομορφο το χθεσινο βραδυ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ειχε και δυο παιδια που επαιζαν λιρα και ενα αλλο οργανο, τωρα δε θυμαμαι πως το λενε :redface:,
Λαούτο; (έγχορδο που μοιάζει με μπουζουκοκιθάρα, αλλά μεγαλύτερο):P

Εγώ σπίτι με διάθεση να πειράζω τον κόσμο και ύπνο νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λαούτο; (έγχορδο που μοιάζει με μπουζουκοκιθάρα, αλλά μεγαλύτερο):P

Α γεια σου!!!!!:D
Και εγω αυτο ελεγα και με δουλευαν!!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Α γεια σου!!!!!:D
Αλίμονο, τα κρητικά όργανα και η μουσική που παράγουν είναι η αδυναμία μου. :P
Και για πες και τι φάγατε για να μας φτιάξεις λίγο
(επίσης μπας και πήγατε στο πασιφάη; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τα έπινα με κάτι φίλους στο σπίτι του ενός απ' αυτούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αλίμονο, τα κρητικά όργανα και η μουσική που παράγουν είναι η αδυναμία μου. :P
Και για πες και τι φάγατε για να μας φτιάξεις λίγο
(επίσης μπας και πήγατε στο πασιφάη; )

Οχι οχι...κατευθυνθηκαμε βορειοανατολικα του Λεκανοπεδιου :P
Κατσε να θυμηθω καποια πιατα, διοτι το ρακομελο μου εκαψε αρκετα εγκεφαλικα κυτταρα:redface:...Χοχλιους μπουμπουνιστους, μουρμπουριστους, καπως ετσι τελος παντων:P, τουμπανο κοτοπουλο (αλλο πραγμα αυτο!!! υπερθεαμα!...μιαμ μιαμ), γιαουρτλου και θυμαμαι και κατι σε απακι, ντακο και ενα γμτ που μου αρεσε πολυ ηταν με τυρια σε κοκκινη σαλτσα και λεγοταν κατι σε χα_ _ _ _κια:P Δεν το θυμαμαι!:P

Το Πασιφαη που ειναι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είδαμε ταινία με τα κορίτσια, αλλά παραλίγο να αποκοιμηθώ στον καναπέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Έριξα έναν ξεγυρισμένο ύπνο γιατί δεν την πάλευα άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μαζευτήκαμε σπίτι και φάγαμε κοτοπουλάκι με μπαλσάμικο από τα χεράκια μου και πουρέ από τα χεράκια της συγκατοίκου και το πηρούνι του ιχλιμπεντούλη. Νάις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε με σουπίτσα λαχανικών, πολύ διαιτητικά, αλλά τελικά ενδώσαμε στα πολύχρωμα muffins και τα σοκολατάκια. Μιααα χαρά παρέα για επιτραπέζιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Κοιμήθηκα με τις κότες , γιατί ήμουν πτώμα απ το ταξίδι. Κάθησα λίγο με τις γιαγιάδες και τον παππού και μετά τέζααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι έκανες χθες το βράδυ;

Ωραιότατο σεκς.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Πήγα να δώ το κάψιμο του Βασιλιά Καρνάβαλου στο λιμάνι της Πάτρας.. Ξεκινήσαμε με μπίρες. Παρακολούθησα την τελετή πάνω στο καπό ενός παρκαρισμένου αυτοκινήτου μαζί με την παρέα μου,και μετά στην πλατεία Γεωργίου. Παίξαμε μπουκάλα ανεβασμένοι στις κερκίδες,εμείς οι έξι αρχικά,και μετά προστέθηκαν στον κύκλο μας άγνωστοι καρναβαλιστές.. Και,ερωτεύτηκα,αλλά δυστυχώς,με ερωτεύτηκε ο καλύτερος του φίλος πριν απ'αυτόν.. Το πιο κουλό καρναβάλι της πενταετίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αποκριάτικο πάρτι με τα όλα του...:D:D
Τέλεια ήταν, μείναμε εκεί μέχρι τις 4 και επειδή ήταν η τελευταία μας νύχτα στο νησί και δεν νυστάζαμε κάναμε βόλτα στο λιμάνι, απ' όπου άρπαξα και το κρυολόγημα...lovely night!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τρελά όργια. Παράτησα την προπόνηση και άραξα με τα κορίτσια, αγκαλιά με χαζές φωτογραφίες, μία ακόμα πιο χαζή ταινία και πολλές κουβέρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κουβανική βραδιά. Έρωτας. Εκείνον τον 92χρονο που τραγουδούσε τόσο ντούρα τον θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε θυμάμαι, ήμουν φέσι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vintage

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Vintage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ημουν στο villa ολεεεεε!!!γενεθλια φιλης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top