Τι έκανες χθες το βράδυ;

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Ήρθε να με πάρει και πήγαμε για γλυκάκι, απολαύσαμε και μια ζεστή σοκολατίτσα και κοιμηθήκαμε σχετικά νωρίς γιατί γυρνάγαμε όλη την ημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έκανα ένα κεφάλι καζάνι (το πόσο κουνιούνται αυτά τα άτιμα μικρά σκαφάκια δεν λέγεται! :P) και μετά ..γέλαγα μέχρι που γύρισα σπίτι! (χαζοχαρούμενο γαρ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
παιξαμε επιτραπεζιο "οι αποικοι του καταν" και...
















































...ΝΙΚΗΣΑ!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charlotte

Νεοφερμένος

Η charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιξαμε επιτραπεζιο "οι αποικοι του καταν" και...
















































...ΝΙΚΗΣΑ!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Μας έσκισε το evouli!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μας έσκισε το evouli!!! :)

ααχαχαχαχαχχαχα.. το πιστευεις οτι πεσαμε για υπνο και εγω γελουσα μονη μου γιατι νικησα;;; :P και ελεγε ο γ. "θα παρω τηλεφωνο τον μ. να του πω οτι γελας παλι".. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δούλευα μέχρι αργά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charlotte

Νεοφερμένος

Η charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ααχαχαχαχαχχαχα.. το πιστευεις οτι πεσαμε για υπνο και εγω γελουσα μονη μου γιατι νικησα;;; :P και ελεγε ο γ. "θα παρω τηλεφωνο τον μ. να του πω οτι γελας παλι".. :P


:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μάσησα ένα σακουλάκι Bake Rolls.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Γιόρτσα τα γενέθλιά μου και τα γενέθλια του Γιάννη μου (έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια) στο σπίτι με φίλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ειχαμε συναντηση συμμαθητες απο το δημοτικο,πηγαμε σε ταβερνα και μετα για ποτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ότι έκανα και σήμερα. Δηλ. σπίτι, τηλεόραση, ύπνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ότι έκανα και σήμερα. Δηλ. σπίτι, τηλεόραση, ύπνος...

Σοπα ρε... κοιμασε ηδη; Και ποσταρεις ενω κοιμασε;! Θελω να μου το μαθεις αυτο!

E-steki, ετοιμασου για 24/7 δοσεις απο Dark_Kronos!!! Mooooua hahahahah!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Είδα τηλεόραση, άκουσα μουσικη και ξάπλωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μετα τον γιατρουλη, πηγα στο χοντος με τον αδερφο μου και πηρα ενα σουπερ βαλιτσακι και μετα γυρισα σπιτι και αναψα καλοριφερ, ξαπλωσα στην καναπεδαρα μου και ειδα γοργονες.. στη μεση των γοργονων ομως, αφησα την καναπεδαρα και πηγα και ξαπλωσα στην κρεβαταρα μου.. ειδα τις υπολοιπες γοργονες και το μισο αν υπηρχες θα σε χωριζα και κοιμηθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
A, τρελα γλέντια... Δεν κοιμήθηκα το απόγευμα, είχα τρελή υπερένταση... Παρηγόρησα τους γονείς, μίλησα με sister, έκανα γυμναστική (ποδήλατο), γύρισα σπίτι, έκανα μπάνιο, σπανακόρυζο, και νάνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charlotte

Νεοφερμένος

Η charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είδα "έρωτα", έκανα μπάνιο και έβαλα 2 πλυντήρια...εντωμεταξύ πήρα τηλ. το evouli να το ρωτήσω αν θέλει να έρθει πάνω αλλά έκανε όλα αυτά που είπε πριν και δεν ήρθε...
Εγώ κοιμήθηκα στις 11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Είδα "έρωτα", έκανα μπάνιο και έβαλα 2 πλυντήρια...εντωμεταξύ πήρα τηλ. το evouli να το ρωτήσω αν θέλει να έρθει πάνω αλλά έκανε όλα αυτά που είπε πριν και δεν ήρθε...
Εγώ κοιμήθηκα στις 11.

:P
εγω στις 22.30 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χαλάρωσα σπιτάκι...
'Ηπια τηλεφωνικώς καφεδάκι με την κολλητή (νι γίνεται :P)
Και μετά γκρίνιαζα και μου γκρίνιαζε ένας πασάς που έχω... (στο τέλος κλασικά έγινε το δικό του όπως πάντα! :mad: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μάσησα ένα σακουλάκι Bake Rolls.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πέρασα πολύ όμορφα....οργίασα πάλι!:devil:
Άλλα σήμερα προβλέπεται να περάσω ακκκκοοοοόμαααα καλύτερα!:devil::devil::devil:

Καλή διασκεδαση α-χρηστο μου!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top