Τι έκανες χθες το βράδυ;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γύρισα σπίτι, έφαγα μια σούπα, ξύπνησε η Φάνη, φάγαμε σοκολάτα και δημητριακά και αφού συνεννοηθήκαμε με τους συγκατοίκους για κάτι, παραγγείλαμε σουβλάκια και κρέπες και μας τα έφερε ο Στέφαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγα εκλεισα ενα ραντεβου στο γυμναστηριο και μετα σπιτι, ηρθαν κατι φιλοι να μας δωσουν το προσκλητηριο του γαμου τους και μετα ηρθαν κατι αλλοι φιλοι και καθησαμε ωραια και καλα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Για μαμ στη Φράουλα με την Βάλια και την Ελένη και μετά Χαιδάρι σε κατι φίλους μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Καφεδακι μεχρι τις 10.00
Πηρα μια ταινία που δεν την είδα γιατι εκατσα μια στην γιαγια μου και μετα ανεβηκα σπιτι και έπαιζα στο πιτσι:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα στην προπόνηση, μετά σπίτι του, όπου άραξα με το συγκάτοικό του, μέχρι να έρθει κι αυτός από το συνέδριο στην Αγγλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ποδόλουτρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πήγαμε στις μουριές στο κάστρο για φαγητό και μετά στο Οναρ για ποτάκια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πήγα σε γενέλθια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
με εβγαλε εξω ο βαφτιστιμιος μου (που γιορταζε) πηγαμε στο colorado, καλα ηταν ,αλλα αφου πηγα τα ανηλικα στα σπιτια τους πηγα αλλου εγω......γνωρισα και μια Ουγγαρεζα......αλλο φρουτο λεμε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
με εβγαλε εξω ο βαφτιστιμιος μου (που γιορταζε) πηγαμε στο colorado, καλα ηταν ,αλλα αφου πηγα τα ανηλικα στα σπιτια τους πηγα αλλου εγω......γνωρισα και μια Ουγγαρεζα......αλλο φρουτο λεμε :whistle:

καλε εσυ μυαλό δεν βάζεις??
πάλι με ξένες??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
καλε εσυ μυαλό δεν βάζεις??
πάλι με ξένες??:P:P
μα δεν εκανα τιποτα καλε (ακομα τουλαχιστον :P) ασε που η γκομενα ηταν στοκος σκετος, ηθελε λεει να την παω με το αυτοκινητο στο ξενοδοχειο (που ηταν πισω απο το μαγαζι) - αλλα ηθελε αλλα τεσπα :bleh:

το βραδυ αμα ειναι θα την γνωρισω στον Κρονο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μα δεν εκανα τιποτα καλε (ακομα τουλαχιστον :P) ασε που η γκομενα ηταν στοκος σκετος, ηθελε λεει να την παω με το αυτοκινητο στο ξενοδοχειο (που ηταν πισω απο το μαγαζι) - αλλα ηθελε αλλα τεσπα :bleh:

το βραδυ αμα ειναι θα την γνωρισω στον Κρονο :D

ωωω ρε γλέντια απόψε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ωωω ρε γλέντια απόψε:P
αυτο να λεγετε, εγω εδωσα προειδοποιηση στους Ροδιτες, να κλειστουν στα σπιτια τους και να αφησουν της κορες απεξω :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
βλεπαμε φωτογραφιες 10 ωρες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Μίλαγα με το μωρό μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αυτο να λεγετε, εγω εδωσα προειδοποιηση στους Ροδιτες, να κλειστουν στα σπιτια τους και να αφησουν της κορες απεξω :bleh:


και τις γυναίκες τους όσοι θέλουν να τις ξεφορτωθούν:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
με εβγαλε εξω ο βαφτιστιμιος μου (που γιορταζε) πηγαμε στο colorado, καλα ηταν ,αλλα αφου πηγα τα ανηλικα στα σπιτια τους πηγα αλλου εγω......γνωρισα και μια Ουγγαρεζα......αλλο φρουτο λεμε :whistle:
καλα κ εγω εκει ημουν:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήγα με κατι φίλους σε ένα τέλειο μεζεδοπωλείο στην πλατεία κυπρου στον χολαργό"το 25ρακι" με ζωντανή μουσικούλα, πολύ κρασάκι και φαί...πέρασα τέλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Εγώ χθες είδα ένα θρίλερ Σλοβενία-Ελλάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγώ χθες είδα ένα θρίλερ Σλοβενία-Ελλάδα

Κι εγω! Τι εκαναν οι ανθρωποι ρε παιδι μου.... Ηταν απιστευτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top