Τι έκανες χθες το βράδυ;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ξαγρυπνούσα και το pc κατέβαζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειμουν στο σπιτι της κοπελας μου ολο το βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
βγηκα λιγο για περπατημα να ξελαμπικαρω γιατι δεν ξερω αλλα ημουν καπως.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Είδα το ντέρμπυ, μαζευτήκαμε με φίλους και φίλες σε ένα σπίτι και μετά έλιωσα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πηγα με το μωρο μου βολτα... μετα ειχε ορεξη να φαει κατο ''βρομικο'' μετα απο πολυ καιρο οπου εφαγα κ εγω με το ζορι δηλαδη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Χμ, είπα να χαζέψω λίγο τις Αυριγίδες. Έκατσα λοιπόν με το τσιγάρο στη μέση ενός γηπέδου, δίπλα χαρτί και μολύβι, και περίμενα. Στα πρώτα πέντε λεπτά είδα τρεις πτώσεις - στην υπόλοιπη μιάμιση ώρα τίποτα :mad:. Έβλεπα επάνω τον έναστρο ουρανό, και η σκέψη πλανιόταν στα μυστήρια του Σύμπαντος, και την ομελέττα που με περίμενε στο σπίτι... Αντιός Αυγιρίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
πήγα για μια μπύρα και μετά νανάκια νωρίς (όχι δεν είδα τον αγώνα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ειδα x-men
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ πολλά πράματα. Πήγα στους φίλους μου να δούμε ματς, τσακώθηκα με τη Ζανίν, έσπασα ένα κηροπηγιο και το λαιμό ενός τσαγερού που είχε πάρει δώρο στο γάμο της η γιαγιά ενός φίλου μου, το οποίο ευτυχώς κολλήθηκε γιατί θα πέθαινα από ντροπή. Ούτε που φαίνεται το σπάσιμο να 'ναι καλά η λόγκο. Σόρι Αλεχάντρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Είδα αρκετό από τον αγώνα και ύστερα βοήθησα να μεταφέρουμε με τους γονείς μου τα πράγματά τους από το ταξίδι .... Γύρισαν από τας διακοπάς τους!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Έβλεπα το ντέρμπυ καθισμένος στη θύρα 4 σειρά 8 θέση 25...

...και σας διαβεβαιώ ότι δεν ήμουν ο μόνος γαύρος εκει μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εφτιαξα παστιτσιο και μετα πηγαμε στην ταβερνα να κλεισουμε τραπεζι για τελος του μηνα και γυρισαμε επλυνα πιατα εκανα μπανιο και μετα ναααααααααααανιιιιιιιιιιιιι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
βλεπαμε μια εθνικη μια αεκ αλλα εγω δεν τα ειδα ολοκληρα γιατι κοιμηθηκα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Είναι απίστευτα συγκινητικό το θέαμα 50.000 ανθρώπων με αναμένους αναπτήρες, σιωπηλών έστω και για ένα λεπτό να δείχνουν το σεβασμό και τη θλίψη έτσι όπως αξίζει σε κάποιους.
Μπράβο παιδιά......!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ήμουν σε συναυλία στο Κατράκειο με Καζούλη,Πλιάτσικα,Μιτζέλο,Μαχαιρίτσα,Κίτρινα Ποδήλατα,Μπουλά,Σταρόβα,Ζουγανέλη(και μπαμπά και κόρη!),Τάνια Κικίδη και φυσικάααααα...ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγαμε σε ενα μαγαζι με ναργιλεδες, μετα βολτουλα και τελος σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα προπόνηση και μετά γύρισα σπίτι... όπου με βρήκε ο ichliebedich και είδαμε λίγο Prison Break...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Πήγα στο γιατρό (τα αποτελέσματα δεν ήταν τραγικά), μετά καφεδάκο με τον αντρούλη μου και μετά νάνι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω πηγα πηρα τα ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ αποτελεσματα μου απ'το μικροβιολογικο, μετα μαγειρεψα, συμμαζεψα τα παπουτσια μου (θελει πολλή ωρα!!!) και ειδα μπασκετ και κοιμηθηκα... ;):D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μαγειρεψα για σημερα ...επλυνα μια στοιβα πιατα:/: συμμαζεψα τα ασυμαζευτα...
λιγο τιβι και μετα νανι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top