Τι έκανες χθες το βράδυ;

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Αφού συνήλθα κάπως από τον οπνοκέφαλο, έκατσα να ολοκληρώσω την δουλειά που είχα αφήσει μισή μέχρι τις 1.30-2 το βράδυ. Μετά έπεσα ξερή για ύπνο καθώς όλη τη μέρα ήμουν στο πόδι (και στη δουλειά και στο σπίτι):|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
΄πήγα στο βύρωνα και είδα τον άγγελο να παίζει ποδόσφαιρο με κάτι μ@@@@ες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
σπίτι νωρις και νάνι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ηρθαν οι φιλοι μας σπιτι και κατσαμε, πιναμε και λεγαμε βλακειουλες.. πολυ ωραια περασα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πηγαμε σε ενα φιλικο ζευγαρι και τα ειπαμε...ειχαμε καιρο να τα πουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charlotte

Νεοφερμένος

Η charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
νανι μου εκανα... και ειδα και νιπ τακ... ανατροπες πολλες ρε γμτ..:P



βρε βρε ποιος μας ηρθεεεεε!!! καλως το μας!:clapup:


Γεια σου κουκλίτσα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charlotte

Νεοφερμένος

Η charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μονος στο σπιτι. Η κυρα στον Πλουταρχο σε ενα μπατσελορ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
πήγα για ένα ποτό στα γρήγορα και μετά στο κρεβάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Είδαμε μία καταπληκτική θεατρική παράσταση και μετά πήγαμε στο σπίτι μου, ανεβήκαμε στην ταράτσα με ένα ποτήρι κρασί και το σκύλο. Με μία εύκολη αφορμή βρεθήκαμε αγκαλιά (:D) με τις πατούσες μπλεγμένες να μιλάμε για διάφορα φιλοσοφικά και απο πίσω να ακούγεται ροκ μουσική από ένα μαγαζί που είναι πίσω από το σπίτι μου :redface: Ξυπνήσαμε κατά τις 6 αγκαλιά τυλιγμένοι και οι δύο σε ένα μαντήλι μου με τον ήλιο να ανατέλει :redface::redface:

Ουφ. Τα έγραψα όλα :D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπυριτσες, τζαμαρισμα, ιντερνετ και υπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Βγήκαμε για φαγητό στα "ναυτάκια" και μετά για ποτά στο weekend.....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ειδα την φανταστική ταινία goodbye baffana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Είδαμε μία καταπληκτική θεατρική παράσταση και μετά πήγαμε στο σπίτι μου, ανεβήκαμε στην ταράτσα με ένα ποτήρι κρασί και το σκύλο. Με μία εύκολη αφορμή βρεθήκαμε αγκαλιά (:D) με τις πατούσες μπλεγμένες να μιλάμε για διάφορα φιλοσοφικά και απο πίσω να ακούγεται ροκ μουσική από ένα μαγαζί που είναι πίσω από το σπίτι μου :redface: Ξυπνήσαμε κατά τις 6 αγκαλιά τυλιγμένοι και οι δύο σε ένα μαντήλι μου με τον ήλιο να ανατέλει :redface::redface:

Ουφ. Τα έγραψα όλα :D:D:P



αχ τι τελειοοοοοο!!!:clapup:

εμεις fridays και nip tuck σπιτι μου μετα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ενω ειχα πει θα πεσω νωρις για υπνο, ειχα κοσμο σπιτι..
και στο ασχετο αποφασισαμε να βγουμε για περιπατο..
Ουτε εγω ξερω ποση ωρα περπατουσαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πηγα σουπερ μαρκετ εκανα κατι δουλειες στο σπιτι και μετα νανι απο νωρις γιατι ημουν λιωμα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Φτάσαμε στις 21.30 σπίτι του, στο χωριό....
Αράξαμε με τους γονείς του στο καθιστικό, με φωτογραφίες από τι ς διακοπές και νέα...
Και μετά είδαμε αγκαλιά στο κρεβάτι (όχι, αυτό χωρίς τους γονείς του!) δύο επεισόδια Prison Break...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Πήγα και ξαναείδα τον Χάρυ Πότερ με 2 φίλες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top