Τι έκανες χθες το βράδυ;

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Έπινα μπυρίτσεεεεεεεεεες στο φάρο με jaaaaaaazz μουσικήηηη :P :P :P

Edit:
η θέα που είχαμε:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P6170595.jpg
    P6170595.jpg
    176.3 KB · Εμφανίσεις: 90
Τελευταία επεξεργασία:

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Πήγα σπίτι,διαβασα εφημερίδες και μετά κοιμήθηκα..........!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κυνηγούσα ένα κουνούπι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Μπραβοοοοοοο!!:clapup:
Καλα του έκανες..Με έχουν κατατσιμπήσει τα σκασμένα!!!:mad:
Εγώ πάλι έπεσα ξερή στο κρεβάτι και μεσα σε 10λεπτά είχα ήδη κοιμηθεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Προβα και μετα ειδα dvd με την κοπελα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ας μη το συζητήσουμε τι έκανα :( ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
γιατί όχι; μπορεί να έχει πλάκα :P

Ε...εσύ θα με ακολουθάς σε κάθε σημείο του forum; :P
Χώρισα με την κοπέλα μου ύστερα από σχεση 1 χρόνου και 3 μήνες.Βασικα με χώρισε....και....το πήρα τραγικά άσχημα...πολύ πολύ άσχημα.... :( (
Πιστεύει ότι φταιω εγώ για ότι έπαθε.Ελπίζω όταν χαλαρώσει απο τα προβλήματα της να καταλάβει ποιος εφταιγε)

Μη μου πειραξει κανενας το off topic...δαγκώνω :P !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Ε...εσύ θα με ακολουθάς σε κάθε σημείο του forum; :P
Χώρισα με την κοπέλα μου ύστερα από σχεση 1 χρόνου και 3 μήνες.Βασικα με χώρισε....και....το πήρα τραγικά άσχημα...πολύ πολύ άσχημα.... :( (
Πιστεύει ότι φταιω εγώ για ότι έπαθε.Ελπίζω όταν χαλαρώσει απο τα προβλήματα της να καταλάβει ποιος εφταιγε)

Μη μου πειραξει κανενας το off topic...δαγκώνω :P !!



χαλάρωσε βρε μικράκι :D

1) όλους τους παρακολουθώ-είμαι νίντζα
2) περίμενε να ηρεμήσουν τα πράματα και βλέπεις

όλα είναι γραμένα στη μοίρα μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Δεν της έχει μείνει κάτι...έτσι δείχνει αλλαξε απότομα δεν είναι αυτη που ήταν αλλά...τρέφω την ελπίδα οτι ,επειδή όταν έχει νεύρα και είναι αγχωμένη δεν ξέρει τι λέει και τί θέλει..ισως λέω ίσως το σκεφτεί καλύτερα όταν ησυχάσει.Πανελλήνιες πέρασε και είδε ότι απέτυχε...για αυτό ειναι χαλια και πιστεύει ότι της φταίω εγώ....

Μην μου πειραξεται το off topic :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ε πια με το οφφ τοπικ μας επρηξες :P
τι να σε πω ρε ντεβιλ
καλη τυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Και τι φταις εσυ καλέ??!!
Τεσπα,ως πρόσφατα χωρισμένη συνιστώ ψυχραιμία και υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γυρίσαμε στις 7 από την πόλη και την εκδρομή, αράξαμε στο κρεβάτι (με την Ισμήνη, καλέ), αγκαλιά με χαζοπεριοδικά και S1ngles, και μετά πέρασε η Λήδα για ένα γεια...
Αφού έφυγε φάγαμε λίγο από τα αποφάγια της Παρασκευής και είδαμε κι άλλο S1ngles!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Dvd και χουχούλιασμα στο σπίτι τα δυο μας.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ήρθε να μου φτιάξει το πισι, ενα λεπτό πριν χτυπήσει το κουδούνι αυτό ως δια μαγείας άρχισε να δουλεύει κανονικά (τον φοβάται σου λέω :P ή σπάει πλάκα με το να με κάνει να απολογούμαι πως όχι δεν έψαχνα δικαιολογία για να βρεθούμε, ΟΝΤΩΣ δεν δούλευε το πισι μου!!:bleh:), αποφασίσαμε να ..φτιάξουμε κάτι άλλο :redface:, το πισι έδειχνε ακόμα οκ και μόλις έφυγε ..ξανακόλλησε!! :mad::wall::rant: (ευτυχώς επανήλθε υστερα από λίγο, αλλά και το πρωι κολλημενο το βρήκα!!) Δεν είναι κατάσταση αυτη! :worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου έσπασε τα νέυρα το λόστ, όλο μπρός πίσω είναι και απο νέα ελάχιστά, όλο το βράδυ περίμενα κάτι καλό τίποτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Είδα το τελευταίο επεισόδιο Παρά 5!Πολύ συγκινητικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είχα πάει για κάτι ουζάκια με εκλεκτή παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top