Τι έκανες χθες το βράδυ;

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πήγαμε σε ένα γάμο και μετά στο γλέντι
(γιαυτό σήμερα :yawn:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
προσπαθησα να φτιαξω ενα Η/Υ αλλα ματαια, καποια ψυχη μου απεσπασε την προσοχη :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βολτίτσες γενικότερα, δεν ήθελα με τίποτα να πάω σπίτι, οπώτε είπα να πάρω ανάσα χαλάρωσής πήγαμε με ένα φιλαράκι για καφέ και λιώσαμε στο καθησώωω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ήρθε το μωρό μου σπίτι να φτιάξει το πισί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Ψήσαμε διάφορα μεζεδάκια σε ένα φιλικό σπίτι, και μείναμε μέχρι το πρωί παίζαμε και τραγουδούσαμε......:clapup: :clapup: :clapup:

Βρε πειρατη, μου δημιουργηθηκε μια απορια...
Ολο βλεπω που λες οτι ξενυχτας και βγαινεις καθε μερα. Πρωτον, πως ξυπνας να πας στη δουλεια την αλλη μερα και δευτερον, οι φιλοι σου που λογικα θα ειναι στην ηλικια σου, δεν εχουν οικογενειες, πως ξενυχτανε τοσο συχνα?
Μπραβο σας παντως που τα καταφερνετε και τα συνδυαζετε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Βρε πειρατη, μου δημιουργηθηκε μια απορια...
Ολο βλεπω που λες οτι ξενυχτας και βγαινεις καθε μερα. Πρωτον, πως ξυπνας να πας στη δουλεια την αλλη μερα και δευτερον, οι φιλοι σου που λογικα θα ειναι στην ηλικια σου, δεν εχουν οικογενειες, πως ξενυχτανε τοσο συχνα?
Μπραβο σας παντως που τα καταφερνετε και τα συνδυαζετε:P

πανω κατω κι εγω την ιδια απορια εχω...:P
πως καταφερνεις και συνδυαζεις το ΤΕΕ οπου διδασκεις ανατομια αν θυμαμαι καλα..το νοσοκομειο οπου εργαζεσαι σαν γιατρος....οταν ξενυχτας τοσο συχνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τι έκανα χθες?
Ξύπνησα, είδα ένα επεισόδιο BG2003 και πορώθηκα, πήγα για μπάνιο, έκανα το πιο κρύο μπάνιο στην ζωή μου, τσουρουφλίστικα στον ήλιο παίζοντας ρακέτες όταν αποφάσιζε να βγάζει (φαντάσου να είχε και όλη την ώρα), γύρισα, γλυφάδα για φαγητό γιατί είχα ψωμολυσάξει γύρισα και ξερός για ύπνο. Υποψίες και ηλίασης.

Σήμερα είμαι κομμάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Προβα με το συγκροτιμα, βολτα με την μηχανη, και σπιτακι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
χοροπηδουσα για το Κυπελλο (μεχρι που χτυπησα το πόδι μου):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κοιμήθηκα πολύ νωρίς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σπίτι, διάβασμα, msn, λιώσιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σχόλασα αργά οπώτε είπα να πάρω την ποντικούπολη να δώ άλλα όλο το βράδυ δρομολόγια έκανα τουαλέτα κούζίνα καναπέ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Για μπυρίτσες και μεζεδάκια στο Φάρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Καθομουν και κοιταζα για καινούργιο υπολογιστή, μετα με φυτιλιασαν αντι για desktop να δω για λαπτοπ, κοιτουσα τα λαπτοπ, ζαλίστηκα, με έπιασε νευρικότητα, έπεσα κοιμηθηκα για λίγη ώρα και κατά τις 12 ξανακαθησα στο πισι μου και εκανα δουλειά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
μαθημα, μπυρα με τον μπαμπα ,προβα με το συγκροτιμα, μετα φαΐ και μπυρα με τον μπαμπα και τελος σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τον σκεφτόμουν και του μιλούσα σε σταθερά, κινητά και μσν! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
προβίτσα που παραδόξως πήγε καλά, ίσως αρκετά καλά για να χαμογελάω! άρχιζε να μυρίζει άνοιξη κ να θυμίζει τις πρώτες πρόβες μας, την παρέα, τον χαβαλέ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μίλαγα με τις ώρες.... σε μία ψυχή. Αξέχαστο βράδυ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν πήγα προπόνηση, μίλησα λίγο με τη Φ και την Ο...
και μετά σπίτι του! Είδαμε Prison Break και νάνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χθες το βράδυ πάλεψα με μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ κατσαρίδα ολομόναχη :'(
Αλλά βγήκα η νικήτρια :P
Σήμερα πήγα Πάτρα για καφεδάκι και είδα και την κολλητή μου! :clapup:
Και μετά επιστροφή σπιτάκι, dvd και πολλές πολλές αγκαλίτσες! :)
Τώρα όμως νετ μόνη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top