Τι έκανες χθες το βράδυ;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγαμε σε ένα φίλο, που μας είχε καλέσει για ντοματοfondue!!!

Γιαμ τέλειο!!!

Μετά παίξαμε ένα περίεργο παιχνίδι με χαρτιά, και νάνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πήγαμε σε ένα φίλο, που μας είχε καλέσει για ντοματοfondue!!!


τί ακριβώς είναι αυτό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μπουζουκια :bleh:

δεν θυμαμαι η Ιερα Οδος να εχει τοσα πολλα μαγαζια :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ήμουν σε Club με φίλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αντι να ειμαι στο Mall, ημουν ξαπλωμενη στο κρεβατι ψιλοαρρωστη, βλέποντας csi miami...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα με μια μεγάλη παρέα ιταλών για φαγητό (το highlight ήταν όταν μίλησα κι εγώ ιταλικά:laugh: ) και μετά γύρισα σπίτι, που κάποιοι με παρέσυραν κι έπαιξα ένα παιχνίδι που καλύτερα μην σχολιάσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δείτε απάνω!! :stupid: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καναμε προβα, μεταπηγαμε σε ενα μεταλαδικο club και μετα λιωσαμε στο μπιλιαρδο και στα βελακια σε ενα ροκαδικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
που κάποιοι με παρέσυραν κι έπαιξα ένα παιχνίδι που καλύτερα μην σχολιάσω.:P

strip poker?????:worry:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμμ... μάλλον μόνο strip!

@ underwater... Παντού υπάρχει ο Γιώργος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ήμουν πολύ κομμάτια να βγω κι είπα να χαρώ και την 1η μου μέρα με το πισί ΜΟΥ στο σπίτι μετά από 2 ολόκληρες εβδομάδες, αφού πρώτα έφτιαξα σουτζουκάκια και σπανακόπιτα για το τραπέζι που έχουμε σήμερα! Ήρθε και μια φίλη μου για λίγο ..μια χαρά όλα δηλαδή! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
για το βράδυ χθες ενα έχω να πω...

ο dj του galea SuCKzzzz!!!!!!!!!!

ps. Επίσης θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήριά μου στον ΑΡΧΟΝΤΑ Valder για τις συνοδούς του χτες το βραδάκι στο Θησείο ! Ρε κολλητέ δεν ξέρω ποια απο τις δυο είναι η δικιά σου αλλά κανόνισε να βγούμε μαζί καμιά μέρα με τις φίλες της...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Πέρασα απλά καταπληκτικά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
ps. Επίσης θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήριά μου στον ΑΡΧΟΝΤΑ Valder για τις συνοδούς του χτες το βραδάκι στο Θησείο ! Ρε κολλητέ δεν ξέρω ποια απο τις δυο είναι η δικιά σου αλλά κανόνισε να βγούμε μαζί καμιά μέρα με τις φίλες της...!!!

Α τις θες όλες τις φίλες; Ατιμούλη! Πάσο ρε! ;) Τι στα κομμάτια πάντως, δε μπορεί να βγεί κανείς στο Θησείο και να μη δεί γνωστό/ή... Σε 3 γνωστούς έπεσα ρε φίλε χτες!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ναι ρε.... αν κυκλοφορείς με τέτοιες αιθέριες υπάρξεις τραβάς τα βλέμματα... άρα περισσότερες πιθανότητες να πετύχεις γνωστό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
τί ακριβώς είναι αυτό?:hmm:

Αφού έβαλα και φωτό! ;)
Είναι fondue με τυρί, αλλά και πολύ κρεμμύδι και ντομάτα!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ο dj του galea SuCKzzzz!!!!!!!!!!


Για galea αξίζει να πας μόνο Πέμπτη!!!! Πίστεψε με!:clapup:

Χτες κοιμόμουν όλη μέρα...Δεν ξέρω τι είχα πάθει!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πήγαμε με παρέα για ένα ατελείωτο καφέ που ξεκίνησε απο τις 6 και τελείωσε στις 11 μετά νανακια δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top