Τι έκανες χθες το βράδυ;

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πάντως απόψε πάω Παπαϊωάννου! :clapup:


Περιμένω με αγωνία να μου πείς αν είναι κάλο! :worry:
Θα πάω προς το τέλος του μήνα και θέλω να δώ εντυπώσεις...
Καλά να περάσεις!!!;)

Χθες ήμουν Γκαλέα...Καλά ήταν άλλα έχω περάσει και καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Περιμένω με αγωνία να μου πείς αν είναι κάλο! :worry:

Θα σου πω μόλις γυρίσω ή αύριο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χτες βράδυ...
μικρολίμανο... ουζάκι...χταποδάκι... καλαμαράκι....
αχχχχχχχχχχχχ καλά ήταν.... δεν έχω παράπονο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο Παπαϊωάννου ήταν πολύ εντυπωσιακός, πολύ πρωτότυπος, είχε φοβερές χορογραφίες και μουσική και γενικά ήταν μια παράσταση που δεν έχεις δει παρόμοια.. Απλά δεν υπήρχε υπόθεση και συνοχή για μένα (οι άλλοι έλεγαν κάτι κουλαμάρες όμως, οπότε παίζει να φταίει η ξανθιά μου τούφα! :P) και άρα μετά το πρώτο 45λεπτο άρχισα να κουράζομαι.. κι ευτυχώς που δεν πλήρωσα εγώ τα 80? του εισιτηρίου.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Πρώτα πήγα προπόνηση και μετά έτρεξα στο σινεμά, όπου είδαμε το Stranger than fiction! Καλό!! Αλλά ήμουν τόοοσο πτώμα, που αποκοιμήθηκα στο κρεβάτι, με το που γυρίσαμε σπίτι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ο Παπαϊωάννου ήταν πολύ εντυπωσιακός, πολύ πρωτότυπος, είχε φοβερές χορογραφίες και μουσική και γενικά ήταν μια παράσταση που δεν έχεις δει παρόμοια.. Απλά δεν υπήρχε υπόθεση και συνοχή για μένα (οι άλλοι έλεγαν κάτι κουλαμάρες όμως, οπότε παίζει να φταίει η ξανθιά μου τούφα! :P) και άρα μετά το πρώτο 45λεπτο άρχισα να κουράζομαι.. κι ευτυχώς που δεν πλήρωσα εγώ τα 80? του εισιτηρίου.. :D


Thanks !!!
mmm...είναι και μιάμιση ώρα... ελπίζω να αντέξω και εγώ...:hmm:
Α! και έγω με το τσάμπα θα πάω! ΧΑ ΧΑ ΧΑ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγα σε live και κοπανιθικα αγρια, ακομα εχω παρενεργιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαλάρωσα σπίτι!!!

Απέρριψα όλες τις προτάσεις, γύρισα σπίτι κατά τις 7, από ολοήμερη βόλτα στην πόλη... και χαλάααρωσα: ίντερνετ, έστειλα κάτι φωτογραφίες, μπανάκι, είδα μόνη μου δύο ταινίες... μιά χαρά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Dark_Kronos τι live?@Εγώ άνοιξα ένα απο τα δύο τα κινητά και έφτιαξα την κεραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
δουλειά πολύ δουλεια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πηγα σε live και κοπανιθικα αγρια, ακομα εχω παρενεργιες...

και σου το εχω πει ρε... drugs, αλκοολ, γυναίκες και κοπάνιμα δεν πάνε μαζι...!
anyway.... :P;)

Χθες μετά την τσοντα που ειχε στην TV σε ώρα μάλιστα που έβλεπαν και μικρά παιδιά (9 το βράδυ) Πήγα σε ενα πάρτυ μασκέ που γίνονταν σε ενα πάρα πολύ ιδιαίτερο μέρος. Εκεί λοιπόν κάποιος νόμιζε οτι ήταν μάγκας και μονο και μονο με την εμφάνισή του προκαλούσε... ΧΑ! υπόθεση 3 λεπτών! Το μεγάλο γέλιο ήταν οταν έστειλε ενα φίλο του που ήταν ντυμένος τραβέλι να μου ζητήσει τα ρέστα και τα λάφυρα πίσω... ΧΑχαΧΑΑαχΧ!!!
"Οχι σήμερα... ΑΥΡΙΟ!"
ΧΑΧΧαχΑχΑΑΧαχαΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Άραξα σπίτι, δεν μπορούσα να διαβάσω με την καμία οπότε την έβγαλα με internet και dvd και 3ωρο μεταμεσονύκτιο chat στο Skype με έναν γνωστό μου από εδώ (κατάντια, να μην τα λες τετ-α-τετ αλλά στο Skype:/: ). Μετά διάβασα και Cosmopolitan (η βίβλος βίβλος!:whistle: ) και κατά τις 5 κοιμήθηκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πήγα μπαρότσαρκα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρωτα πηγα στην προβα μας, μετα μαζι με ενα κοριτσακι πηγαμε για φαΐ, μετα πηγαμε και βρηκαμε και την υπολιπη παρεα σε ενα μαγαζι, κατι σαν club και μετα πηγαμε σε ενα ροκαδικο με live
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βγήκα χαλαρά για ένα ποτάκι και κατέληξα σε παρακμιακή disco :worry: Μόνο εγώ μπορώ να τα κάνω αυτά :P πολύ ποτόοοοοοοοοο....και σφηνάκιαααααα.... Ακόμα να συνέλθω και όλοι με ρωτάνε γιατί είμαι κατσούφα :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Βγήκα χαλαρά για ένα ποτάκι και κατέληξα σε παρακμιακή disco :worry: Μόνο εγώ μπορώ να τα κάνω αυτά :P πολύ ποτόοοοοοοοοο....και σφηνάκιαααααα.... Ακόμα να συνέλθω και όλοι με ρωτάνε γιατί είμαι κατσούφα :mad: :P

Καφέ ήπιες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τώρα πίνω...αλλά ξέμεινα από τσιγάραααααααααααα! 'Εχεις να με κεράσεις κανένα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Τώρα πίνω...αλλά ξέμεινα από τσιγάραααααααααααα! 'Εχεις να με κεράσεις κανένα; :P

Έλα πιάσε...Φωτιά έχεις φαντάζομαι,έτσι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και να μην έχω...είμαι φωτιά από μόνη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top