Τι έκανες χθες το βράδυ;

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εγώ ήμουν αρρωστούλι, σερνόμουν, και πέρασα το βράδυ ξαπλωμένη κρεβάτι με το laptop

Κι αυτό πακέτο είναι underwater μου.
Περαστικούλια σου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αντί να κάτσεις να του μαγειρέψεις, να τον υποδεχτείς με την ποδιά της κουζίνας (ΜΟΝΟ), να πιείτε κρασί υπό το φως των κεριών, τραβολογιόσασταν στις παραλιακές.

Το ότι είσαστε ακόμα μαζί, δείχνει πόσο σ'αγαπαει :bleh::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ωραια η χθεσινη μερα...κοριτσοπαρεα ....στην αρχη για φαγητο..μετα σε κλαμπακι και τελος σε after μπουζουκια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω χτες φυσηξα τη μυτη μου 1.568.945 φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω εκανα μαθημα κιθαρας, μετα εκαψα το φαΐ και τελος κοιμιθικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ έκανα μάθημα τένις, δεν έκαψα το φαϊ και κοιμηθήκαμε ..........σαν τούβλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φανταστική βραδιά κρεβατοκάμαρα με καρδούλες σαμπάνια χαλαρή μουσικη καρδιά τούρτα σοκολάτάκια μπάτσι στο κρεββάτι φωτάκια καρδιές στο προσκεφάλι τεράστιες φουσκοτές καρδιές τριγύρο και ένα διαβολάκι με κοκκινα ..... τα άλλα δεν μπορώ να τα πώ..... :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πολλή πλάκα χθες!!
Συνάντησα τον ιχλίμπεντιχ σε ένα κεντρικό σημείο, ψωνίσαμε αποκριατικοαγιοβαλεντινίστικα, τρόφιμα...
Πήγαμε σπίτι και κάναμε καναπεδάκια (τα φαγώσιμα ντε!) σε σχήμα καρδούλας...
Και μετά σε ένα κιτσερελαγιοβαλεντινίστικο πάρτι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
προσφέρθηκε ένας φίλος να μας μαγειρέψει σπίτι μου, είδαμε ένα χλιαρό dvd όσο μια άλλη ψυχή προσπαθούσε να με ενοχλήσει!!!! (δεν τα κατάφερε, χα!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Παραίτηση, καφέ Βριλήσια (ωραία η πλατεία), συζήτηση για το μείζον θέμα της γραμματέας, κίνηση, προπόνηση, μακαρόνια (χμμμμ), μια άθλια ταινία που δεν κατάλαβα και τι έγινε και δεν με ενδιέφερε σε dvd και χτένισμα με το χέρι.

Ειδικά στην προπόνηση ούτε δημοτικό να είμασταν. Κηνυγητά παίζαμε. Τρελό γέλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Έλιωσα σε ένα από τα πολλά και φημισμένα τσιπουράδικα των Ιωαννίνων!Απόψε είμαι για μασκέ πάρτυ και ψάχνω να βρω τι να ντυθώ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Beauté.

Η αλλιως, παρηγορια στον αρρωστο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Beauté.

Η αλλιως, παρηγορια στον αρρωστο.....

Tώρα γιατί γίνεσαι έτσι; Κι εγώ απ' αυτό έκανα, αλλά δεν το είδα σαν παρηγοριά, μ' άρεσε πολύ!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν ξερω μωρε, μια ετσι μια αλλιως ειμαι... Μ'εχουν πιασει τα κομπλεξικα μου τωρα, "πως ειμαι ετσι;" και τα σχετικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως απόψε πάω Παπαϊωάννου! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
:clapup: Καλα να περασεις!!! :clapup:

Αληθεια ειχαμε καμια εξελιξη; Εχει πεσει πολλη δουλεια και δεν παρακολουθω ολα τα κουτακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βγήκα με μια φίλη μου και δυο φίλες της (η μια εκ των δύο είχε απίστευτο γέλιο :D ), μετά πήγαμε goodys και έφαγα μια σαλάτα (μη χαλάσουμε και τη δίαιτα) και μετά ήρθα σπιτάκι μου και σάπισα στο ίντερνετ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ημουν σπιτι μονη και αρρωστη.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
ημουν σπιτι μονη και αρρωστη.. :(

Αχ μαναράκι μου.....
Έλα εδώ..... :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
Θα γίνεις καλά και θα ξεσαλώσεις πάλι! Υπομονή.... :)


Εγώ τι έκανα? Α, ναι....Πήγαμε μια επίσκεψη σ'ένα φιλικό σπίτι με τον Γιάννη και μετά για καφεδάκι στο Μικρολίμανο. Χαλαρά δλδ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
πήγα στο "envy". γινόταν κάποιος χορός...
πέρασα πολύ καλά. καιρό ειχα να βγώ έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top