Τι έκανες χθες το βράδυ;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμ, δουλεια μεχρι αηδιας λεμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αν εγινες ρομπα εχτες, τις ωρες που δεν θυμασε, θα εγινες, οχι τωρα:P
οχι ενταξει βρε, μια χαρα περασαμε, επρεπε να ανεβασω το ηθικο ενος φιλου που πλακωθηκε με την δικια του.


ανεβασαμε παραπανω απο το ηθικο του ομως ;) :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πες μας κι άλλα, δεν θα το πούμε πουθενά, μεταξύ μας θα μείνει.. :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οτι εγινε εγινε, και μαλιστα με την αδεια της δικιας μου :P

του τεστιν, τοσες ξανθιες σε ενα μερος εχω καιρο να δω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
οτι εγινε εγινε, και μαλιστα με την αδεια της δικιας μου :P

του τεστιν, τοσες ξανθιες σε ενα μερος εχω καιρο να δω :whistle:

Τι έκανες πάλι mr.Hunter?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμμμ ταινία σπίτι του και νάνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Χθες βράδυ ήμουν στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ. Μετά κοιμήθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
για πρόβα...

και μετά έπνιξα τον πόνο μου σε μια dominos pizza!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
βγηκαμε για καφε εκτακτα και αργησα να κοιμηθω γι αυτο κοιμαμαι ορθια σημερα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Βγηκα για ποτακι με...τον...καινουριο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ταινιούλες αγγαλια με το μικρό μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ελπίζω να μη μου ξαναπροκύψει ποτέ μια νύχτα σαν την χτεσινή.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Βγηκα για ποτακι με...τον...καινουριο...:redface:

έχουμε εξελίξεις βλέπω!!!:clapup: :clapup: :clapup:
μπράβο, ευγε, γιουπιιιιιιιιιι!!!!
για λέγε για λέγε...

εγω γιατί δεν μπορώ να το κάνω κ ας γουστάρω ένα άτομο;;;:hmm: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
έχουμε εξελίξεις βλέπω!!!:clapup: :clapup: :clapup:
μπράβο, ευγε, γιουπιιιιιιιιιι!!!!
για λέγε για λέγε...

εγω γιατί δεν μπορώ να το κάνω κ ας γουστάρω ένα άτομο;;;:hmm: :worry:

Ε ενταξει χαλαρα ειμαστε... Δεν ειναι τιποτα σοβαρο.. Γνωριζομαστε... Ειναι κι αυτος περιπου στην ιδια φαση με μενα και τα βρισκουμε...

Αληθεια υπαρχει κανενας που να γουσταρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Ε ενταξει χαλαρα ειμαστε... Δεν ειναι τιποτα σοβαρο.. Γνωριζομαστε... Ειναι κι αυτος περιπου στην ιδια φαση με μενα και τα βρισκουμε...

Αληθεια υπαρχει κανενας που να γουσταρεις;

χμμμ...ναι! όταν λέμε γουστάρω εννοούμε θα έκανα κάτι μαζί του πολύ χαλαρό, όχι σχέση, απλά να τα περνάμε καλά. βασικά υπάρχουν 3!!!χαχα. αλά δεν μαρέσει να κοροϊδεύω κόσμο, να είμαι με κάποιον κ συνέχεια να σκέφτομαι τον άλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Α εγω ειμαι ειλικρινης. Εχω προειδοποιησει. Κι ειμαι τυχερη γι'αυτο που ειπα και πριν, ειμαστε στην ιδια φαση κι ετσι δεν υπαρχουν ιδιαιτερες απαιτησεις απο καμια πλευρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ειπα να κανω μια αλλαγη απο την καθημερινοτητα μου, πηρα την Μαγδα και πηγαμε Λειβαδια για ποτακι....

τι το ηθελα;

απο εκεινη την στιγμη ολα σθκατα πανε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ειπα να κανω μια αλλαγη απο την καθημερινοτητα μου, πηρα την Μαγδα και πηγαμε Λειβαδια για ποτακι....

τι το ηθελα;

απο εκεινη την στιγμη ολα σθκατα πανε.....

χμ...σας έκατσε βαρύ το ποτάκι; μήπως ήταν βόμβα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
χμ...σας έκατσε βαρύ το ποτάκι; μήπως ήταν βόμβα;:hmm:
καμια σχεση το ποτακι αγαπητη μου.........αλλα εγιναν και αρχισε η κατω βολτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top