Τι έκανες χθες το βράδυ;

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ηπυρχε ενα καλουτσικο, στην Πανορμου (διπλα απο το New Horizons) αλλα εκλεισε :(

αναζητειτε νεο εντος Αθηνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ξύπνησα εννιά παρά το βράδυ από το μεσημεριανό ύπνο :D Ώς τις δωδεκάμιση που ξανακοιμήθηκα είδα τηλεόραση, έπαιξα στο κομπιούτερ και τσίμπησα κάτι. Γεμάτη μέρα δε μπορείτε να πείτε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ξύπνησα εννιά παρά το βράδυ από το μεσημεριανό ύπνο :D Ώς τις δωδεκάμιση που ξανακοιμήθηκα είδα τηλεόραση, έπαιξα στο κομπιούτερ και τσίμπησα κάτι. Γεμάτη μέρα δε μπορείτε να πείτε. :P
σκοτωνεσαι ρε φιλε!!!! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γύρισα απο τη δουλεια και είπαμε να ψήσουμε έξω, εκτώς απο κάποια ευτράπελα τελικά φαγαμε αγγαλίτσα στο πάτωμα του σαλονιού, μετα πήγαμε για ''ύπνο'' αργά το βράδυ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τσικνισα με τον (βαθια ανασα, να τον αποκαλεσουμε ετσι για πρωτη φορα) πρωην μου και την παρεα "μας".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Τσικνισα με τον (βαθια ανασα, να τον αποκαλεσουμε ετσι για πρωτη φορα) πρωην μου και την παρεα "μας".

(βαθιά ανάσα)... κ γω με τον πρώην μου κ την παρέα μας (όντως παρέα κ των 2, κ πολύ καλή μάλιστα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
TGIF, RUBY TUESDAY, APPLEBEE'S.

τα friday's δεν ξέρεις?

αν το λες για τις τιμές, οκ.
TGIF=Fridays?

ηπυρχε ενα καλουτσικο, στην Πανορμου (διπλα απο το New Horizons) αλλα εκλεισε :(

αναζητειτε νεο εντος Αθηνων
Αυτός ήταν χάλια. Είχε όλη την φάση του Αμερικάνικου diner αλλά ήταν γευστικά άθλιος.
Η ερώτηση ήταν λίγο ερωτική. Εγώ ξέρω δύο μαγαζιά.
1)Πεντέλης αυτή του Χαλανδρίου. Όπως ανεβαίνεις λίγο (10-20 μέτρα) πριν τα Macdonald απέναντι.
2)Αμιφθέας και ένα ποτάμι μεταξύ τραμ και Ποσειδώνος στο δεξί σου χέρι όπως πας προς Αθήνα. Αλλά δεν έλεγε και πολλά.
3)Φημολογείται αλλά το ψάχνω ένα στην Μαρίνα της Ζέας.
4)Και επίσης φημολογείται και ένα σπίτι κάπου στά Νότια Προάστεια ότι φτοιάχνει καλά χάμπουργκερ. Θα το τσεκάρω και θα σας πω΄μία από αυτές τις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τιποτα, ημουν μονη στο σπιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ευχαριστώ.Το πρώτο δεν το ξέρω. Τα άλλα δύο απλά δεν νομίζω να πατήσω το πόδι μου ποτέ εκεί.

WHY? Τα Ruby είναι ψιλοχάλια, αλλά τα Applebee's ΤΕΛΕΙΑ, πολύ καλύτερα από Fridays.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ άραξα με τις συμπαθητικές συγκατοίκους κουζίνα και έφτιαξα ένα cheese-cake.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πήγα σινεμά και είδα το the Messengers. Καλούτσικο ήταν αν και τέλος δεν μ'άρεσε και τόσο. Mετά έλιωσα στο msn messenger... Υπάρχει μια συνάφεια στα ονόματα όλως περιέργως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
WHY? Τα Ruby είναι ψιλοχάλια, αλλά τα Applebee's ΤΕΛΕΙΑ, πολύ καλύτερα από Fridays.

Ιιιχμ, εγω τρελαινομαι για ruby:p
Στα applebees δεν εχω παει ποτε :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ιιιχμ, εγω τρελαινομαι για ruby:p
Στα applebees δεν εχω παει ποτε :X

Περί ορέξεως!:D

Πάντως πήγαινε Applebee's, δεν ξέρεις τι χάνεις! Μιαμ-μιαμ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
να πω με λεπτομέρειες:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήγα θέατρο στην παρασταση του Αθερίδη , Καρύδι, Κωνσταντινιδου, Λούδαρος
απλά τέλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ανελέητο trolling :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σάπιζα στο internet και τότε κανόνισα μια ξέμπαρκη βόλτα! Καλά ήταν και γύρισα 4 η ώρα (το ρεκόρ μου για Γλασκώβη!:D ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εμμμμ εαν σας πω οτι απο ενα σημειο και μετα δεν θυμαμαι θα γινω ρομπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εμμμμ εαν σας πω οτι απο ενα σημειο και μετα δεν θυμαμαι θα γινω ρομπα;

Αν εγινες ρομπα εχτες, τις ωρες που δεν θυμασε, θα εγινες, οχι τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top