Τι έκανες χθες το βράδυ;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
καφεδάκι κ μετά για ποτάκι;)

Καλή σε βρίσκω Travel μου. :P

Εγώ πήγα belly-dance, μετά μαγείρεψα, έφαγα, κουτσομπόλεψα με μια συγκάτοικο και σάπισα στο internet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Καλή σε βρίσκω Travel μου. :P

Εγώ πήγα belly-dance, μετά μαγείρεψα, έφαγα, κουτσομπόλεψα με μια συγκάτοικο και σάπισα στο internet.

εντάξη το ξέρω ότι κοροϊδεύω τον εαυτό μου, αφού κάθε 3 κ λίγο αντί να λέω τα ονόματα των παιδιών μπερδευόμουν κ έλεγα το ονομα του πρωην-αμορ, αλλά το παλεύουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δουλειά το απόγευμα και το βραδάκι θρίλερ και φρέντς αγγαλίτσα με τον μικρό μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ποτακι....τσακωμος...γκρινια....ολα καλα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Tηλεόραση.. γκρίνια.. νάνι.. όλα χάλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν χτες βράδυ πήγα σε ένα πολύ καλό μαγαζί στην Πανόρμου, λέγεται Blues και έχει πολύ καλή μουσική.

(Η παρέα βέβαια δεν ήταν και η πιο κατάλληλη κι επειδή ξενερώσαμε με μια φίλη μου καταλήξαμε σε ένα παγκάκι στην πλατεία Μαβίλη να τρώμε βρώμικο σαν τα γουρούνια!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σπιτι ελιωσα.. πολυ κουραση ρε γμτ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Λοιπόν χτες βράδυ πήγα σε ένα πολύ καλό μαγαζί στην Πανόρμου, λέγεται Blues και έχει πολύ καλή μουσική.

(Η παρέα βέβαια δεν ήταν και η πιο κατάλληλη κι επειδή ξενερώσαμε με μια φίλη μου καταλήξαμε σε ένα παγκάκι στην πλατεία Μαβίλη να τρώμε βρώμικο σαν τα γουρούνια!!)
Να πας στο βρώμικο της Ηλιούπολης.

e-Mail παραίτησης, Μπασκετ με παιδιά από την ομάδα(μικρό τραυματισμός), Απολύμανση και μετά με μια ψυχή και τον αδερφό της Βριλήσια και ύπνος αργά.

Νυστάζω και πονάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σινεμά και ποτό με τις 2 συμπαθητικές συγκατοίκους και μετά internet ως τις 3!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
τρέχοντας από το μάθημα στο σπίτι για τουαλέτα κ μετά πάλι πίσω, έχοντας ήδη στήσει έναν φίλο. μ'εκδικήθηκε φυσικά κ αντί να με πάει για burger με πήγε για κάφε, με ωραία παρέα.:D κ μετά σαν τούβλο στο κρεβατι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Bγήκαμε για ποτό και φαγητό με τα παιδιά από το γραφείο!!!
Μετά περπατήσαμε με τη συγκάτοικο μέχρι το σπίτι και φιλοσοφήσαμε.....

μετά ήρθε εδώ ο ιχλίμπεντιχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
χθες τίποτα αλλά απόψε θα σας κάνω παρεούλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Διάβασμα Φυσική, λίγο σχέδιο και μετά Internet, καθώς και λίγα επεισόδια από cartoons :P





Σινεμά και ποτό με τις 2 συμπαθητικές συγκατοίκους και μετά internet ως τις 3!
Τρεις ώρα Ελλάδος ή τρεις ώρα Γλασκώβης; (aka 5 ώρα Ελλάδος;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τρεις ώρα Ελλάδος ή τρεις ώρα Γλασκώβης; (aka 5 ώρα Ελλάδος;) :P

Ώρα Γλασκώβης βρε!:P Φαντάζεσαι να λειτουργουσα με ώρες Ελλάδας εδώ;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμ, ταινιουλα. καλη, πολυ καλη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
τρέχοντας από το μάθημα στο σπίτι για τουαλέτα κ μετά πάλι πίσω, έχοντας ήδη στήσει έναν φίλο. μ'εκδικήθηκε φυσικά κ αντί να με πάει για burger με πήγε για κάφε, με ωραία παρέα.:D κ μετά σαν τούβλο στο κρεβατι μου...
'Έχεις βρει hamburgεράδικο καλό στην Αθήνα? Εγώ πάντως αν ήμουν στην θέση θα το απαιτούσα και θα τους πήγαινα με το ζόρι. ΤΟ πολύ πολύ να γύρναγα με ταξί ή να έτασα τον κόσμο για την εξιλέωση. Γιατί ένα Humburger καλό είναι Humburger.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμετο. Ολο το βραδυ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
TGIF, RUBY TUESDAY, APPLEBEE'S.
Ευχαριστώ.Το πρώτο δεν το ξέρω. Τα άλλα δύο απλά δεν νομίζω να πατήσω το πόδι μου ποτέ εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τα friday's δεν ξέρεις?

αν το λες για τις τιμές, οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top