Τι έκανες χθες το βράδυ;

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Μετα απο ενα μηνα απουσιασης, πηγα επιτελους μια βολτα απο τη δουλεια μου, να δω τα παιδια που δουλευαμε μαζι. Πολυ χαρηκα οταν ειδα οτι τους ελειψα πραγματικα, γιατι και εμενα μου ελειψαν πολυ! Περασα τελεια και ας αργησα να παω σπιτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγω χθες το βραδυ εφτιαξα το πρωτο μου παστιτσιο, παρακαλω! :clapup: Με τις οδηγιες του φιλου μου, βεβαια, που μαγειρευει φανταστικα! Αρχισαμε δηλαδη μαθηματα μαγειρικης. Ε, τωρα περιμενετε να σας κανω τραπεζι για να με βαθμολογησετε κιολας! χι χι
Η εκπαίδευση ξεκινάει.:hmm: . Πάντως πειραματόζωο σε δοκιμασμένες ιδές φαγητών άνετα γίνομαι.

Τελευταίες μέρες τα ίδια λιώσιμο και πάλι λιώσιμο. Είμαι σε αναμονή να δω ποια από τις δύο δουλειές να διαλέξω αν δλδ είναι να γίνει.Έχω την αίσθηση ότι κάτι στράβωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγα στο μωρο μου να το παρηγορησω που ειναι αρρωστουλι και γυρισα σπιτι ψοοοοοοοφια απ'την κουραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βγήκα για ποτάκι και φαγάκι με δύο Γιώργηδες, μιλήσαμε ωραία και χαλαρά...
και μετά γύρισα και χουχούλιασα, μιλώντας λίγο και με τη συγκάτοικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα στο belly-dance, μετά γύρισα και την έβγαλα με internet, εργασίες, είδα κι ένα dvd, 3 η ώρα κοιμήθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μετά τα ψώνια, σαβούριασα κάτι με το αμορ (κ όχι! δεν ήταν σουβλάκι!!!:P ), πήγα στο ραντεβού με τον γιατρό, κ μετά σπίτι, λίγο τν κ ζζζζζζ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εκατσα σπιτι και ελιωσα στην τηλεοραση μεχρι τις 12 και σημερα δεν μπορουσα να ανοιξω βλεφαρο απ'τη νυστα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
σπίτι για το μνημόσινο της γιαγιάς μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγαμε για ταϊλανδικό, με τον ιχλίμπεντιχ και μία φίλη... και μετά σε μία bodega για ισπανικό κρασί και ελβετικό γλυκάκι!!! Γιαμ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σπιτάκι as usual για 10η εντολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Βόλτα και καφέ Πειραία με ένα φίλο. Πολύ όμορφη η κοπέλα στο μαγαζί!
Κάπου εκει μέσα και 1-2 επεισόδια Bundy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έφτιαξα βαλίτσα, καθάρισα το αχούρι, διάβασα, κάθησα internet κι άρχισα να διαβάζω ένα βιβλίο για το Ισλάμ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τίποτα το σπουδαίο , όταν τελείωσα απο την δουλειά, είδα λίγο τηλεόραση και κοιμήθηκα.
Έλειπε και το αγόρι μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έπαιζα νάρκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μα τι άλλο....για άλλη μία φορά πήγα για φαγητό και μετά για ποτακι...ή μάλλον καλύτερα...ποτάκια...!:whistle: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia

Νεοφερμένος

Η georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τσακώθηκα και μετά το μετάνιωσα (αν και είχα δίκιο).:(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Studio Εξάρχεια και Top Gear πριν κοιμηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εκλεισα κινητα, σταθερα, και pC και ελιωσα στον υπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Συναντήσαμε έναν πολύ αγαπημένο φίλο, που το καλοκαίρι, ύστερα από ένα τροχαίο, παραλίγο να τον χάσουμε. Έμεινε 1 μήνα στην Εντατική, αλλά τώρα ειναι καλά και πολύ το χάρηκα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ήρθε ο φίλος της αδελφής μου στο σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top