Τι έκανες χθες το βράδυ;

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Συνέντευξη για δουλειά όπου έχω ξεφύγει
Λαδόκολλα με ένα φίλο γιατί πείναγα. Μόνο το κρεατικό καλό.
Και εκεί που πήγαινα σπίτι τελικά μπαλάκι από μανα και μετά Ψυρή σε ένα μπλιάχ μαγαζί (μου πήρε τα αυτιά)(άνεμος νομίζω λεγόταν) με δύο συμπαθητικές Σέρβες και ένα φίλο που σχολιάζα και την συνέντευξη και γελάγαμε.
Ψυρρη και εσυ ε? χμ..:hmm: Κατι μου μυριζει αυτο.. Με παρακολουθεις, τωρα ειμαι σιγουρη!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Την άλλη φορά θα πετύχω και το μαγαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σάπισα στο steki πάλι. Είμαι να σκάσω πια.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Συνέντευξη, μετά έμαθα ότι δεν παίζει να γυρίσω σπίτι μου λόγω αποκλεισμένου κέντρου.

Ευτυχώς βρήκα κάποιον και πήγα χαλάνδρι για καφέ σε ένα μαγαζί που σιγά μην ξαναπάω. Κάτω τα Β.Προάστεια για καφέ.

Γύρισα έφαγα βιαστικά έκανα adsl-ενημέρωση στο γείτονα και έφυγα και πήγα σε ένα σπίτι που μιλάγαμε Αγγλικά και είδα πόσο τα έχω ξεχάσει να μιλήσω.

Γύρισα και κοιμήθηκα πάλι αργα! Θέλω ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ευτυχώς βρήκα κάποιον και πήγα χαλάνδρι για καφέ σε ένα μαγαζί που σιγά μην ξαναπάω. Κάτω τα Β.Προάστεια για καφέ.

Τώρα η Χαλανδραία τα πήρε!:P :mad: Τι σε χάλασε βρε στο Χαλάνδρι; Έχει άψογα μέρη για καφέ και ποτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμμ, τι έκανα... ήρθε ο ιχλίμπεντιχ από εδώ, μαγειρέψαμε ρύζι sweet&sour με quorn, η συγκάτοικος έκανε σαλατούλα, και φάγαμε τα τρία μας!!
Μετά κουβεντούλα...
Και ένα επεισόδιο CSI!

Μπα δεν νομιζω. Μαλλον τον χανω. Ειλικρινα, οι πιθανοτητες να μεινουμε φιλοι ειναι απο ελαχιστες εως μηδαμινες. Αυτο με ποναει πιο πολυ απ'ολα.

Καλά, ούτε να το σκέφτεσαι αυτό. Εννοώ, κυριολεκτικά να μην το σκέφτεσαι. Δε βοηθάει να σε επηρεάζει, το αν θα μείνετε ή όχι, πότε και πώς, φίλοι.
Να σου πω κάτι;
Κι εγώ είχα παιδευτεί πολύυυ για τον πρώτο μου πρώην, θέλοντας να μείνουμε φίλοι κι αγωνιώντας... Αφού πέρασα και στον αντίποδα, τύπου "ε, σιγά, τι να τον κάνω"... ΣΥνειδητοποίησα ότι τίποτα δεν πάει χαμένο. Παραμονή πρωτοχρονιάς ήμαστε μαζί (λόγω περιβάλλοντος) και περάσαμε πολύ καλά! Κι έκτοτε χαίρομαι να μιλάω λίγο μαζί του στο μσν...

Αλλά, απλά μην το σκέφτεσαι ακόμα. Μέχρι που δε θα σε νοιάζει... ;) Τότε το ξανασυζητάμε...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ελιωσα στο σπιτι... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
διάβασα λιγα αγγλικά και μετά τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τώρα η Χαλανδραία τα πήρε!:P :mad: Τι σε χάλασε βρε στο Χαλάνδρι; Έχει άψογα μέρη για καφέ και ποτό.
Περί ορέξεως ξέρεις τι λένε.

Απλά νομίζω ότι τα μέρη που θέλω να πάω στα Β.Προάστεια είναι 2 και μαζί με αυτά που άντε πάμε 4 ή 5.

Όπως καταλαβαίνεις δεν μαρέσουν καθόλου. Ζήτω το κέντρο ζήτω τα εξάρχεια. Ζήτω το χύμα ζήτω τα εξάρχεια και η ακρόπολη περιοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Καλά, ούτε να το σκέφτεσαι αυτό. Εννοώ, κυριολεκτικά να μην το σκέφτεσαι. Δε βοηθάει να σε επηρεάζει, το αν θα μείνετε ή όχι, πότε και πώς, φίλοι.
Να σου πω κάτι;
Κι εγώ είχα παιδευτεί πολύυυ για τον πρώτο μου πρώην, θέλοντας να μείνουμε φίλοι κι αγωνιώντας... Αφού πέρασα και στον αντίποδα, τύπου "ε, σιγά, τι να τον κάνω"... ΣΥνειδητοποίησα ότι τίποτα δεν πάει χαμένο. Παραμονή πρωτοχρονιάς ήμαστε μαζί (λόγω περιβάλλοντος) και περάσαμε πολύ καλά! Κι έκτοτε χαίρομαι να μιλάω λίγο μαζί του στο μσν...

Αλλά, απλά μην το σκέφτεσαι ακόμα. Μέχρι που δε θα σε νοιάζει... ;) Τότε το ξανασυζητάμε...! :)

Μα τι σοφη κι εμπειρη γυναικα που εισαι εσυ βρε πουλακι μου...:P
Σοβαρα, ο,τι περναω το'χεις περασει...
Εισαι πολυ χρησιμη, θα σε βαλω στα favorites του browser!!:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χθες ένιωθα πολύ κουρασμένη και άραξα μέσα χαζεύοντας τηλεόραση και διαβάζοντας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα τι σοφη κι εμπειρη γυναικα που εισαι εσυ βρε πουλακι μου...:P
Σοβαρα, ο,τι περναω το'χεις περασει...
Εισαι πολυ χρησιμη, θα σε βαλω στα favorites του browser!!:P :P


Είμαι σοφή η άτιμη... Σοβαρά, τώρα, απλά και μόνο γιατί αναγνωρίζω πολλά από εμένα σε σένα... οκ, και γιατί σε συμπαθώ ;) τρέχω κάθε φορά να πω το μακρύ μου και το κοντό μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Ως συβληθως όπως κάθε καθημερινή σχεδόν, ξεράθηκα στον καναπέ για ενα δύωρο χαζεύοντας τηλεόραη κ μετά σαν τούβλο για ύπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Φροντιστηριο και μετα μεχρι αργαααααααα στο πισι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα η Χαλανδραία τα πήρε!:P :mad: Τι σε χάλασε βρε στο Χαλάνδρι; Έχει άψογα μέρη για καφέ και ποτό.

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Φροντιστηριο και μετα μεχρι αργαααααααα στο πισι...

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χπιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μαμ,κάτι σαν συνέντευξη για δουλειά,επίσκεψη σε ένα φίλο από ναυτικό,καταβρώχθισμα 2 κομμάτια κεικ της μαμάς του,γήπεδο να δω την ομάδα μου να παίζει,ένα επεισοδιάκη House και ύπνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σουβλάκια με παρέα 4 άντρες κ κουβεντούλα, άσχετα που το τέλος δεν ήταν καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τι εκανα χτες το βραδυ;

Μ@λ@κι@.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γυμναστήριο, γερή και δύσκολη προπόνηση...
και μετά σε μία εστία, όπου είχε συνάντηση ο σύλλογος των συμπατριωτών του ιχλίμπεντιχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top