Τι έκανες χθες το βράδυ;

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Oh nevermind ειδα στο πως ξυπνησες σημερα την απαντηση στην ερωτηση μου! Καλη μεταβαση ευχομαι! Πως σου φαινονται, σπιτι και συγκατοικος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όοολα καλά!!! Πιστεύω ότι θα μου ταιριάξει πολύ περισσότερο!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
internet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μπραβο πηδιμ'! Τα συχαρηκια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μια μέρα με πολλά trailer και δύο ταινίες.
Έξω από το 300 είδα το νέο τον Transformers,Spiderman3 και Shrek 3 και έχω τα ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ

ΕΠίσης είδα Employee of the month
και The Guardian.

Ήταν Αμερικανιά Day χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα στο πρώτο μου μάθημα belly-dance:jumpy: και μετά κλασσικά άραξα internet, συνέχισα και την ανάγνωση ενός βιβλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μετά το γυμναστήριο ήμουν τόσο ψόφια που το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να ξεραθώ στον καναπέ βλέποντας τν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τίποτα, συνέχισα λίγο με το portfolio μου και μετά μου εφτιαξε ο συγκάτοικος το ίντερνετ... Ε, μετά, κοιμήθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ανοιξα τα ματια μου.









Επιτελους Θεοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ερώτηση τί είναι το portfolio?:redface::redface:
το βλέπω τελευταία αλλά δνε ξερω τί είνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγα για κουρτινοξυλα.. καααατι γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
τι έγινε βρε hacuna;:confused:


Δεν εγινε απολυτως τιποτα. Απλα ξεκαθαρισαν απο μονα τους πολλα πραγματα μεσα μου. Καταλαβα οτι ο φιλος μου ειναι ο καλυτερος μου φιλος και γι'αυτον φοβαμαι να τον αφησω αλλα πρεπει να τον αφησω γιατι ειναι ο καλυτερος μου φιλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Δεν εγινε απολυτως τιποτα. Απλα ξεκαθαρισαν απο μονα τους πολλα πραγματα μεσα μου. Καταλαβα οτι ο φιλος μου ειναι ο καλυτερος μου φιλος και γι'αυτον φοβαμαι να τον αφησω αλλα πρεπει να τον αφησω γιατι ειναι ο καλυτερος μου φιλος.

όσο κ αν πονέσει, είναι πολύ θετική σκέψη...έχεις κερδίσει έναν άνθρωπο στην ζωή σου, ελπίζω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
όσο κ αν πονέσει, είναι πολύ θετική σκέψη...έχεις κερδίσει έναν άνθρωπο στην ζωή σου, ελπίζω!:)


Μπα δεν νομιζω. Μαλλον τον χανω. Ειλικρινα, οι πιθανοτητες να μεινουμε φιλοι ειναι απο ελαχιστες εως μηδαμινες. Αυτο με ποναει πιο πολυ απ'ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ειχα παει σε ενα RnB παρτι καπου στου Ψυρρη.Περασα τελεια! Ειχα καιρο να βγω αλλωστε και ετσι βρεθηκα να χορευω ολη την ωρα, καλυτερα απο ποτε (ετσι νομιζω;) ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι πλακωνόμουν για κάνα δίωρο.. :( (γιατί όλα δυσκόλεψαν ξαφνικά; :/:)

Εντιτ: Χακούνα μου.. μάλλον καλύτερα έτσι. Μόνο μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ειχα παει σε ενα RnB παρτι καπου στου Ψυρρη.Περασα τελεια! Ειχα καιρο να βγω αλλωστε και ετσι βρεθηκα να χορευω ολη την ωρα, καλυτερα απο ποτε (ετσι νομιζω;) ).

Συνέντευξη για δουλειά όπου έχω ξεφύγει
Λαδόκολλα με ένα φίλο γιατί πείναγα. Μόνο το κρεατικό καλό.
Και εκεί που πήγαινα σπίτι τελικά μπαλάκι από μανα και μετά Ψυρή σε ένα μπλιάχ μαγαζί (μου πήρε τα αυτιά)(άνεμος νομίζω λεγόταν) με δύο συμπαθητικές Σέρβες και ένα φίλο που σχολιάζα και την συνέντευξη και γελάγαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εντιτ: Χακούνα μου.. μάλλον καλύτερα έτσι. Μόνο μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε..

Αμην!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
hakuna, καθε εμποδιο για καλο :)
δες και τα θετικα του, οσο κι αν δυσκολο σου ειναι στην αρχη να τα εντοπισεις..
εγω χτες εβλεπα ΠΟΛΛΕΣ ταινιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top