Τι έκανες χθες το βράδυ;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα για καφέ Θησείο και μετά να ακούσω τους Human Touch. Καλά ήταν, αλλά κάτι με πείραξε και πέρασα το βράδυ στην τουαλέτα να:sick: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα με τον ιχλίμπεντιχ και ένα φίλο μας στο πρώην βιομηχανικό κομμάτι της πόλης, σε ένα τέεελειο και περίεργο στέκι/εστιατόριο/μαγαζί, και φάγαμε! (εγώ τέλεια σαλάτα με κατσικίσιο τυρί)
Τα παιδιά έπαιξαν και ποδοσφαιράκι, εγώ χάζεψα και περιοδικό...
Πουλάει και τέλεια προϊόντα, φαγώσιμα εννοώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σπίτι και πάλι σπίτι....
(Τώρα αυτό είναι καλό ή κακο; Δεν ξέρω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω τελείωσα την δουλειά πήγα είδα λίγο το μωρό, γύρισα και είδα λίγο έρωτα που είχα γράψει στο dvd:redface:


το ίδιο με εχθες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
κατέληξα στην "λαδόκολλα" να τρώω σαν ζωον με το αμορ κ τον κολλητό του. διαιτά :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
κατέληξα στην "λαδόκολλα" να τρώω σαν ζωον με το αμορ κ τον κολλητό του. διαιτά :bye:

Λαδόκολλα RULES!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μαγαζι είναι η λαδόκολλα??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι μαγαζί είναι ο "σέσουλας" που σερβίρει σε λαδόκολλα... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ναι, υπάρχουν 2-3 μαγαζιά με αυτό το όνομα και είναι θεϊκά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ότι μαγαζί είναι ο "σέσουλας" που σερβίρει σε λαδόκολλα... :hehe:

είναι σαν τον σέσουλα, με καλό κ φθηνο φαγητό, κρεατικά κυρίως, τα οποία σερβίρονται σε λαδόκολλα!!!

το συνιστώ ανεπιφύλακτα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Και εγώ έκανα έρωτα χθες το βράδυ (πάλι :redface:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εγω ξαναπροσπαθησα να χωρισω αλλα παλι δεν τα καταφερα.

Απελπισια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Εγω ξαναπροσπαθησα να χωρισω αλλα παλι δεν τα καταφερα.

Απελπισια.

γερά με τσαμπουκά κοπέλα μου, γερά!!!

(κοιτα ποιος μιλαέι)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν μπορω να τσαμπουκαλευτω για κατι τετοιο ρε γαμωτο... Οταν ο αλλος σου ζηταει μια ευκαιρια, ενα διαλλειμα για να σκεφτεις "κι ισως σου λειψω, ισως με ξαναερωτευτεις" τι να του πεις; Του ειπα τοσες φορες οχι, μ'επιασε μετα το συναισθηματικο μου και λυγισα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Δεν μπορω να τσαμπουκαλευτω για κατι τετοιο ρε γαμωτο... Οταν ο αλλος σου ζηταει μια ευκαιρια, ενα διαλλειμα για να σκεφτεις "κι ισως σου λειψω, ισως με ξαναερωτευτεις" τι να του πεις; Του ειπα τοσες φορες οχι, μ'επιασε μετα το συναισθηματικο μου και λυγισα...

μην παραμελείς τελείως τα συναισθήματά σου. αν λύγισες σημαίνει ότι κάτι υπάρχει μέσα σου, απλά καλά κρυμμένο. πάρε τις αποστάσεις σου για ένα διάστημα κ δες πως θα σου έρθει. αν δεν σου'ρθει ούτε κ τότε θα είσαι πιο έτοιμη για αποχώρηση. αν πάλι σου έρθει θα είσαι κερδισμένη. όπως κ να'χεις σε ωφελεί και γίνεται κ αυτό που θέλει ο ίδιος. πάντα να δίνεις ευκαιρίες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Καπως ετσι το σκεφτηκα κι εγω μωρε....



αν δεν σου'ρθει ούτε κ τότε θα είσαι πιο έτοιμη για αποχώρηση. αν πάλι σου έρθει θα είσαι κερδισμένη. όπως κ να'χεις σε ωφελεί και γίνεται κ αυτό που θέλει ο ίδιος.



Ακριβώς έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειμαι :offtopic:, αλλα δεν πειραζει!

αν λύγισες σημαίνει ότι κάτι υπάρχει μέσα σου, απλά καλά κρυμμένο.

Οχι απαραιτητα!
Αν δεν κανω λαθος εχει αναφερει αρκετες φορες οτι τον "λυπαται", οποτε μπορει και να ευθυνεται σε αυτο το οτι λυγιζει. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήγα για κρεπα (σοκολάτα,καρύδια,αμύγδαλο) και μετά τηλεόραση με τον φίλο μου και νανι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γύρισα στην εστία κομμάτια, με υποδέχτηκαν 2 από τις συγκατοίκους (οι συμπαθητικές:D ), είπαμε τα νέα μας, τις κέρασα ελληνικά γλυκά (ενθουσιάστηκαν) και μετά έκανα ένα μπάνιο και έπεσα για ύπνο (ήμουν ΠΟΛΥ κουρασμένη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλα αντερ με πόσα άτομα ζεις?

εγω πάλι είδα lost
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top