Τι έκανες χθες το βράδυ;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κατα τις 7 πηγα για καφε με τον πατερα μου και την κοπελα του, μετα ηρθε και ενας φιλος του πατερα μου, κατα τις 9 πηγα σε μια αλλη καφετερια με δικη μου παρεα, μετα πηγα ακαδιμια (σας φωτισα:P), μετα πηγα σε ενα club με live μουσικη (που συνιθος παιζει ροκ αλλα χτες το ξεφτιλισανε...) και τελος σε ενα πατσατζιδικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μμμ είδα με την μαμά μου το κουρδιστό πορτοκάλι του κιουμπρικ.... τέλεια ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πηγα με την μαμα μου σινεμα στο the holidays
τελειο εργο σε οσους αρεσουν τα ψιλορομαντικα...
κ μετα με παρεα σε σπιτι για ποτακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα στο αγαπημένο μου μεξικάνικο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καθυστερημένα αλλά δεν πειράζει.
Σαββάτο πήγα μεσημέρι φιλοπάππου. Μιλάμε είναι απίστευτα. Καταρχήν είναι από τους μοναδικούς λόφους που βλέπουν θάλασσα και από τα μοναδικά σημεία που δεν βλέπεις ούτε στάλα τσιμέντο και μπορείς να περπατήσεις. Έχει και προδιαγραφές για ποδήλατο και προσωπικά την έχω δει αντί για καφέ και μπλα μπλα βόλτα για περπάτημα και μπλα μπλα΄. Γκρινιάζουμε για την έλειψη μητροπολιτικού πάρκου και έχουμε μια χαρά μέρη και δεν πάει κανείς όπως μέχρι προσφάτως και εγώ.Όποιος ενδοιαφέρεται πμ.

Χθες ε?
Προπόνηση στις 12,ταξίδι βίλια, μάσα σκίσιμο, ζαχαροπλαστείο,ψάθα παραλία,ταξίδι επιστροφή έξοδο στο καπάκι χαλάνδρι και ΥΠΝΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Διάβασμα (τιιιι; :P), λίγο εμεςεν και ύπνο...



Νοιώθω ότι επαναλαμβάνομαι.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Νοιώθω ότι επαναλαμβάνομαι.. :worry:

Γιωργάκη καλέ μου, είδες το δώρο που σου έκανα στο αντίστοιχο thread; Μα καθόλου δεν ήταν πρόκληση για σένα για απόκτηση νέων ασχολιών; Τόσο άχρηστη είμαι;:worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το είδα, το είδα το μπουζουκάκι.. :P



Όχι, δεν είσαι άχρηστη, απλά κόλλησε στο δρόμο Γλασκώβη - Αθήνα :P


//ΚΑΙ αυτό το θρεντ κατάφερα να το βγάλω offtopic :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τελειωσα το 2 βιβλιο του λεμονι σνικετ ,μετά σερφαρα λίγο και ειδα το τέλος από το πράσινο μιλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω τελείωσα την δουλειά, πήγα μια βολτίτσα και μετα περίμενα την μητέρα μου να μιλήσουμε αλλά με πήρε ο υπνος:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πρασινο μιλι κι απο δω, οχι για πολυ γιατι δε τα μπορω αυτα, κλαιω..
ε και μετα μπανακι και νανακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
το πρασινο μίλι είναι το μόνο έργο που έχω κλάψει:(
είναι τέλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σάπισα σπίτι, internet και διάβασα αποσπάσματα από ένα από τα αγαπημένα μου βιβλία ("Μην με αφήσεις ποτέ" του Ισιγκούρο-ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ:D ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρέθηκα με τον ιχλίμπεντιχ και φάγαμε στο ταϊλανδικό-λατρεία μας, μετά σπίτι, για δωράκια και χαρούλες!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Προπόνηση ακυρώθηκε => Τρέξιμο στην Ακρόπολη.

Μετά είδα το Illusionist με ένα φίλο που μου έκανε σαμποτάζ με pizza mexicana.

Ήπια και ένα τσάι και έκανα σαμποτάζ στον ύπνο το νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κοιμηθηκα με πόνο στην πλάτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μετά από τα σουβλάκια με την παρέα, με πήγε σπίτι το αμόρ όπου κ μας έπιασαν όλα τα αρνητικά κ μετά βρεθηκαμε αγκαλιά να κλαίμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
μετά από τα σουβλάκια με την παρέα, με πήγε σπίτι το αμόρ όπου κ μας έπιασαν όλα τα αρνητικά κ μετά βρεθηκαμε αγκαλιά να κλαίμε...

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έλα από εδώ, να πάρεις πολλές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top