Τι έκανες χθες το βράδυ;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μετά την αλλαγή αποχαιρέτησα τους γονείς και πήγαμε στο μαγαζί που είχε κλείσει πριβέ η παρέα μου... Ρίξαμε το χορό, το γέλιο και να... το ποτό έρρεε άφθονο :) Αφού ξημέρωσε πήγαμε για πρωινό... Ω...ναι έχω κοιμηθεί ελάχιστα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
πήγα σε φιλικό σπίτι για ρεβεγιόν, φάγαμε, ήπιαμε, κόψαμε πίτα, παίξαμε χαρτιά, χορέψαμε, ξαναφάγαμε και ξαναήπιαμε....(λιώμα το νεραϊδάκι γύρισε σπίτι στις 10 το πρωί :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Πήγα σε ένα φιλικό σπιτι μέχρι τις 00:30 και μετά σπίτι της ξαδέλφης μου που έκανε παρτάκι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οικογενειακό ρεβεγιόν, αυτά..!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Έλιωσα κυριολεκτικά στο σπίτι.
Να ξεκουραστώ και λίγο γιατί ήμουν από καφέ σε καφέ και μεταλλάδικο σε γκοτθάδικο. Ειδικά την παραμονή το βράδυ παραέγινε λίγο στα αφτιά μου στο underworld αλλά οκ το οφθαλμόλουτρο ήταν απίστευτο.

Συνεπώς χθες με ένα κεφάλι να κουδουνίζει, καθάρισα το σπίτι, μαγείρεψα, έφαγα και το απαράδεκτο σουφλέ της μαμάς,διάβασα το "η έβδομη μάστιγα" όσο είχε φυσικό φώς και μετά έλιωσα στο sitcomming ξαπλωτός από το κρεβάτι.

Πέρασε και ένα "φίλος" και ήθελε και σοβαρή κουβέντα και πρακτικά του είπα άντε γειά κυρίως για τα εισαγωγικά και συνέχισα να λιώνω στο Sitcomming και συγκεκριμένα στο House

Η εβδομάδα στην δουλειά προβλέπετε για ξεκούραση καθώς από δουλειά δεν το κόβω, καφέ μόνο για ειδικό λόγω και στο συνάντηση της Τετάρτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μίλαγα στο τηλέφωνο και μετά ΣΑΠΙΣΑ στο steki.:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γυρίσαμε από τις γιαγιάδες στις 9.30, κι έκτοτε ήμουν λίγο Online λίγο να βλέπω τηλεόραση... μιάαα χαράαα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
αφού βγήκα κ χουχούλιασα με το αμορ κ ανταλάξαμε δωράκια (ω ναι! μου πήρε ένα πανέμορφο τιρκουάζ λουλουδένιο δαχτυλίδι με ασορτί σκουλαρίκια κ βραχιόλι κ έλιωσσααααα), συμμαζεύτηκα σπίτι για να πάρω τους γονείς κ τον αδελφό μου κ πήγαμε κ είδαμε το "μια νύχτα στο μουσείο" (αρκετά καλό, χαλαρό θα έλεγα) κ μετά πήραμε σβάρνα όλα τα σουβλατζίδικα για να καταλήξουμε τελικά να τρώμε pizza hut (μπλιαχ!) στην κουζίνα κατά τις 1:30!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
ΤΙΠΟΤΑ
ειχα βαρεθει τη ζωη μου...!γιορταζε η μαμα μου και ηρθαν κατι φιλοι των γονιων μου.και ιδικα ο ενας μου ειναι πολυυυυ συμπαθητικος:sick::sick:....Ασε..χαλια ηταν το πρωτο βραδυ του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πήγα για καφέ και μετά τσιπουράδικο (ω..ναι, πάλι :P) και μετά σάπισα επίσης μσν και στέκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
είχαμε κόσμο ....άρα έμεινα σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σάπισα στην κυριολεξία στο στέκι μέχρι τις 05:30 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ΤΙΠΟΤΑ
ειχα βαρεθει τη ζωη μου...!γιορταζε η μαμα μου
Να την χαίρεσαι! Σχετικά με την βαρεμάρα σε καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γύρισα από μονοήμερη στην Χαλκίδα και ήμουν ΠΟΛΥ κουρασμένη. Έπεσα ξερή για ύπνο (ούτε περιοδικό δεν είχα κουράγιο να ξεφυλλίσω!:P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Tαλαιπωρούμουν στο αεροδρόμιο μιας και επέστρεφα (θεωρητικά!) Αθήνα αλλά λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών ύστερα από 2 ώρες αναμονή μας βγάλαν τα πράγματα και γυρίσαμε (στις 11 πλέον!) σπίτια μας... Εγερτήριο ξανά στις 5 για να πετάξω με την πρωινή :( :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πακέτο βρε XRZ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
το βράδυ με βρήκε σε ένα κουτούκι με καλούς κρασομεζέδες, ρεμπέτικη ψιλοβαριά μουσική κ τους γονείς με τον αδελφό μου να λένε ανέκδοτα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έκατσα σπίτι, διάβασα λιγάκι, είδα τηλεόραση. Τέτοια πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγαμε οικογενειακά σε κάτι φίλους (με την κόρη είμαι φίλη από τα 6 μου) και φάααγααμεεεε... πάααααλιιιιι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τελείωσα απο την δουλειά και πήγα μια βόλτα με το αυτοκίνητο με το αγόρι μου γιατι ηθελα λέει να ξυπνησω νωρίς να πάω γυμναστήριο αλλά......:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top