Τι έκανες χθες το βράδυ;

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Πήγα στην Κρύπτη. Ψυχή δεν είχε έξω από μια πολύ όμως χαριτωμένη κοπέλα του μαγαζιού με ένα πολύ γλυκό και θυληκό χαμόγελο κάτι που σπάνια βλέπω ποια.

Λίγο τσουχτερό το μέρος και απο μουσική συμπαθιτική αν και είμαι του Μεταλ εγώ δλδ θα ξαναπάω εκτός Τετάρτης που παίζει μέταλ το Jazmin. Ο χώρος πάντως πολύ προσεγμένος και η μουσική στο ύψος που έπρεπε. Ο ιδιοκτήτης έχει τα συγχαρητήρια μου. Και η κοπέλα αλλά σσσσσσσσσ.

Το Jasmin πού έχει μετακομίσει εδώ και κανά-δύο χρόνια???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το Jasmin πού έχει μετακομίσει εδώ και κανά-δύο χρόνια???:hmm:

Είναι Μιχαλακοπούλου 150 και Σινώπης 27.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα σε ένα λιβανέζικο. Έφαγα πολύ καλά, αλλά πέρασα μέτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχικά έλεγα να πάω Ψυρρή, αλλά αφού πέρασα 1.5 ώρα ψάχνοντας για θέση :angry::mpinelik:(και, believe me, ξέρω πολλά κατατόπια!!! ακόμα και τα parking ήταν γεμάτα!!:rant:), μάζεψα τον κολλητό και πήγαμε Ψυχικό!!
Εκεί, ποτάκι και κουβεντούλα μέχρι αργά!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αφου δεν καταφεραμε να εποικινονισουμε με την κοπελια (και δεν ξερω αν πρεπει να πιστεψω οτι ειναι οπως μου τα λεει η αν πρεπει να αρχισω να ψαχνομαι...) πηγα μια βολτα με το αμαξι με τον πατερα μου, μετα σε μια καφετερια και κατα τις 11 γυρισαμε σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
sex, lots and lots of sex στον 7ο οροφο του Imperial athens.

damn...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ήπια τσάι στο "Δωμάτιο με Θέα" στην πλ. Αριστοτέλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είχα πάει στο βαφτιστήρι μου, τρελά γέλια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είχαν οι γονείς μου ρεβεγιόν σπίτι. Πέρασα ανέλπιστα καλά. Φάγαμε πολύ ωραία και με παιδιά φίλων κάναμε μαραθώνιο taboo.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βγήκαμε οικογενειακώς και φάγαμε ωσαν ζώα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Τιποτα :( Αρρωστησα και εμεινα μεσα. Αλλαγη κλιματος, απο τη ζεστη Σπαρτη στην χειμωνιατικη Χαλκιδικη.. Μην χαρω μακρια απο το στρατο για λιγο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
ξεσάλωσσα σε νησιώτικομπουζουκο κέντρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Πήγα στην Κρύπτη.

ΤΟ πιο αγαπημένο μου μπαράκιιιιιι!!!! :clapup: ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ ΖΗΤΩ!!!


Χτές το βράδυ ήρθε σπίτι ο φίλος μου, φάγαμε και μετά είδαμε ταινία και παίξαμε όλοι μαζι Scrabble και Σκιτσογραφίες με παντομίμα! Καλά ήταν, γελάσαμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγαμε με οικογένεια και φίλους οικογενειακούς σε ένα ωραίο εστιατόριο στην Αθήνα!!!
Φάγαμε ΤΟΥ ΣΚΑΣΜΟΥ, γλυκά, σαλάτες, κρέατα... όλα!!!
Και μετά με την αδέρφω, στις 2, πήγαμε σε μία φίλη, όπου παίξαμε διάφορα: παντομίμα, ψυχίατρο... ως τις 6!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ηρθαν δυο φίλοι μου εδώ και παίξαμε χαρτιά, ώσπου έπεσε ουϊσκι στην τράπουλα, οπότε αράξαμε και μιλάγαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Βγηκα εξω για πρωτη φορα, ειδα πααααρα πολυ κοσμο που μου ειχε λειψει και χαρηκα!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έμεινα μέσα... Κι όχι από επιλογή μου δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σινεμά και μετά βόλτα με το αμάξι στην χριστουγεννιάτικη Αθήνα (the best city in the whole galaxy!:D ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κοιμήθηκα...το είχα τόσο ανάγκηηηηηηηηηηηηη..... οκ άκουσα το βρίσιμο που δεν βγήκα αλλά με συγχώρεσαν όπως πάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
σάπισα στο εμεςεν :P αλλά ήταν για καλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top