Τι έκανες χθες το βράδυ;

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
δε φοβάμαι για μένα
λυπάμαι απλά που δεν ήμουν κοντά σου να σε προστατέψω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ααααααα, εντάξει μωρέ είχα σκόρδα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Γιούπιιιιιιιιιιιιιι :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ήμουν στο σπιτι του φίλου μου από προχθές:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πήγα στην Κρύπτη. Ψυχή δεν είχε έξω από μια πολύ όμως χαριτωμένη κοπέλα του μαγαζιού με ένα πολύ γλυκό και θυληκό χαμόγελο κάτι που σπάνια βλέπω ποια.

Λίγο τσουχτερό το μέρος και απο μουσική συμπαθιτική αν και είμαι του Μεταλ εγώ δλδ θα ξαναπάω εκτός Τετάρτης που παίζει μέταλ το Jazmin. Ο χώρος πάντως πολύ προσεγμένος και η μουσική στο ύψος που έπρεπε. Ο ιδιοκτήτης έχει τα συγχαρητήρια μου. Και η κοπέλα αλλά σσσσσσσσσ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Παρακολούθησα την παράσταση καλλιτεχνικού πατινάζ Moscow on Ice (ελληνικός τίτλος "Χριστούγεννα στον πάγο" για όσους έχετε ακουστά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα σινεμά και μετά Χαλάνδρι σε ένα πολύ ωραίο καφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ειδα survivor και ευτυχως που στο τελος νικησε ο Αμφικράτης γιατι θα ετρωγα τζαμπα το ξενυχτι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ειδα survivor και ευτυχως που στο τελος νικησε ο Αμφικράτης γιατι θα ετρωγα τζαμπα το ξενυχτι... :P
Πήγα για σουβλάκια:D :P , ακυρώθηκε κάτι και τελικά ξεκίνησα να βλέπω Borat για να δω σε fast-forward το survivor.Τελικά ήρθαν ένας φίλος και ένας γνωστός του να δούμε το survivor και το είδα ζωντανά και εγώ.

Βαρέθηκα την ζωή μου και ο Μακρουλάκης νομίζει ότι πρωταγτωνιστεί σε μια ακόμα για κλάματα (κυριολεκτικά και ειρωνικά) σειρά.

Πάντως το Borat προς το παρών μου φαίνεται απαράδεκτη @@@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Έκανα ώρες ταξίδι και ενώ ήμουν πτώμα στο καπάκι βγήκα για φαγητό και πολύ κρασί... (αχ...οι κακές παρέες με παρασέρνουν) και επειδή έχω και κακές συναναστροφές στο msn τσατάρισα μέχρι τις 4.30... εν ολίγοις σήμερα ξύπνησα για τα καλά μεσημέρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγαμε σε λιβανέζικο εστιατόριο με το ινστιτούτο του και κραιπαλιάσαμε!!!
Μιλάμε, αφού πια δε χωρούσε τίποτα στο τραπέζι, από τα πολλά μικρά-μικρά πιατάκια με μεζεδάκια... μας έφεραν άλλα τόσα...
και μετά μας κάνουν... να φέρουμε τα κυρίως;;;; Και γλυκό μετά!!!!!!
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Μετά γυρίσαμε σε μένα και τελείωσα με το πακετάρισμα...!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα Μητροπάνο, Γλυκερία, Στέλιο Διονυσίου. Ασλανίδου. Πέρασα πολύ ωραία, καλό πρόγραμμα, αν και θα ήθελα πριν το ρίξουν στο βαρύ λαϊκό νσ έλεγαν περισσότερα από την προσωπική τους δισκογραφία.

Στο τέλος μου χάλασε η βραδιά με τον ελεεινό ταρίφα που πέτυχα με τον οποίο βρίστηκα άσχημα και γύρισα κλαίγοντας.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πηγα σε ενα live που παιζανε 2 τοπικα συγκροτιματα που ειναι φιλαρακια μου ολοι:P μετα επεζε αλλο ενα συγκροτιμα, κατι εγγλεζοι αλλα εφυγα πριν αρχισουν γιατι ειχα ξενερωσει, μετα εφαγα και μετα γυρισα σπιτι και επεσα για υπνο μια και ειχα ξυπνισει και νωρις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Είχα προπόνηση μπάσκετ και μετά κοιμήθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Κ εγω τερμα ξενερα χθες...Πηγα σε ενα κλαμπ(ας το πουμε ετσι) που εβαζε σκυλαδικα συνεχεια ...ουτε στα μπουζουκια να ημουνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κλασσικά βγήκα για χαλαρό ποτό που όπως πάντα κλασσικά καταλήγει μπουζούκια.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα Μητροπάνο, Γλυκερία, Στέλιο Διονυσίου. Ασλανίδου. Πέρασα πολύ ωραία, καλό πρόγραμμα, αν και θα ήθελα πριν το ρίξουν στο βαρύ λαϊκό νσ έλεγαν περισσότερα από την προσωπική τους δισκογραφία.

Στο τέλος μου χάλασε η βραδιά με τον ελεεινό ταρίφα που πέτυχα με τον οποίο βρίστηκα άσχημα και γύρισα κλαίγοντας.:mad:

Τι έγινε καλέ;;;;; :worry:

Εγώ έφαγα πάλι σε λιβανέζικο, αλλά με γονείς και χορεύτρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Πολυς λιβανος πεφτει εδω :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τι έγινε καλέ;;;;; :worry:

Βλακείες Γιδάκι, είναι πολλά για να γράψω.

Το σίγουρο είναι ότι θα τον καταγγείλω (τηλεφώνησα και στην αστυνομία) και θέλω να τον ταλαιπωρήσω, απαίσιος άνθρωπος.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αμάν!!!!!!! :kill::oops:

Ελπίζω να τελειώσει αίσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top