Τι έκανες χθες το βράδυ;

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μετά από μια παρτίδα scrable (όπου έσκισα με 200 πόντους διαφορά βεβαίως βεβαίως), σπίτι για γουτσουγουτσιά κ μετά 10η εντολή κ νανάκια...χαλαρααα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αφου εριξα το γελιο της ζωης μου με την τεσσαρα που εφαγε ο Βαζελος, επεσα για υπνο, και ξυπνησα πριν λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
τσαντιστηκα μεχρι αηδιας με την αδελφη μου:devil::mad17:...δεν ελεγε να φυγει απο το πισι ...Τα πηρα τοσο που πηγα και κοιμηθηκα τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τέλεια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σπιτι εκατσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ξεσκίστηκα στις εργασίες για τα μαθήματα που έδινα το πρωί... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τσακώθηκα με την αδελφή μου για το ιντερνετ.... αλλα εγώ νικησα αυτή την φορά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βόλτα έξω, να δω κάνα χριστουγεννιάτικο τοπίο... Σήμερα νομίζω φωταγωγείται το δέντρο στο Σύνταγμα :clapup:



τσαντιστηκα μεχρι αηδιας με την αδελφη μου:devil::mad17:...δεν ελεγε να φυγει απο το πισι ...Τα πηρα τοσο που πηγα και κοιμηθηκα τελικα

τσακώθηκα με την αδελφή μου για το ιντερνετ.... αλλα εγώ νικησα αυτή την φορά:D
Πωπω, αυτό το φόρουμ κλείνει ακόμα και σπίτια :D:D Τι πόρωση είναι αυτή; Όχι πως είμαι καλύτερος... μέχρι τις 5 τα χαράματα κάθομαι εδώ :whistle:


Όσο για σας τις δύο, πάρτε ένα ADSL ή ISDN γραμμή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HitMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βίκτωρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Κοιμήθηκα, σηκώθηκα, κοιμήθηκα... x5, ανώμαλη νύχταααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγα για ψωνια και βολτα στο εμπορικο και μετα γυρισα σπιτι και ειδα survivor...


υγ..καλά, τοσο αργα το φωταγωγειτε το δεντρο στας Αθήνας;;;; :/: κριμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
tv tv tv .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
έναν γερό τσακωμό με το αμορ κ μετά σπίτι να υποδεχτώ τον μπαμπά που γύρισεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
βγήκααααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βγήκα για φαί και μετά μέχρι τις 3 συνέχιζα με το αμόρ το puzzle που φτιάχνουμε. :) [προχώρησε πολύύύύύύ]


αχ...ωραία είναι να έχεις άδεια από το 9-5 :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σύνταγμααααα! :clapup: Να πάτε, είναι ωραία! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
τιποτα:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
βγήκα για φαί και μετά μέχρι τις 3 συνέχιζα με το αμόρ το puzzle που φτιάχνουμε. :) [προχώρησε πολύύύύύύ]


αχ...ωραία είναι να έχεις άδεια από το 9-5 :D:D

9/12 - 5/1 ??????

Παίζεις με τα νευρα μας|?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μαζευτήκαμε σπίτι παρεούλα, πρώτα για καφεδάκι και μετά φαγητό και χαζογελάγαμε όλη την ώρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Travel_lover καλώς τον βρήκες.

Χθες Διόσκουρους, ψήσιμο κάτω από την θερμαντική λάμπα. Μιλάμε ένιωθα σαν διαστημικό λεωφορείο. Από την μια πολύ ζέστη από την άλλη αρκετό κρύο.

Βόλτα στην ερμού, κανόνισμα, βρίσιμο του router μου και επιτέλους Starcraft 3 vs 3AI. Ένα drink και ένα ΟΛΕ. Survivor και ύπνο. Αλλά starcraft και δίκτυο σπίτι μου. Α ρε εποχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Προπόνηση,
σπάσιμο καπάκι φρουτιέρας,
τσακωμός με την γυναίκα μου
Sin City στην Nova
Να βρήζω την τύχη μου που δεν έπιασα και χθες το τζόκερ
Survivor και ύπνος λίγο πριν τελειώσει η δοκιμασία!\
Αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top