Τι έκανες χθες το βράδυ;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Προσπάθησα να τελειώσω μια εργασία (αλλά φευ!), συνέχισα το καθάρισμα και πλύσιμο που έριχνα όλη την ημέρα και μετά χαλάρωσα με ουζάκι, μουσική, περιοδικά και ένα βιβλίο που διαβάζω για τον βουδισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μιλάμε για πολύ πιόμα στους Πετρέλη-Κοκκίνου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Μιλάμε για πολύ πιόμα στους Πετρέλη-Κοκκίνου!!!



ντοινκ :P

πετρέλης οκ μια χαρά είναι αλλά κοκκίνου σααααααααααακς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ξαπλωμενη στο κρεβατι με 38.3 πυρετο

Είσαι καλύτερα σήμερα, αγγελάκι;;;

Εγώ... αράξαμε λίγο με τους γονείς του, είδαμε και λίγη τηλεόραση... Αλλά κουτουλούσαμε ελεεινά και κάναμε νωρίς νάνι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ντοινκ :P

πετρέλης οκ μια χαρά είναι αλλά κοκκίνου σααααααααααακς :P

ΧΑ! Τι λες τώρα... Έχω την εντύπωση οτι η Κοκκίνου είχε πολύ καλύτερη παρουσία... anyway το νέο της κομματάκι, ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zikk*

Νεοφερμένος

Ο Zikk* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γίναμε τύφλα με 4 συμμαθητές μου και τρείς καθηγητές σε μιά ταβέρνα :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήγα mall...:( έφαγα καρυδόπιτα στα cocoa bean... αγορασα ένα δώρο στην φιλη μου.... και είδα τανια του Woody Alen το "scoop"... m;ono poy to eisit;hrio k;ostize 9.50$ :jumpy::jumpy:... μετά πήγαμε σπίτι της φίλης μου για μία ώρα και μετά νανι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πήγα να ευχηθώ σε κάτι φίλους που γιόρταζαν, το υποσχέθηκα στη μάνα μου. Μέσα στο γλέντι χειρότερα έγινα αλλά τεσπά. Μετά κοιμήθηκα στον κολλητό μου και ηρέμησα με την κουβεντούλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πόοοοοσο έκανε το εισητήριο, Ζανίν;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Αλλά το cocoa bean... αχχχ....!

Εμείς πήγαμε σινεμά, είδαμε τον Δημητράκη τον Μπόντη... Και μετά σπίτι για άραγμα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Πόοοοοσο έκανε το εισητήριο, Ζανίν;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Αλλά το cocoa bean... αχχχ....!

Εμείς πήγαμε σινεμά, είδαμε τον Δημητράκη τον Μπόντη... Και μετά σπίτι για άραγμα!!! :)

ασε είχε πάει μία φίλη μου να πάρει τα εισιτήρια και η χάζη δεν κάθησε να υπολογίσει πόσο κάνει το κάθε ένα....... όταν εφτασε η ώρα να την πληρώσουμε λεει"αμάν , το εισιτήριο κάνει 9,5$ ":wacko:
δεν ήξερε ότι η αίθουσα ήταν η "ευρωπαικη" και την ψιλοπατήσαμε....
δεν το ξανακάνουμε αυτό το λάθος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κάθισα σπίτι και είδα μια ταινία και csi ...Μιλάμε για τρελό γλέντι :P
Δεν ένιωθα και πολύ καλά... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χτες βράδυ ε??
πολύυυυυυυυυ κλαμμα ρε παιδάκι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μιλούσα με εσάς :P
και αν θυμάμαι καλά προσπαθούσα να παρηγορήσω το ΚουΕδίνι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πήγα στα γενέθλια που έκανε μια φίλη μου στο σπίτι της και κατα τις 4 στον πάνω όροφο του Soul!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγαμε μια βολτα στη θαλασσα και παιξαμε με την κάμερα και μετα γυρισα σπιτι να τελειωσουμε το στολισμα.. μετα ειδα τιβί και μετά νάαααααααααααααααανι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα σπίτι του και είδαμε το τέλος του Volver... Μετά νάαανιιι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,031 μηνύματα.
Πραγματικά δεν θυμάμαι!:clapup:

Α ναι, είδα το Super Deal!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα με την φίλη μου σε μια παμπ με ζωντανή μουσική, μετά λίγο internet και ύπνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τέταρτη σερί μέρα Διόσκουρους ή Μοναστηράκι ευρύτερα και με 2/4 με διπλή παρουσία την ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πρόβα θεατρικής, λιγο μπλαμπλα κ μετά τέζα στο κρεβάτι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top