Σωστό ή λάθος;

flyer

New member

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ουτε εγω ιδεα :worry:
το Σιλμαριλιον του Τολκιν τοποθετειται χρονικα μετα τον Αρχοντα των Δαχτυλιδιων...

Rempeskes

New member

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.
Η αποκοπή του 4.5 δίνει 5
Εκτός αν πρόκεται για μάθημα στην εξεταστική.

το Σιλμαριλιον του Τολκιν τοποθετειται χρονικα μετα τον Αρχοντα των Δαχτυλιδιων...
Αφού το Σιλμ ξεκινά από τη δημιουργία του κόσμου... :worry:
Και ανισόρροπος, εκτός από φασίστας, ο Τολκιν.

Ερώτηση: Πότε ένα ρολόι λέει την ακριβή ώρα;
:P

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

New member

Ο ...του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Με δείκτες; Μόνο όταν η ακριβής ώρα είναι ακέραιο πολλαπλάσιο τού ελάχιστου "βήματος" του δευτερολεπτοδείκτη.

Ηλεκτρονικό; Αντίστοιχα, για sec.

Το τελευταίο πρωτάθλημα της ΑΕΚ χωρίς τον Ντούσαν Μπάγεβιτς είναι το 1971.

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
που να ξερω βρε μπλουμ??? αεκτζου ειμαι αλλα δε ξερω κ την ιστορια της αεκ απεξω!! θα πω στη τυχη σωστο!
η οικονομικη κριση απο το μεγαλο κραχ στην αμερικη το 1929 εφτασε στην ελλαδα το 1932. Σ ή Λ

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

New member

Ο ...του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Απ' ό,τι βλέπω η κρίση του 29 αναφέρεται και ως "κρίση του 29-32". Νωρίτερα δεν νομίζω να έφτασε (πόσοι έλληνες του 29 να είχαν οικονομικά πάρε-δώσε απευθείας με Αμερική;). Οπότε το ρισκάρω για "σωστό".

Δίσεκτα είναι τα έτη που είναι πολλαπλάσια του 4.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

New member

Να απαντήσω εγώ: λάθος (είναι τα πολλαπλάσια τού 4 που δεν είναι όμως πολλαπλάσια τού 100).

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
το Νερό βάση χειμιας είναι Η3Ο

Ελα τα έυκολα:clapup:

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.
Λάθος :ρ Η2Ο

Πάμε ένα ευκολάκι που μπερδεύει : οι κότες χρειάζονται κόκορα για να κάνουν αυγουλάκια. Σ ή Λ

QsLv

New member

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Λάθος. Κάνουν και χωρίς κόκκορα, αλλά χωρίς κόκκορα τα αυγά είναι τζούφια και δε βγαίνουν κοτοπουλάκια.

Ένα εξειδικευμένο: Η μαστοειδής απόφυση βρίσκεται στο κρανίο. Σ/Λ;

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.
Κλείσε τον Netter και ας τον τον άνθρωπο να καπνίσει το πούρο του! (χαχαχα, γελούσα σαν μάλαξ με αυτή την εικόνα στις πρώτες σελίδες χαχαχα, οκ σταματάω)

Σωστό, στο κροταφικό οστό. Ότι βλεπουν κυκλικό το λένε βυζάκι (βλέπε μαστία), πώς φαίνεται ότι τα ονόμασαν άντρες...

Αν κάνεις μπάνιο με ανοιχτό θερμοσίφωνο θα πάθεις ηλεκτροπληξία . Σ/Λ;

dimitris883

New member

Ο dimitris883 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Οχι βεβαια! Το 30% που συναντουμε στις τριγωνες πινακιδες σημανσης επαρχιακων συνηθως δρομων σημαινει πως καθε 100 μετρα πορειας ανεβαινουμε 30 σε υψος.

mania

New member

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.
σωστό νομίζω:hmm:

Μου λές αν είναι να συνεχίσω:P

maria_lulu

New member

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Η Αλωση της Κωνσταντινουπολης απο τους οθωμανους εγινε το 1204.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...