Σχετικά με τα Χριστούγεννα

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χριστούγεννα πάμε Λαπωνία, στην επιστροφή κανείς δεν ξέρει:P

Μπορεί να κάνουμε προτωχρονιά Αθήνα και να έρθουμε 1η του μήνα Ρόδο ή αλλιώς 30του μήνα Ρόδο και πρωτοχρονιά καζίνο με την γιαγιά, ή αμέσως ερχόμαστε εδώ και ξεσαλώνουμε με παρέα και τα ρέστα, ανάλογα, πάντως το 2008 θα είναι ευτυχισμένο και κουραστικό, θα έχει χαρές και όνειρα, ελπίδα και ζωή:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχμ, ολδόου σαφως και θα ήθελα κατι ξεχωρα (απ το κλασσικο κοινο) η τεσπα κατι ξεχωριστο, νομιζω οτι θα παει όπως και περσι εκτος αν γκρεμιστει κανας φουρνος (μαζι με το φουρναρη θεε μ σχωρα με).

για μετα παντως, που θα ειναι οφ σιζον φορ μι, ετοιμαζω ταξιδακι εκπληξη και αστραπη, μαλλον σε ευρωπη η και αφρικη (οιμοιοκαταληκτουμε κιολανε.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ναι, έχω στήσει καρτέρι στον Άη Βασίλη, είμαι πάνω στην καμινάδα με το ντουφέκι.
προτού πυροβολήσεις, ρώτα τον αν έχει περάσει από δω πρώτα..περιμένω ένα μπεμπέ ζουζουνάκι που έχω ζητήσει:D



θα είναι τα καλύτερα χμας έβερ!!:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν ξερω ακομη τι θα κανω τα χριστουγεννα...το σιγουρο ειναι οτι θελω να κανω κατι διαφορετικο απο τα καθιερωμενα τραπεζωματα με τους γονεις:)
ειδομεν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι, έχω στήσει καρτέρι στον Άη Βασίλη, είμαι πάνω στην καμινάδα με το ντουφέκι.


Ρεμπεσκέ μήπως θές να σου βάλω το παιχνίδι "kill santa"; το έχω πάντως άν θές;)

Τι έχει καλέ ο άμυρος άγιος Βασίλης, ωραίος είναι μου αρέσει που κάνει καλή ανταλαγγη, πίνει γαλατάκι και αφήνει το δώρο:clapup::clapup::clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θα πάω Γερμανία με την αδερφή μου και τον θείο μου :clapup::clapup::clapup:!!!! Εχω χαζοχαρεί πάρα πολύ :yahoo::yahoo::yahoo:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εμεις δεν ξερω αν θα παμε πουθενα για κανενα βραδυ:hmm: αναλογα και το οικονομικο κλπ και αν θα βρουμε κιολας...
ισως παμε προς φλωρινα μερια για διημερο...θα δουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Εγώ μάλλον Αθήνα εκτός και αν μου κάνουν καμιά έκπληξη και δεν το ξέρω!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
χριστούγεννα στη Ρώμη φλωρεντία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα ήθελα να παραθέσω κάτι και να μου πείτε την γνώμη σας



Εχει χριστουγεννιάτικο στύλ:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μαζι με τις εικονες απο εδω https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=10462

θα προσθεσω και αυτες :

1.


2.


3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πριν λίγο μπήκε και εορταστικό λογότυπο. :)
Όσοι δεν το βλέπετε κάντε hard refresh. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Πριν λίγο μπήκε και εορταστικό λογότυπο. :)
Όσοι δεν το βλέπετε κάντε hard refresh. :)

Υπέροχο :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Πριν λίγο μπήκε και εορταστικό λογότυπο. :)
Όσοι δεν το βλέπετε κάντε hard refresh. :)

Τέλειο. Good job!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πριν λίγο μπήκε και εορταστικό λογότυπο. :)
Όσοι δεν το βλέπετε κάντε hard refresh. :)


τέλειο βρε Λία! ΤΕΛΕΙΟ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Αχ τώρα μόλις τον είδα τον Χριστουγεννιάτικο στεκούλη! Τέλειος είναι! :D Μας κακομαθαίνετε κύρια Μισέλ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αγοράσαμε μελομακάρονα! :D

Επίσης έξω από το Mall υπάρχει ήδη χριστουγεννιάτικο δέντρο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κολασμένο αγόρι!!! Κι εγώ θα πάρω μαζί μου μελομακάρονα... Ξέρετε ποια είναι καλά, από τα τυποποιημένα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top