Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ νεύριασα γιατί σε όλο το παιχνίδι με θεωρούσατε δολοφιόνο. :pfff:

Και εμενα :look: αν οχι δολοφονο μαφιοζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πόσο θα γελάσω το σενάριο του Ντίμιτζιμ να βγει αληθινό.
Πόσο όμως..


Παιδιά αποφασίστε,το διαβάσατε ναι ή ου;:P
εγώ το έχω δηλώσει, τώρα την Άννα κοροιδεύω για αυτό που είπε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ:

Αφού θα παίξω εγώ, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να γράφετε ουσιώδη πράγματα:redface: Το παιχνίδι είναι για όλους και είναι εντελώς χαζό να χαλάει από spam και ό,τι σας/μας έρχεται στο μυαλό.
Έχουμε την καφετέρια (οι ischoolίτες) και την κουβεντούλα (οι στεκίτες), οπότε το spam σας/μας(:redface:) ΕΚΕΙ!!!!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η μετριοπάθεια ορισμένων είναι παροιμιώδης. :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
ποιός δεν τα αντέχει?:eek:

Έλα ντε. Οι περισσότεροι δεν τα διαβάζουν καν. :pfff:

Να με συγχωρείτε όμως εγώ δεν είδα κανέναν να παραπονεθεί στο προηγούμενο για τα σεντόνια σου.:P

Εχμ...:hmm:

Η Μελανία με σκότωσε στον πρώτο γύρο.
Ο Τάσος μου έριξε τυμβωρυχία.

Ναι έχεις δίκιο, όλοι με αγαπούσαν πολύ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγώ το έχω δηλώσει, τώρα την Άννα κοροιδεύω για αυτό που είπε:P
Αχάμ.
ΛΟΙΠΟΝ:
Αφού θα παίξω εγώ, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να γράφετε ουσιώδη πράγματα:redface:
Το "ουσιώδη" προσδιόρισε.:P
Έλα ντε. Οι περισσότεροι δεν τα διαβάζουν καν. :pfff:
Εχμ...:hmm:
Η Μελανία με σκότωσε στον πρώτο γύρο.
Ο Τάσος μου έριξε τυμβωρυχία.
Ναι έχεις δίκιο, όλοι με αγαπούσαν πολύ. :(
Δε γνώριζα ότι ο παίκτης που σκοτώνεται σκοτώνεται λόγω οξείας σεντονίασης σε απλά ελληνικά επειδή γράφει πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Έλα ντε. Οι περισσότεροι δεν τα διαβάζουν καν. :pfff:

Εχμ...:hmm:

Η Μελανία με σκότωσε στον πρώτο γύρο.
Ο Τάσος μου έριξε τυμβωρυχία.

Ναι έχεις δίκιο, όλοι με αγαπούσαν πολύ. :(

Σύλβια, άμα ήσουν πολίτης και είχα κάνει λάθος,να πω εντάξει έχεις δίκιο :P. Αλλά αν ήσουν πολίτης θα χαιρόσουν που βγάλαμε τον ΔΑ. Μην το βλέπεις με την αρνητική πλευρά :). Τον ρόλο μου έπαιζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εμενα :look: αν οχι δολοφονο μαφιοζα


Wtf? Δολοφόνος=μαφιόζος

είδες στους κανόνες να λέει πως είναι δυο διαφορετικοί ρόλοι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Wtf? Δολοφόνος=μαφιόζος

είδες στους κανόνες να λέει πως είναι δυο διαφορετικοί ρόλοι; :hmm:

ειμαι ξανθια γερμανιδα ΞΑΝΑ λεω:mad::mad: δεν καταλαβαινει:P:P:P ρε δεν λειτουργω... ενοοω οχι ως κυριο αυτουργο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μην σπαμμάρετε, θα φάτε ξύλο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εγώ δολοφόνους τους λέω, όχι μαφιόζους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Μωρέλια διαβάστε τους κανόνες.... :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Επέστρεψα στο Παλέρμο mood8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας, πάντως εγώ ανησυχώ που η Αλιφέρη ..... εεεε ....... ο Δημήτρης δεν αγαπάει κανέναν αυτές τις μέρες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top