Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Το Βάιο μπορεί να τον βρει κανείς;;;;;;;;;

Η λίστα έχει κλείσει. Οι υπόλοιποι μπαίνουν αναπληρωματικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
έχεις την συμπαράσταση μου:D

Τότε εύχομαι να μην με ψωφήσουν ή με διώξουν γρήγορα για να πάρεις τη θέση μου όταν εγώ φύγω για Γαλλία.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτοπροσδιορίσου. Δεν είναι ανάγκη να σου πει κάποιος άλλος αν έχεις εμπειρία ή όχι σε ένα παιχνίδι. Το ξέρεις από μόνος σου. :redface:



Σε καμιά δεκαριά με κόβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σε καμιά δεκαριά με κόβω...

Ελπίζω ότι μιλάς καθαρά για εμπειρία, έτσι; Γιατί το να έχεις παίξει πολλά παιχνίδια δεν σε κάνει και έμπειρο απαραίτητα. Έχουμε τέτοια παραδείγματα.

Και το να αποκτήσεις αυτή την εμπειρία δεν είναι απαραίτητα δύσκολο ή χρονοβόρο. Μπορεί να αρκούν 2-3 καλά παιχνίδια(όχι το πως θα παίξεις εσύ μόνο, αλλά γενικά), πχ. υπάρχουν αρκετοί καλοί παίκτες και είναι μοιρασμένοι στις 2 ομάδες, οπότε γίνεται γερό παιχνίδι και έχει πολλές ευκαιρίες να μάθεις μέσα από αυτά :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οκ σίγουρα τα πολλά παιχνίδια δεν σε κάνουν απαραίτητα έμπειρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το όριο των συμμετοχών αυξάνεται σε 33 άτομα. Δεχόμαστε Johnnaousa, italian, soter προκειμένου να είμαστε όλοι χαρούμενοι και να μη μείνει κανείς απ έξω. Ξεκαθαρίσουμε ωστόσο δύο πράγματα:
  • Κανένας άλλος παίχτης και για κανέναν άλλον λόγο δε θα γίνει δεχτός. Δεν έχουμε πλέον αναπληρωματικούς, αν κάποιος δε μπορέσει να παίξει, θα ξεκινήσουμε με λιγότερα άτομα.
  • Για την ομαλή διεξαγωγή του παιχνιδιού, επειδή θα είμαστε υπερβολικά πολλά άτομα, η ΣΕ θα έχει τη δυνατότητα να μετατρέπει σε φάντασμα, όποιον παίχτη κρίνει ότι σπαμάρει. Αυτό θα γίνεται σε δύο στάδια: Την πρώτη φορά θα ενημερώνεται ο παίχτης με προσωπικό μήνυμα για να σταματήσει το spam και τη δεύτερη, εφόσον δε συμμορφωθεί, θα μετατρέπεται σε φάντασμα.
Αυτά όλα γίνονται προκειμένου να παίξουμε όλοι όσοι θέλουμε και παράλληλα να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι. Θα είμαστε πολλά άτομα γι αυτό ζητάμε την κατανόηση σας και την προσοχή σας σε θέματα που αφορούν τους κανόνες.

dimijim & Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Οκέι, εμένα με χάνετε πρώτη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Οκ σίγουρα τα πολλά παιχνίδια δεν σε κάνουν απαραίτητα έμπειρο.
Αν κάτι μου έχουν μάθει αυτά τα παιχνίδια πάντως είναι ότι ο καλός παίκτης, συνήθως, είναι ο παρατηρητικός παίκτης.

Οι δε εμμονές είναι μεγάλη παγίδα γιατί αν έχεις μόνο μια θεωρία και είναι λάθος, τότε θα ζημιωθεί η ομάδα σου με μαθηματική ακρίβεια. :P

Επομένως ψαρεύεις από παντού, δεν κολλάς κάπου και σκέφτεσαι ανοιχτά. Η εμπειρία είναι ένα θετικό, αλλά αν δεν τηρήσεις τα προηγούμενα, ε δύσκολα να γίνεις καλός μόνο από αυτήν. Οι τακτικές των παικτών αλλάζουν όπως και οι ρόλοι.

Εν τω μεταξύ προσπάθησα να διαβάσω το #39 για να γνωρίσω τους παίκτες που δεν ξέρω και νευρίασα στη 10η σελίδα γιατί ήταν φουλ στο σπαμ. Μην το κάνετε αυτό παρακαλώ με τίποτα, είναι ενοχλητικό. :|

ΥΓ: Γεια σου ρε ΣΕ, μόλις αυτό έλεγα για το σπαμ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ προσπάθησα να διαβάσω το #39 για να γνωρίσω τους παίκτες που δεν ξέρω και νευρίασα στη 10η σελίδα γιατί ήταν φουλ στο σπαμ. Μην το κάνετε αυτό παρακαλώ με τίποτα, είναι ενοχλητικό. :|
Τι καλά που δε μας γνώρισες.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,003 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ προσπάθησα να διαβάσω το #39 για να γνωρίσω τους παίκτες που δεν ξέρω και νευρίασα στη 10η σελίδα γιατί ήταν φουλ στο σπαμ. Μην το κάνετε αυτό παρακαλώ με τίποτα, είναι ενοχλητικό. :|

Τα σεντόνια μου τα άντεξες δηλαδή; :clapup: Είδατε οι κακεντρεχείς; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τα σεντόνια μου τα άντεξες δηλαδή; :clapup: Είδατε οι κακεντρεχείς; :whistle:
Μα ήταν ουσιαστικά, δεν έγραφες ό,τι να 'ναι. Και του Πέτρου το κατεβατο διάβασα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδιά της ΣΕ πιστεύω ότι θα χρειαστείτε και επιπλέον άτομο για βοήθεια. :/:
Σκεφτείτε το γιατί έχουν μαζευτεί πολλά άτομα και θα γίνει χαμός..

Kαι εγώ αυτό σκεφτόμουν. Xαίρομαι που μαζεύτηκαμε όλοι ξανά!
(:hug:)

Eγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρουν μια χαρά!

:D. Έχουμε κάποιες τρανταχτές απουσίες (πχ. Μαυρούλης και Βάιος, αλλά οκ θα αντέξουμε :P).

Σε καμιά δεκαριά με κόβω...

Ωωωωω :console:. Μην ανησυχείς βρε Άκη. Είχες το βραβείο του χειρότερου πρωτοεμφανιζόμενου, δεν έχω ξαναδεί βραβείο χειρότερου δεύτεροεμφανιζόμενου :P.

Σε πειράζω.:redface:

Εγώ τον Μάκη στηρίζω στο παιχνίδι, κι ας πάει κόντρα στην Χαρά :P. Του το χρωστάω, πάντα αυτόν έχω στην μπούκα, αν και όχι άδικα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Α
ΥΓ: Γεια σου ρε ΣΕ, μόλις αυτό έλεγα για το σπαμ!! :D
όχι δεν είναι αυτό που φαντάζεστε:whistle:
Τα σεντόνια μου τα άντεξες δηλαδή; :clapup: Είδατε οι κακεντρεχείς; :whistle:
ποιός δεν τα αντέχει?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τα σεντόνια μου τα άντεξες δηλαδή; :clapup: Είδατε οι κακεντρεχείς; :whistle:
Να με συγχωρείτε όμως εγώ δεν είδα κανέναν να παραπονεθεί στο προηγούμενο για τα σεντόνια σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μα ήταν ουσιαστικά, δεν έγραφες ό,τι να 'ναι. Και του Πέτρου το κατεβατο διάβασα. :P
μας έπεισες για το 2ο στανταρ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ νεύριασα γιατί σε όλο το παιχνίδι με θεωρούσατε δολοφιόνο. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Eγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρουν μια χαρά!
:D. Έχουμε κάποιες τρανταχτές απουσίες (πχ. Μαυρούλης και Βάιος, αλλά οκ θα αντέξουμε :P).
Ωωωωω :console:. Μην ανησυχείς βρε Άκη. Είχες το βραβείο του χειρότερου πρωτοεμφανιζόμενου, δεν έχω ξαναδεί βραβείο χειρότερου δεύτεροεμφανιζόμενου :P.
Σε πειράζω.:redface:
Εγώ τον Μάκη στηρίζω στο παιχνίδι, κι ας πάει κόντρα στην Χαρά :P. Του το χρωστάω, πάντα αυτόν έχω στην μπούκα, αν και όχι άδικα... :whistle:
Πόσο θα γελάσω το σενάριο του Ντίμιτζιμ να βγει αληθινό.
Πόσο όμως..

μας έπεισες για το 2ο στανταρ!!
Παιδιά αποφασίστε,το διαβάσατε ναι ή ου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top