Συμμετοχές για το Παλέρμο #39 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έχουμε βρει τίτλο και θέμα γενικότερα κ.Δημήτρη;;;;;:whistle::whistle::whistle:
Αν όχι σκέφτηκα κάτι αλλά δεν νομίζω να σας αρέσει :P
Θα δείτε, θα δείτε...

Ναι, ναι, πρωταρα κι εγω:P...
Παρθένα! :P
Ήρθε η ώρα να μυηθείς στα μυστικά του Παλέρμου...
Σου προτείνω να διαβάσεις το Game of Thrones που έπαιξαν το καλοκαίρι για να καταλάβεις τα μυστικά απ τους δασκάλους του παιχνιδιού... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Θα μου πείτε;;;:look:
ελάτεεεεεεεεεεεεεεεε :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Καλά:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποιος να δώσει λινκ από το καλοκαιρινό πλιζ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
20 σελίδες στις συμμετοχές;;; Τι θα γίνει στο Παλέρμο δηλαδή;; :confused:
:P
Tου Παλέρμο το κάγκελο.:P
Εκεί θα είμαι ΣΕ και θα έχω περιορισμό στα ποστ που θα γράφω...! :P
Απλώς,αν ανακοινώνεις εσύ τις δολοφονίες μη μας κάνεις βρε παιδί μου να ανοίγουμε 10 πόσα spoilers μέχρι να δούμε το όνομα.
Φρίκαρα μόλις είδα πώς ανακοινώνεις δολοφονίες.:P

Για εμένα μιλάς καλό μου;;;:|
Όχι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,145 μηνύματα.
[QUOTΕ]
Α,ωραία.
Δίνεις ιδέες ποιον να ψηφίσω.

[/QUOTE]
Τις απειλές αλλού.Δεν πεθαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διαβασα μέσα σε ένα δίωρο καμιά 40ριά σελίδες και έμαθα αρκετά :shifty:

Π.σ.: ρε dimijim εσύ ήσουν ο αρχιμαφιόζος; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Διαβασα μέσα σε ένα δίωρο καμιά 40ριά σελίδες και έμαθα αρκετά :shifty:

Π.σ.: ρε dimijim εσύ ήσουν ο αρχιμαφιόζος; :hehe:
Είπαμε, όχι! Ο Αλχ ήταν!
Τόσο πολύ δηλαδή καρφωνόμουν ή απλά με έχετε στο νου σας για κακό;
Δε γίνεται να καρφωνόμουν τόσο πολύ, τόσοι έμπειροι παίχτες υπήρχαν τότε και δε με κατάλαβαν, η Χιμέλα με είχε για αθώο, ο Φρικ με υπερασπιζόταν, ο τσαφ-τσουφ ακύρωσε την άμεση προφυλάκισή μου. Και ήταν όλοι στο στρατόπεδο των πολιτών! Πώς εσείς με βγάζετε μαφιόζο απ την αρχή, δεν το κατανοώ...

ps. Εντάξει αφού δε με κατάλαβαν και μετά το "Αυτή είναι η ντέτεκτιβ, δολοφόνοι ξυπνήστε και καρφώστε την", είχα αρχίσει να πιστεύω πως δίνω ρεσιτάλ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Διαβασα μέσα σε ένα δίωρο καμιά 40ριά σελίδες και έμαθα αρκετά :shifty:

Π.σ.: ρε dimijim εσύ ήσουν ο αρχιμαφιόζος; :hehe:
Όχι και εγώ την ίδια ερώτηση είχα:pfff:
Διεφθαρμένος αστυνομικός ήταν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πώς εσείς με βγάζετε μαφιόζο απ την αρχή, δεν το κατανοώ...

Έλα ρε από την αρχή κατηγορούσες τους πάντες :hehe: συγκεκριμένα έναν γκρει..κάτι και τον νάουσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έλα ρε από την αρχή κατηγορούσες τους πάντες :hehe: συγκεκριμένα έναν γκρει..κάτι και τον νάουσα :P
Ήθελα να προκαλέσω σύγχηση στο χωριό για να καταφέρουν να κρυφτούν καλύτερα οι δολοφόνοι.
Μαφιόζος που μιλάει υπερβολικά πολύ, να ξέρεις, δύσκολα ζει.
Εγώ μιλούσα πολύ και κατάφερα να πείσω πως ήμουν απλά ένας χαζός αλλά αθώος πολίτης που δεν είχε καταλάβει ακόμη ποιοι ήταν οι αθώοι και ποιοι οι ένοχοι. Αλλά τη δουλειά μου την έκανα αποπροσανατολίζοντας τους πολίτες, φανερώνοντας την Μελανία και δίνοντας το one-man-show την τελευταία ημέρα!
Ο νάουσα ήταν το μόνο μου λάθος σε εκείνο το παλέρμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
τι ήταν αυτή;
Ντέντεκτιβ.
Την κατάλαβα και είχα πει δημόσια, ότι αυτή πρέπει να είναι η ντέντεκτιβ, αναλύοντας τις κινήσεις της.
Και λίγες ώρες μετά έγινε κάρφωμα απ τους μαφιόζους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Θα δείτε, θα δείτε...


Παρθένα! :P
Ήρθε η ώρα να μυηθείς στα μυστικά του Παλέρμου...
Σου προτείνω να διαβάσεις το Game of Thrones που έπαιξαν το καλοκαίρι για να καταλάβεις τα μυστικά απ τους δασκάλους του παιχνιδιού... :P

Εχω πολλα να μαθω ο καψερος. Αλιμονο μου, τρεχω να ξεκινησω συστηματικη μελετη:P.

Γιαννη απλα σ'αγαπω:P!!

Αν και δεν προκειται να σε πεισω, μπες ρε μαλακα να παιξουμε και ο,τι βγει. Αρκει να μη μου κανεις τα νευρα κροσια παλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
Καλά ακόμα θυμάμαι το σοκ που έπαθα με το Δημήτρη... Όσκαρ ρε Μήτσο θες...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top