Συμμετοχές για το Παλέρμο #39 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το πήρες λίγο πιο προσωπικά από ότι θα έπρεπε :P Σε αυτό το Παλέρμο θα τα διαβάζουν όλοι, άρα μια χαρά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ε αν είναι ρε σεις να μη διαβάζετε αυτά που γράφω, γιατί παίζετε; Χέστε τον κόπο μου να τα γράψω οκ, αλλά αν γράψω μια σκέψη που μπορεί να βοηθήσει την ομάδα μου κι αυτή δεν τα διαβάσει; Το παιχνίδι βασίζεται στην ανταλλαγή σκέψεων. Αν είναι οι μισοί να μη με διαβάζετε, γιατί να μπω στον κόπο να χάνω το χρόνο μου; Βγάλτε με, σόρρυ Μελανία, αλλά εντάξει δε θα σπαταλάω χρόνο να σκέφτομαι και να γράφω για να μην περάσουν κάποιοι 5 λεπτά να τα διαβάσουν...:/:
Σύλβια, σύνελθε!
Όλοι σε διαβάζουν κι ας παραπονιούνται μερικοί...
Μπορεί να σε πειράζουμε, αλλά θεωρώ πως δεν υπάρχει άτομο που ασχολείται σοβαρά με το παιχνίδι και να μη διαβάζει όλα κι ολόκληρα τα post.
Μη λες Βγάλτε με, καλύτερα να σηκωθούν απ τώρα και να βγουν όσοι δε θέλουν να διαβάζουν εσένα και γενικά όλα τα ποστ του παιχνιδιού. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ελάτε όλα τα διαβάζουμε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ε αν είναι ρε σεις να μη διαβάζετε αυτά που γράφω, γιατί παίζετε; Χέστε τον κόπο μου να τα γράψω οκ, αλλά αν γράψω μια σκέψη που μπορεί να βοηθήσει την ομάδα μου κι αυτή δεν τα διαβάσει; Το παιχνίδι βασίζεται στην ανταλλαγή σκέψεων. Αν είναι οι μισοί να μη με διαβάζετε, γιατί να μπω στον κόπο να χάνω το χρόνο μου; Βγάλτε με, σόρρυ Μελανία, αλλά εντάξει δε θα σπαταλάω χρόνο να σκέφτομαι και να γράφω για να μην περάσουν κάποιοι 5 λεπτά να τα διαβάσουν...:/:

Εγώ πάντα διαβάζω όλα τα ποστ σου και πιστεύω ότι είσαι δυνατή παίκτρια. Μην βγεις :) Κι έτσι κι αλλιώς, αυτοί που δεν σε διαβάζουν :P δεν θα παίξουν :hehe: Calm down,we are here to have fun :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βάλτε και εμένα μέσα, για να συμπληρωθεί η 16άδα. :happy:
[και ο,τι πάθω, έπαθα..]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βάλτε και εμένα μέσα, για να συμπληρωθεί η 16άδα. :happy:
[και ο,τι πάθω, έπαθα..]


Καινούργια κι εσύ; :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καινούργια κι εσύ; :shifty:

Ναι. :P

Διαβάζει Ντέξτερ.
Αν μη τι άλλο,ξέρει να ξεκοιλιάζει.:whistle:

Και βλέπω. Ξέρω και να κόβω μαρούλια. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το palermo των roockies βλέπω...
Στο τέλος θα πρέπει να δώσουμε και βραβείο καλύτερου πρωτοεμφανιζόμενου και θα είναι δύσκολη υπόθεση! :D
Πάντως να μην ξεχνιόμαστε, διαβάστε πολύ καλά τους κανόνες και κανένα προηγούμενο palermo (το game of thrones αν αντέχετε το μέγεθος και τις συγκινήσεις του, αν θέλετε κάτι πιο light δείτε το movie project που όμως έχουν αλλάξει λίγο οι κανόνες απ τότε). Εξοικιωθείτε λίγο με το παιχνίδι για να το ευχαριστηθείτε. Η ΣΕ θα βρίσκεται πάντα δίπλα σας για ο,τι απορίες έχετε, θα χαρούμε να σας βοηθήσουμε όπου θέλετε. Ενημερώνουμε από τώρα πως το κόστος κάθε απάντησης θα είναι 5Ε άνευ ΦΠΑ.

ps. Και να βγει μια ομάδα δολοφόνων απαρτιζόμενη από: Demlogic, Joaquin, Himela, Πατρεύς. Παλιοί vs roockies, Dem-Αλχ μαζί και Himela μαφιόζα... Σε τέτοιο σενάριο υπόσχομαι διπλάσιες σελίδες ημερολογίου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Α, δίνουμε και βραβεία; :|
Και πληρωμή; :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το palermo των roockies βλέπω...
Στο τέλος θα πρέπει να δώσουμε και βραβείο καλύτερου πρωτοεμφανιζόμενου και θα είναι δύσκολη υπόθεση! :D
Πάντως να μην ξεχνιόμαστε, διαβάστε πολύ καλά τους κανόνες και κανένα προηγούμενο palermo (το game of thrones αν αντέχετε το μέγεθος και τις συγκινήσεις του, αν θέλετε κάτι πιο light δείτε το movie project που όμως έχουν αλλάξει λίγο οι κανόνες απ τότε). Εξοικιωθείτε λίγο με το παιχνίδι για να το ευχαριστηθείτε. Η ΣΕ θα βρίσκεται πάντα δίπλα σας για ο,τι απορίες έχετε, θα χαρούμε να σας βοηθήσουμε όπου θέλετε. Ενημερώνουμε από τώρα πως το κόστος κάθε απάντησης θα είναι 5Ε άνευ ΦΠΑ.
ps. Και να βγει μια ομάδα δολοφόνων απαρτιζόμενη από: Demlogic, Joaquin, Himela, Πατρεύς. Παλιοί vs roockies, Dem-Αλχ μαζί και Himela μαφιόζα... Σε τέτοιο σενάριο υπόσχομαι διπλάσιες σελίδες ημερολογίου! :)
Η Μελανία;Και αυτή παλιά είναι.
Αχ,σας παρακαλώ,βάλτε τους όλους μαφιόζους.
Μας ξεκουράζετε.:P
Βραβείο πρωτοεμφανιζομένου ρόλου;:P
Το θέλω. Τι άλλα βραβεία έχετε;:redface:

Ναι. :P
Και βλέπω. Ξέρω και να κόβω μαρούλια. :sly:
Εγώ ξέρω να τρώω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εσύ γενικότερα είσαι μοσχάρι αλλά μη σχολιάσω..

ψού: δεν βλέπω να με έχετε βάλει ακόμη... Μήπως φοβάστε μην πέσει ο σέρβερ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σε έχω βάλει καμάρι, πρώτη πρώτη είσαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Με αλφαβητική σειρά πάμε;
Δε το πρόσεξα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως την έχεις δει Άλμα; Ήρθες εδώ για να μου φας τη θέση στην (αλφαβητική) σειρά; :sly: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι ρε. :P
Θα σε φάω που θα σε φάω ζωντανό, ας σου πάρω και την θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θελω κι εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Φτάσαμε δηλαδή 14;
Άντε 2 ακόμη θέλουμε, μην πω έναν... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Πως την έχεις δει Άλμα; Ήρθες εδώ για να μου φας τη θέση στην (αλφαβητική) σειρά; :sly: :hehe:

Άσχετα που το "k" είναι πριν το "l" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top