Συμμετοχές για το Παλέρμο #32

Ποια έκδοση του παιχνιδιού θέλετε να παίξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
O X, έχει ψηφίσει στη δημοσκόπηση;

Κωδικέ Χ, αποκαλύψου! :P

Περνιέσαι για έξυπνος ι; ;) Spammers...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χ=Gos;

Λολ πάντως με τα επίκεντρα. :Ρ

Και εμένα μου άρεσαν τα σεντόνια με τη Myrtle. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
I am in, let the ceremony begin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Και εμένα μου άρεσαν τα σεντόνια με τη Myrtle. :D

:eek: Τι ακούω; Σας λείψανε τα σεντόνια μου;;;;

Πάρτε τώρα ένα να έχετε μιας και δεν θα μπορέσω να παίξω σε αυτόν τον γύρο... :/:

(...κι άλλη φορά να προσέχετε τι εύχεστε!)

Ήταν ωραίο, γιατί ο Στράτος γενικά δεν έσωζε κόσμο και την ημέρα που το αποφάσισε να στείλει κάποιον, θέλανε όλοι να τον δολοφονήσουν. :lol: Ψάχνατε μετά να βρείτε άκρη κι εγώ δε σας έλεγα τι έγινε. :lol: Η Myrtle είχε πάθει σοκ. :redface:

Μη μου το θυμίζεις, Άννα! Με είχες τσαντίσει αφάνταστα εκείνη την μέρα... Μα να μου απαντάει λες και μίλαγα σε robot; Το έλεος το ίδιο μιλάμε! Κι όχι τίποτε άλλο αλλά δεν ήξερα ποιον να κατηγορήσω... Τον Βάιο, την ΣΕ; Δεν ήξερα προς τα πού να εκτοξεύσω τις κατηγορίες μου λέμε...

(τραγικό αυτό για μένα, υπ'όψιν... :P)

στο προηγουμενο δεν ηταν που με φαγατε πρωτοι παλιοδολοφονοι?? φιλοι σου λεει μετα! :pfff: (ναι myrtle, για σενα παει αυτο! :P )

:redface::redface::redface::redface:

Με έχεις γεμίσει τύψεις με αυτή τη δολοφονία!

Ε ποιον να βγάζαμε πουλάκι μου; Αφού ήσουν η πιο έμπειρη! Έπρεπε η πρώτη μας δολοφονία που εντελώς στην τύχη, να πιάσει τόπο... :/:

(Κοπλιμέντο λέμεεεεεε! :P)

Τώρα που είπες για την Myrtle, ακόμα θυμάμαι το πιμι που έστειλε σε όλους τους συνδολοφόνους τα ξημερώματα (όταν ήταν σχεδόν ισοβαθμία με την theodora και κινδύνευε να φύγει) με όλα τα ενδεχόμενα που είχαμε, για να αποφασίσουμε πώς θα κινηθούμε. Μας είχαν μείνει ψυχολογικά απ' τη διαμάχη theodora-myrtle και τα ατελείωτα σεντόνια τους!:eek:
Επίσης, θέλω να ζητήσω συγγνώμη από όλους τους τότε συνδολοφόνους μου που τους έπρηζα να θυσιαστώ από νωρίς. Έφταιγε ο ενθουσιασμός του πρωτάρη δολοφόνου, βλέπεις.:redface: Ωραίες εποχές.:P

Ρε Βάιε, θα βγάλεις όλα τα μυστικά μας στην φόρα τώρα; Σσσσσ βρε αγόρι μου! Κράτα και τίποτα κρυφό! :P

Πλάκα πλάκα ήμασταν τρομερή ομάδα! Είχαμε ξεψαχνίσει την κάθε εναλλακτική μας και είμασταν έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο. Πανηγυρίζαμε την νίκη μας πολλές μέρες πριν τελειώσει το παιχνίδι! :D

Όσο για τα σεντόνια μας, το μόνο που έχω να πω είναι...

Αααααχ, ωραίες εποχές με πολύυυυυ χρόνο για χάσιμο! :(

:P
Έχουμε νέα συμμετοχή. Ο/η υποψήφιος/α δήλωσε πως θέλει να συμμετέχει, ωστόσο θα μάθετε την ταυτότητά του/της μόλις ανοίξει το θέμα του παιχνιδιού. Μέχρι τότε θα έχει το κωδικό όνομα Χ. :P

Τι είναι αυτά τα x,y,z; Για σοβαρευτείτε που θα μας βάζετε να λύνουμε και επικαμπύλια σε λίγο για να βρούμε ποιοι θα είναι οι παίκτες του Παλέρμο! :mad:

I am in, let the ceremony begin

Ελάτε ρε παιδιά! Μόνο εγώ θα λείπω από το πάρτυ;

Διακοπές έχουμε... Δεν θα πάτε πουθενά; Όλοι οι αγαπημένοι συμφορουμίτες μέσα και η Myrtle στην απ' έξω δλδ; Το βαστάει η καρδιά σας; :(:(

(Ναι, καλά καταλάβατε! Μποϋκοτάζ στο Παλέρμο #32! Αν δεν παίξω εγώ, δεν θα παίξει και κανείς άλλος! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Grrr, τι νίκη μωρέ; Μόνο 3 παίζατε. Και στατιστικώς να το πάρεις, αφού οι 2 από τους 5 δεν έπαιζαν, θα κερδίζατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν είχα τη δυνατότητα να συμμετάσχω στα προηγούμενα παιχνίδια οπότε δεν έχω άποψη για το πώς είναι η «ανανεωμένη» έκδοση του παιχνιδιού. Ψηφίζω την απλή που την ξέρω κι όλας αν και θα ήμουν περίεργος να μάθω και την καινούρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ψηφιζω την απλη εκδοση,μιας και υπαρχουν ατομα που ''φοβουνται'' οτι δεν θα την παλεψουν με την revised :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το πρώτο παιχνίδι που έπαιξα, ένα όλο και όλο :Ρ, ήταν η νέα έκδοση και ήταν καλά.
Βέβαια ήμουν πολιτάκος χωρίς ιδιότητα. :redface:

Αουτς, αρχίζω και ψήνομαι. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
I am in, let the ceremony begin
Έρωτααα :inlove:
Μη μου το θυμίζεις, Άννα! Με είχες τσαντίσει αφάνταστα εκείνη την μέρα... Μα να μου απαντάει λες και μίλαγα σε robot; Το έλεος το ίδιο μιλάμε! Κι όχι τίποτε άλλο αλλά δεν ήξερα ποιον να κατηγορήσω... Τον Βάιο, την ΣΕ; Δεν ήξερα προς τα πού να εκτοξεύσω τις κατηγορίες μου λέμε...
[..]
Τι είναι αυτά τα x,y,z; Για σοβαρευτείτε που θα μας βάζετε να λύνουμε και επικαμπύλια σε λίγο για να βρούμε ποιοι θα είναι οι παίκτες του Παλέρμο! :mad:
Στο πρώτο σκέλος θα σου πω ότι για χάρη σου παραλίγο να κάψω τα κολοκυθάκια μου και να μείνω νηστική. :pfff: Στο δεύτερο θα σου πω να σταματήσεις το διάβασμα, σου κάνει κακό. :redface:
Ψηφιζω την απλη εκδοση,μιας και υπαρχουν ατομα που ''φοβουνται'' οτι δεν θα την παλεψουν με την revised :)
Να καταχωρήσεις την ψήφο σου παρακαλώ. :redface: Δεν την είδα πριν που κοίταξα.

Το πρώτο παιχνίδι που έπαιξα, ένα όλο και όλο :Ρ, ήταν η νέα έκδοση και ήταν καλά.
Βέβαια ήμουν πολιτάκος χωρίς ιδιότητα. :redface:

Αουτς, αρχίζω και ψήνομαι. :redface::P
Τι περιμένεις κι εσύ; Έλα να παίτσουμε. :redface:


Και ήρθε η ώρα να καταχωρηθεί ο μέγας... :P

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #32
  1. Alchemist
  2. bluestas95
  3. _elena_
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos
  6. foreverfreak
  7. JaneWin
  8. jj!
  9. Κλεοπάτρα^^
  10. maria_lulu
  11. MAYROULIS
  12. papas
  13. Πατρεύς
  14. soter
  15. vaios13
  16. Wild_Boy (?)
  17. Χ
  18. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Επισης,δηλωστε και τον Chris1993 (μιλαγα μαζι του στο τηλεφωνο και τον εψησα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Επισης,δηλωστε και τον Chris1993 (μιλαγα μαζι του στο τηλεφωνο και τον εψησα :P )

Να μπει να μας το πει ο ίδιος παρακαλώ. :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Να μπει να μας το πει ο ίδιος παρακαλώ. :pfff: :P

Το μπουκοταζ αλλου,κυρια μου! :P

(Αν,πραγματι,πρεπει να μπει ο ιδιος,θα του το πω αυριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τι περιμένεις κι εσύ; Έλα να παίτσουμε. :redface:
Nαι βρε Θεοδώρα. =/
Παίξε,παίξε. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μωρέ το σκέφτομαι αλλά ενδέχεται να μην μπορώ να συμμετέχω όσο στο άλλο και θα με ψηφίζουν για αυτό. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
I am in, let the ceremony begin

Θα παίξει ο fantasmenos, ο οποίος πριν λεγόταν Edmund και πιο πριν πάλι fantasmenos ( νομίζω οτι μπερδεύτηκα :wacko::P);

Προς όλους τους μελλοντικούς πολίτες: Ψηφίστε από την αρχή fantasmeno, για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο! Είναι πολύ ύπουλος! :sly:
Τώρα που δεν είμαι ΣουΕ, μπορώ να πάρω το αίμα μου πίσω! Χοχο! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ο Γκός είναι ο Χ:pfff:

:P

Πάλι βλέπω, ότι θα φύγω πρώτος ή από τους πρώτους:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφίστε κι οι υπόλοιποι παρακαλώ, γιατί έχουμε ισοψηφία και θα αποφασίσει η ΣΕ στο τέλος πώς θα παίξουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Grrr, τι νίκη μωρέ; Μόνο 3 παίζατε. Και στατιστικώς να το πάρεις, αφού οι 2 από τους 5 δεν έπαιζαν, θα κερδίζατε.
:hehe:

Καποιος έχει φάει κόλλημα! :whistle:

Βρε πουλάκι μου, όλα θέμα στρατηγικής είναι! Όπως κάποιοι πολίτες μιλούν πολύ και κάποιοι όχι, έτσι και οι δολοφόνοι. Δεν μπορείς να πεις στον άλλον πως θα παίξει, ούτε είναι όλοι υποχρεωμένοι να γράφουν σεντόνια ολόκληρα όπως εμείς οι δυο, love! :P

Ακριβώς αυτές οι διαφορές στον τρόπο που έπαιζε ο καθένας μας βοήθησε να νικήσουμε! :D

Στο πρώτο σκέλος θα σου πω ότι για χάρη σου παραλίγο να κάψω τα κολοκυθάκια μου και να μείνω νηστική. :pfff: Στο δεύτερο θα σου πω να σταματήσεις το διάβασμα, σου κάνει κακό. :redface:

Έπρεπε να σε αφήσω να τα κάψεις τότε... :mad:

Ναι εγώ φταίω τώρα; Για να γίνει η αποκάλυψη του Χ πληζ! Και γρήγορα...!:P

Θα παίξει ο fantasmenos, ο οποίος πριν λεγόταν Edmund και πιο πριν πάλι fantasmenos ( νομίζω οτι μπερδεύτηκα :wacko::P);

Προς όλους τους μελλοντικούς πολίτες: Ψηφίστε από την αρχή fantasmeno, για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο! Είναι πολύ ύπουλος! :sly:
Τώρα που δεν είμαι ΣουΕ, μπορώ να πάρω το αίμα μου πίσω! Χοχο! :devil:

Ε όχι κι εσύ ρε Φοίβη! Όχι ρε κορίτσι μου... Μην παίξεις! Θα είναι χάλια το Παλέρμο #32 (έχω έγκυρες πληροφορίες γι'αυτό). Δεν μπορείς να παίξεις έχεις διάβασμα για την εξεταστική του Σεπτεμβρίου και θα πας και διακοπές... Ξανασκέψου το! :mad:

Ψηφίστε κι οι υπόλοιποι παρακαλώ, γιατί έχουμε ισοψηφία και θα αποφασίσει η ΣΕ στο τέλος πώς θα παίξουμε. :P

Δεν θα παίξετε! Θα βάλω βόμβα στα κεντρικά της υποκατηγορίας Παλέρμο και θα ακυρωθεί αυτός ο γύρος... Sorry... :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Myrtle είσαι καμμένη. :redface:

Βαριέμαι να ξανά πω για τη νίκη σας, ως δολοφόνος πρέπει να μπλοφάρεις και να συμμετέχεις. Εσείς γνωρίζατε ρόλους, εμείς θα μυρίζαμε τα δάκτυλά μας; Αν και η Δέσποινα ήταν η πρώτη που είχα ψηφίσει. :Ρ

Anyway, δηλώνω συμμετοχή. Αν πρόλαβα βάλτε με, αν όχι στο άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top