Συμμετοχές για το Παλέρμο #30

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ωραια... πότε μπορειτε να το αρχισετε?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα...ότι αποφασίσουν οι υπόλοιποι συμπαίχτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ετσι οπως αργησαμε...βαλτε σε μενα "?" γιατι τωρα γραφουμε τεστ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μονο και αλλες σημμετοχες δεν εχουμε;) σε λιγο βλεπω να φευγουν ολοι οι μαθητες...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχει πέσει γενικά βαρύ πρόγραμμα. Άτομα για να παίξουμε έχουμε, άτομα για ΣΕ δεν έχουμε.

Στις νάρκες είναι απλό το πράγμα, κάνεις μια κλήρωση στην αρχή και αυτό ήταν. Κι άμα προκύψει κάποιο ζήτημα οκ, όταν μπεις το λύνεις. Εδώ πρέπει να υπάρχουν άτομα που θα είναι ΚΑΘΕ μέρα στις 13:00 και στις 20:00 online κι εγώ - κι ο φόκος - τουλάχιστον δεν έχουμε αυτήν την δυνατότητα αυτές τις μέρες...

Εγώ μπορώ και αύριο να τρέξω το scriptάκι για να δώσω ρόλους, το θέμα είναι ποιος θα τρέξει το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μπορω εγω αμα θελετε...:redface:

τελικα δεν μπορω...:/:

θα περιμενουμε πολλους μηνες μεχρι η ΣΕ να τελιωσει τις υποχρεωσεις της...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μπορεί η love_angel να είναι ΣΕ; (αν βέβαια θελήσει να αποσείρει την συμμετοχή της από το παιχνίδι:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καταρχας δεν εχω συμμετοχη στο παιχνιδι. :P

παιδακια το σκεφτομουν και γω να σας βοηθησω κανοντας σε, αλλα εχω αρχισει μαθηματα στο τει και δεν προλαβαινω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
παιδακια ουτε εγω προλαβαινω, οποτε βγαλτε με απ'τους συμμετεχοντες γιατι ετσι κι αλλιως θα βγω απο απουσιες..:look:

Υγ Γιατι οτιδηποτε εμπεριεχει απουσιες δεν το βγαζω ποτε εις περας..:thinking: Απουσιες στη σχολη, απουσιες στο e-steki..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αν κάποιος μπορεί να αναλάβει τη δολοφονία των 13:00 Τρίτη-Τετάρτη που έχω μάθημα μέχρι αργά, μπορώ να βοηθήσω κι εγώ τη ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και εγω μπορω! αλλα μπορουμε να κανουμε την δολοφονια στις 3 μονο για αυτο τον γυρο? τωτε μπορω να τα αναλαβω ολα... τελικα μπορω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λουλού πολύ αποφασιστική είσαι!:P

Ουπς..νόμιζα ότι είχες δηλώσει συμμετοχή love:redface:

Γιώργο,focko μπορείτε να μας πείτε αν συμφωνείτε να βοηθήσουν τα κορίτσια;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Λουλού πολύ αποφασιστική είσαι!:P

Ουπς..νόμιζα ότι είχες δηλώσει συμμετοχή love:redface:

Γιώργο,focko μπορείτε να μας πείτε αν συμφωνείτε να βοηθήσουν τα κορίτσια;:)

Εγώ συμφωνώ. Αλλά πιστεύω ότι καλό είναι μακροπρόθεσμα όποιος ψηφίζει να φτιάχνει και την ψηφοφορία. Στην ουσία ένα copy paste θα κανει και θα προσθέτει την ψήφο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Φτάνει να αρχίσουμε τη Δευτέρα, γιατί εγώ μπορεί να μην συμμετέχω, τελικά:(

Ό,τι είναι να γίνει, ας γίνει γρήγορα.

Το κακό είναι, ότι η Κλεοπάτρα με θέλει κοντά της:inlove: Έτσι δεν μπορώ να φύγω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Φτάνει να αρχίσουμε τη Δευτέρα, γιατί εγώ μπορεί να μην συμμετέχω, τελικά:(

Ό,τι είναι να γίνει, ας γίνει γρήγορα.

Το κακό είναι, ότι η Κλεοπάτρα με θέλει κοντά της:inlove: Έτσι δεν μπορώ να φύγω:redface:

Ναι, να αρχίσουμε από Δευτέρα!:D

Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να παίξεις μαζί μας, αλλά αν δεν μπορείς δεν σε υποχρεώνω κιόλας..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
πρεπει να αποφασισετε τι θα γινει με αυτο το παλερμο... την δευτερα πρεπει να αρχισει...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν μπορώ να παίξω τελικά...Στο επόμενο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
στο τελος θα μεινει μονο ενα ατομο!;) (εγω):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τυχερούλα! Θα έχεις και πολλούς ρόλους για να μην βαριέσαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:P:P θα σκοτωνω εμενα, θα ψηφιζω εμενα, θα καλυπτω εμενα, θα καρφωνω εμενα... πολυ ωραια θα ειναι!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top