Συμμετοχές για τουρνουά Ναρκαλιευτή #2

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μέσα και εγώ!! :D
Την Νεφέλη να την προσέχετε.



  1. element skate
  2. Eupatridis
  3. foreverfreak
  4. koum
  5. love_angel
  6. maria_lulu
  7. mariza_93
  8. MissKit
  9. Νεφέλη
  10. theodora
  11. Valder
  12. Wild_Boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τέλεια! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
12 άτομα, το αγαπημένο μου νούμερο, όσοι και οι κόσμοι μας πίσω στις Αποικίες!:redface:

Άκυρος, το ξέρω!:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα παίξει και η πρίνσες.



  1. element skate
  2. Eupatridis
  3. foreverfreak
  4. koum
  5. love_angel
  6. maria_lulu
  7. mariza_93
  8. MissKit
  9. Νεφέλη
  10. theodora
  11. Valder
  12. Wild_Boy
  13. ^prinCess^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Θα το κλείσουμε στις 16 (4x4) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Και ζυγό να είναι γενικά, δεν παίζει πρόβλημα. (Για 14 άτομα: 2 όμιλοι των 7, με τους 4 πρώτους να προκρίνονται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
κι εγω!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigeneia_92

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και εγώ!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  1. element skate
  2. Eupatridis
  3. foreverfreak
  4. gorgonokoritso
  5. ifi11
  6. koum
  7. love_angel
  8. m.afalda
  9. maria_lulu
  10. mariza_93
  11. MissKit
  12. Νεφέλη
  13. theodora
  14. Valder
  15. Wild_Boy
  16. ^prinCess^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αντε....
δηλωνω και γω για χαρη του γιωργου και μονο.....
θα μου το πληρωσεις αυτο.... :devil:

υ.γ. ειμαι σχετικα ασχετη... :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι ήθελα και σε άκουσα Άννα. :no:
Έχετε παιδιά που μου κλαιγόσουν, μπορώ να βγω;
Βαριέμαι να παίξω αλλά επέμενε η Άννα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επιγραμματικά να αναφέρω ότι μαζεύτηκε ο διπλάσιος κόσμος απ' το προηγούμενο τουρνουά. 16 άτομα είναι μια χαρά για 4x4. Ωστόσο για κάνα 5 λεπτο ακόμα μπορεί να δηλώσει όποιος θέλει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι ήθελα και σε άκουσα Άννα. :no:
Έχετε παιδιά που μου κλαιγόσουν, μπορώ να βγω;
Βαριέμαι να παίξω αλλά επέμενε η Άννα.
Έλα, μην κάνεις την δύσκολη ρε Θεοδώρα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε δεν έχω υπομονή. :redface:
Θα παίξω σε περίπτωση που χρειαστείτε άτομο για να μη σας το χαλάσω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι καλή που είσαι. :redface:

Έγραψα το χιλιοστό μου μήνυμα! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ωραιο ποτε αρχιζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θεοδώρα τώρα σ' έβαλα. :P
Έτρεξα το scriptάκι το οποίο σας χώρισε σε 4 ομίλους των 4ων ατόμων. Ανταλλάξτε MSN με τα άτομα που είναι στον ίδιο όμιλο με εσάς και θα ανοίξω νέο τόπικ σε λίγο με πληροφορίες... :)

Code:
Fri Sep 24 20:51:34 EEST 2010
--- PLAYERS ---
1. element skate
2. Eupatridis
3. foreverfreak
4. gorgonokoritso
5. ifi11
6. koum
7. love_angel
8. m.afalda
9. maria_lulu
10. mariza_93
11. MissKit
12. Νεφέλη
13. theodora
14. Valder
15. Wild_Boy
16. ^prinCess^

=== GROUP A ===
A1 : m.afalda
A2 : gorgonokoritso
A3 : Valder
A4 : ^prinCess^

=== GROUP B ===
B1 : element skate
B2 : ifi11
B3 : love_angel
B4 : koum

=== GROUP C ===
C1 : theodora
C2 : Wild_Boy
C3 : MissKit
C4 : Νεφέλη

=== GROUP D ===
D1 : maria_lulu
D2 : mariza_93
D3 : foreverfreak
D4 : Eupatridis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
στειλτε μου το εμαιλ σας για να σας κανω αντ! (με πμ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top