Σκέψεις... III

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
όχι ότι δεν φοβάμαι πια, αλλά βρίσκω ανακούφιση όταν θυμάμαι ότι κανείς δεν μπορεί να με καταστρέψει περισσότερο από όσο μπορώ να καταστρέψω εγώ τον εαυτό μου…
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Πολύ καλογυαλισμένο τίποτε κυκλοφορεί και έχω χάσει την πίστη μου.
 

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Περιμένω τα κοράκια να έρθουν να κατασπαράξουν το πτώμα μου :P
#dramaqueen
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Πού είναι;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Πω πω σκατό αυτό το γατί. 10 κιλά άμμο σηκωσα ως τον κάδο και μου φυγε ο κώλος.

Θέλω Gym άμεσα.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Το άγγιγμα του κρύου στο δέρμα μου.
Μια υπενθύμιση ότι η ζωή είναι ότι πιο πολύτιμο.
Η παγωμένη ψύχρα που τσιμπάει και δαγκώνει.
Ένα συναίσθημα που ξυπνά την εσωτερική μας δύναμη.
 

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
…γιατί ορισμένοι άνθρωποι επιλέγουν να γράφονται σαν μια τραυματική εμπειρία στο μυαλό σου; Ποιο είναι το συμφέρον στο να τους ξεχνάς στο τέλος;


Εντωμεταξύ εδώ κι ένα μήνα ξεμένω από λέξεις. Τι συμβαίνει;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Παλιά αντιστεκόμουν στον παγερό εαυτό μου. Και κοίτα τι αποκόμισα από αυτό. Τίποτα καλό.

Κι ύστερα αποφάσισα να του παραδοθώ. Και κοίτα τι κέρδισα από αυτό. Εμένα.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Screenshot_2024-01-12-16-08-03-836-edit_com.zhiliaoapp.musically.jpg
 

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κι αν δε με δεχτούν τι θα κάνω εγώ μετά…;

ας μου γυρίσει κάτι καλό το σύμπαν, ας είναι αυτό μονάχα…
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Εχετε σκεφτεί πως θα ήταν αν στο γαλαξία μας υπήρχε το Imperium of man όμως σε κάποιον άλλο μακρινό γαλαξία υπήρχε το Jedi order? Εγώ το έχω σκεφτεί.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Καμιά φορά η ζωή είναι όπως την περιγράφουν οι ποιητές. Οι μέρες διαδέχονται η μία την άλλη, ο ήλιος λάμπει ακόμα κι όταν βρέχει. Δεν υπάρχουν περισσότερα νιάτα ή γηρατειά απ' όσα μπορεί να χωρέσει κάθε στιγμή, μήτε τελειότητα, μήτε περισσότερος παράδεισος ή περισσότερη κόλαση. Τα πράγματα ισορροπούν, συγκλίνουν και δεν εξαφανίζονται, ούτε επανέρχονται, αλλά υπάρχουν, κι αυτή είναι η ωραιότερη αίσθηση, η αίσθηση των πραγμάτων που υπάρχουν. Και πόσο παρόντα είναι τα πράγματα, πόσο κοντινά! Με πόση δύναμη, με πόση ευσπλαχνία...

A. Garlini
Όλοι θέλουν να χορεύουν
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Αν δε γίνει κάτι δραστικό θα λήξει το ματσ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,018 μηνύματα.
Αμα δεν βγαίνει νόημα, είναι επειδη δεν έχει μπει ακόμα η αλήθεια στο παιχνίδι.

Τόσο απλό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top