Σκέψεις... III

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
3D7F2F44-4037-4352-BB05-B0FDFC586D7F.jpeg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Το άκρον άωτον του μαζοχισμού είναι να είσαι γκέι και να μαθαίνεις ρωσικά
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λίγη είναι οι ανθρωποι που έχουν μάθει στην ζωή τους να αναγνωρίζουν αδυναμίες , λάθη,πάθη και να ζητούν συγνώμη.

Όπως και ακόμα λιγότεροι αυτοί που θα αντιληφθούν το μεγαλείο αυτού και δεν θα προσπαθήσουν να το υποτιμήσουν ,προσβαλοντας μέσα από αυτό ΜΟΝΟ τον ίδιο τους τον ευατο !

Δεν θα σταματήσω να λέω ευχαριστώ και τι μεγάλη ευλογία είναι να έχω στην ζωή μου τον μεντορα μου και τον άνθρωπο που μου άλλαξε τον τρόπο σκέψης μου μέσα από τις συζητήσεις μας και τα υπέροχα γραπτά του 🙏🙏

Screenshot_20220904-083045_Instagram.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
68D7E355-5E9F-4371-9504-07B3DA01755F.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Τελικά... :P
296388384.jpg
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

S.xas

Νεοφερμένος

Ο S.xas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό που...φοβάμαι το προβάλλω σαν αυτό που μου συμβαίνει. Κι εκεί ξεκινάει το μπέρδεμα...
 

S.xas

Νεοφερμένος

Ο S.xas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
303292700.jpg
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που χαμογέλασα ειλικρινά :ermm:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top