Σκέψεις... III

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
9c60208a9037b40502fd361064adbe08.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Μην παρακαλάς κάποιον να κάνει παρέα μαζί σου, απλά απομάκρυνσου ώστε να καταλάβει τι έχασε.
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
plakaexei-31082022-0001.jpg
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
16477F5A-1D20-4288-A488-964E06E77017.jpeg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
6802c2a9ed.gif


Καλό μήνα! :)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κική Δημουλά, απόσπασμα από το ποίημα «Λυόμενο»)
… Γύρισε κι ο Σεπτέμβρης από τις διακοπές. Τελευταίος. Με το τελευταίο δρομολόγιο του κατάφορτου Αυγούστου: τσουμπλέκια ποδήλατα ψησταριές ψυγεία ονόματα ξεφούσκωτα κυμάτων αφρολέξ, κελαρύσματα ορεινών χωριών δεμένα σε πτυσσόμενα πλατάνια. Και πολλά δέρματα. Τέλεια κατεργασμένα στον ήλιο. Για εξαγωγή. Μερικοί ξέχασαν τελείως να γυρίσουν. Οψόμεθα…
 

S.xas

Νεοφερμένος

Ο S.xas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
wide your horizons.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,438 μηνύματα.
20220902_174005.png
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
Μακάρι η ζωή να ερχόταν με κάποιου είδους εγχειρίδιο. Μισώ την αβεβαιότητα, μισώ και το παρελθόν. Μισώ το τώρα και την ιδέα του μέλλοντος. Μου είναι εύκολο να ακολουθώ κανόνες όταν μου δίνονται. Νιώθω σαν σε μόνιμο safe zone. Μου είναι τόσο δύσκολο να βγω από το κρεβάτι, να συρθώ μέχρι το σαλόνι, και να μην μπορώ να μιλήσω σε κανέναν για αυτό. Να νιώθω βάρος, έναν μόνιμο πόνο στο σώμα, να λέω «Το αξίζω» και να νιώθω άσχημα όταν τα βρίσκω με εμένα. Τι να πω; Και σε ποιον; Δεν ξέρω αν υπάρχει δεύτερη ευκαιρία όταν πεθαίνουμε, αλλά σίγουρα την χρειάζομαι.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξέρεις τί πρέπει να δοκιμάσεις σίγουρα ; Αυτά που φοβάσαι...Δε φαντάζεσαι πόσο θα αλλάζεις, κάθε φορά που θα προκαλείς τον εαυτό σου...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,438 μηνύματα.
20220903_120109.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top