Σκέψεις... III

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Αραγε θα είμαι ποτέ ικανοποιημένη με το να είμαι αρκετή και όχι τέλεια;
 

S.xas

Νεοφερμένος

Ο S.xas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

I think about going to church a lot lately
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.
conceptual continuity

:scratchhead:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
277806910.jpg
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πως μου αρέσει αυτή η ηρεμία του 15Αυγουστου !!

Όλοι λοιπουν τα πάντα ήρεμα και γαλήνια, ένα κλίμα αισιοδοξίας και ευφορίας παντού..

Ευλογημένη Όντως μέρα δεν σε ενοχλεί κάνεις και τίποτα .... μόνο οι φυσικοί ήχοι :)
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
2022-08-15T13_01_10.png

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αραγε θα είμαι ποτέ ικανοποιημένη με το να είμαι αρκετή και όχι τέλεια;
Do the work, go to therapy και ίσως μέσα σε κάποια χρόνια προσπάθειας να δεις κάποια μικρή ελπίδα.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Απορίας άξιο, το να ήσουν το πιο χαρούμενο παιδάκι, γεμάτο ζωή, μόνο για να φτάσεις στα 25 για να μην περνάει μέρα που τα μάτια σου δεν είναι πρησμένα από τα δάκρυα. Τρόμος. Ένας αέναος τρόμος. Σιχαθηκα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απορίας άξιο, το να ήσουν το πιο χαρούμενο παιδάκι, γεμάτο ζωή, μόνο για να φτάσεις στα 25 για να μην περνάει μέρα που τα μάτια σου δεν είναι πρησμένα από τα δάκρυα. Τρόμος. Ένας αέναος τρόμος. Σιχαθηκα.
Κινητοποιήσου πριν είναι ακόμα πιο αργά ;) <3
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,548 μηνύματα.
8307AF02-E725-4391-8E54-5668A0E79D05.jpeg
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
F428ECAE-0C3C-4DC5-96E0-DE0C81720BD2.jpeg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
dc87e12d8.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top