Σκέψεις... III

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
-Φύγε
-Τι;
-Φύγε, δεν βοηθάς, ποτέ δεν βοηθάς, κάθε φορά που εμφανίζεσαι ξέρω ότι θα πάρουν όλα τον κατήφορο
-Δεν το εννοείς
-Δεν σε χρειάζομαι
-Θα είσαι μόνη
-Δεν με νοιάζει, καλύτερα μόνη παρά με εσένα
-Είμαι κομμάτι σου
-Δεν θέλω να με χαρακτηρίζεις πλέον
-Χάρη σε εμένα έγινες καλύτερη
-Με διέλυσες
-Για να σε φτιάξω από την αρχή, καλύτερη από πριν
-Λες ψέματα
-Με αγάπησες
-Δεν είχα κανέναν, και τώρα που έχω, τους διώχνεις όλους μακριά
-Μου λείπει όταν ήμασταν οι δυο μας
-Δεν θα σε ξεχάσω, αλλά πρέπει να προχωρήσω, και αυτό θα κάνω
-Στον ύπνο σου μπορώ να σε επισκέπτομαι;
-Μπορείς
-Θα σε δω εκεί
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σαν πέρσι .. τέτοιες μέρες.......
είχε έρθει πια η αρχή του τέλους .
Τίποτα δεν ήταν όπως παλιά.
Κι εσύ άλλαξες .

Πόσο θα ήθελα να γυρίσω το χρόνο πίσω στον πρώτο καιρό ,τις πρώτες μέρες
Μου λείπουν οι αναμνήσεις,όχι το άτομο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
1648460091481.png
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Θέλω να διαβάζω ποιήματα γεμάτα με τρόμο και να ακούω μουσική που να αλλάζει νόμους και ζωές.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,877 μηνύματα.
θέλω κούρεμα. :hmm:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα καράβι η ζωή...

Π' άλλοτε θα πλέει σε θάλασσα λάδι κι άλλοτε σε φουρτουνιασμένη. Και ή που σ' απάνεμο λιμάνι θα φτάνει ή σε βράχια, από κύματα θεριά, θα τσακίζεται...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
B2166461-1F66-411F-A407-D10A641400D9.jpeg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
277253847.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
🕊️😢
IMG_20220328_120703.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
99044886-C458-4896-AF54-47D1E25F5B7A.jpeg
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,861 μηνύματα.
Το δόγμα που κάνει την ηθική να εξαρτάται από τη μεταφυσική είναι πολύ επικίνδυνο. Αναγκάζει το απαραίτητο να υποστηρίζεται από το περιττό, το βέβαιο στο αβέβαιο, το πρακτικό από το όνειρο. Μεταμορφώνει την ηθική ζωή σε υπνηλία που τρέμει από φόβο και ελπίδα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Said it, done it. Not bluffing.

bsg_tauron_nukes.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top